Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MesQueUnClub96 ja to na 18 grałem na telefonie głównie w kiblu, bo chowałem się przed dziewczynami. Jeszcze na początku było spoko, ale potem już ich za dużo było
1
@Encore finał Average playerów, ale lepsze to niż Serb
0
Fajnie jakby stracili punkty może.
2
Jednym z głównych argumentów przeciwników goata jest że słabo grał w gran Derbi, przecież to jest śmieszne
1
@mekston 2024 Clay Hurkacz lepszy od finalistów beka. Ogólnie te półfinały to dramat że Sinner najlepszy..
0
@Safrani tak. Niestety
1
@agaFCB zabolało..
0
Co to za piłkarz?
Podpowiedź nr. 1 Najlepszy w historii
1
@Barcanajlepszyteam J jestem fanem Nadala, ale Alcaraza już nie, ale lepszy od Serba o tak
1
@agaFCB Już nawet dyskusji nie można sprowokować. Zgłoszone
1
@barcelonaLM kujcze to chyba będę musiał zgłosić.
@Mario96w najlepszy jest Nadal.
2
Lubię tenisowe dyskusję między @agaFCB i @MesQueUnClub96 tylko kto ma rację?
0
@tadzik447 Przepraszam
0
@tadzik447 co jest złego w moich pytaniach? Zgłoszone
0
Micah Red dead redemption. Tak czy nie?
0
@MesQueUnClub96 ale ze pojedynek moich goatów w 2 rundzie
0
@MesQueUnClub96 nie lubię Sinnera ale niech dziś wyjaśni Greków. Z Greków lubię tylko Sakkari bo pakuje
5
@MesQueUnClub96 Pewnie do mnie Snapy robi.
2
@mekston Nie, trzeba być obiektywnym w życiu.
5
@mekston za 17 razem zrobiłem łuk górkę, wyjechałem na miasto zaparkowałem do przodu, wyjechałem do tyłu wróciłem do WORDu i dostałem że zdałem, następnego dnia poszedłem do urzęda trochę ponad tydzień później wróciłem do urzędu dostałem plastik
0
@mekston z kim Rafa zagra?
3
@Deviler Mam trochę większe. Gdyby nie to że moi niektórzy moi znajomi mają dużą mniejsze to by aż tak nie bolało.
0
@Criss18Barca Messi.
2
@MesQueUnClub96 z kim goat gra?
0
Kto twoim zdaniem ma rację w konflikcie państw na I?
1
Mówiłem. Tylko tydzień za późno syn Haku. @zadafcb
0
@PatrychoO Reigns o wiele lepszy od Stardusta
0
@RanDiFCB zdałem prawo jazdy.
1
@Danny Gaucho Ważne że Cristiano najlepszy @mekston @AFA
2
@GeneralXavi Zostań z nami do Grudnia.