Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 wódka.
0
@FcPortoFan1999 uważasz że jest trener który lepiej ustawi Fatiego?
1
De Zerbi. Tak czy nie? Moim zdaniem tak bo żaden trener lepiej Fatiego nie ustawi.
2
@mekston okazało się że Bayer musi zagrać jeszcze z drużyną goata o zwycięstwo. Talisca już się szykuje.
0
Jaki jest twoim zdaniem największy błąd Barcelony w historii? Moim zdaniem zdecydowanie brak kupna piłkarza Manchester United.
0
@SeWo77 Fodenowi za kierowanie średniaka z Portugalii
0
@MessiForeverTheBest pokonali ich. Choć winę ponosi w dużej mierze również Talisca.
0
Jakie jest waszym zdaniem top 10 złotej piłki na ten moment. Moim zdaniem 1. Foden 2. Rodri 3. GOAT(trochę mu Al Hilal uprzykrzyli życie) 4. KDB 5. Erling 6. Julian Alvarez 7. Ruben Dias 8. Kyle Walker 9. Grealish 10. Nathan Ake
0
@zodiak_10 Strach pomyśleć ile by mieli punktów gdyby dla nich grał
5
Swoją drogą Jose. M nigdy by makalistera na pivocie nie dał.
1
@macio_944 nazywał się Jose.
0
@macio_944 Był taki siwy trener. Z nim się Xabi spotkał
0
@Herato widać że uczył się od goata trenerki.
0
Bayer jest w stanie zatrzymać tylko Freiburg z Goatem w składzie. @mekston
1
@Bocheno1 Bayern się zdenerwuje za porażkę w Bundeslidze i rozniesie Arsenal
0
Ciekawe czy za grzechy Leverkusen nie odpowie Arsenal
0
Xavi vs Xabi. Finał finałów. Tak czy nie?
0
@mekston to goat jeszcze może coś zmienić?
0
@Firestone no cóż nic tylko mnie zgłosić. Gdyby była taka opcja
6
Nawet zgłosić nie zdążyłem.
1
@Kessie no i zgłoszone.
2
@mekston Co z Sainzem?
2
@mekston Po moim zgłoszeniu.
0
@mekston co to oznacza dla goata i jego największego rywala czyli Al Hilal
0
Co jeśli Bayer wygra mistrza?
0
@FcPortoFan1999 takiego nie było, zresztą było abcd i prawda fałsz
0
@FcPortoFan1999 miałem 100 pro z egzamin gimnazjalny to wiem.
0
@FcPortoFan1999 zakochał się i tyle
1
Filmy Marvela. Tak czy nie?
0
@Encore z Fritzem. Z tych lepszych. Co to za herezja?