0

GOAT dziś wraca? Strach pomyśleć co się dzieję w serbskich domach?

0

@Herato czy jest to goat?

0

Najlepszy polski reżyser to?

0

@lucca87 Liverpool i Atalanta

3

@NeroTFP1 Można się jeszcze zapisać?

1

@negreanu Szczerze to nwm, zwątpiłem już w swoją wiedzę piłkarską.

1

@barcanawieki na Madryt bo nawet jeśli może są odrobinę lepsi to Xavi potrafi z nimi grać

2

@dAvi_2 niech przeprosi goata.

0

@Faro to ile tych goli daje awans w końcu. @mekston ja już nic nie rozumiem pomóż

1

@Faro matematyka w szkole podstawowej jest łatwa, nie wiem co w niej skomplikowane dla Ciebie.

0

Musimy wygrywać z tym PSG czy starczy nam remis do awansu? Bo skomplikowane te zasady

0

@mekston Jak to wygląda w przypadku jest największego wroga - Carlos Sainz

0

Wyeliminować PSG. Tak czy nie ?

0

@FcPortoFan1999 ja dziś nie wiem czy dam radę obejrzeć mecza bo spotkanie najpierw z jedną a potem z jej siostrą...

0

@mekston Sonego to taki lepszy Sinner?

0

Diego Simeone. Tak czy nie?

0

@Culer9002 Xavi na zawsze.

0

@mekston OStatnia nadzieja.

0

@FcPortoFan1999 Nie lepiej, ale gorzej

3

A poza tym sądzę że PSG musi przegrać.

0

Jutro trza świętować chyba?

3

Panie Guardiola pogodzic się z Palmerem i pierwszy skład na Madryli

0

@mekston Cold Palmer wygra i upokorzy średniaka

1

@Herato Bernardo będzie grał xddd

1

Niesamowite mieli taki diament ale wybierali Bernardo xd.

0

@Herato Foden jest najlepszy

2

@macio_944 Niezła.

0

@mekston Szkoda że Freiburga nie dał

0

@Emhyr poda Raphinhowi?

0

Raper Kękę tak czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?