0

@agaFCB paaanie ja tam prawko za 17 razem zdałem i jakoś daję se radę nawet na wsiejskich

0

Czy lwy i hieny mogą się pogodzić?

0

@Rl9k1nG ja 190 ale ja prawko za 17 zrobiłem

1

Polecam codziennie zmieniać partię którą się popiera raz za Konfa, raz za PiS, raz Lewica. Dziś np jestem wyborcą Konfederacji

0

@mekston Mekston wszystko wie. Oprócz istnienie takiej drużyny jak Freiburg.

0

@Deviler najmocniejszy z ekipy wspiera najmocniejsza partię

0

Jaki użytkownik kojarzy Ci z daną partią. PiS, PO, PSL, Lewica, Konfederacja

0

Które zwierzęta kojarzą wam się z - tradycja, silna wiara, konserwatyzm, poglądy prawicowe? A które z nowoczesnością i poglądami lewicowymi?

0

@barcelonaLM rozdwojenie jaźni?

0

Florian Wirtz tak czy nie?

1

@Rewolucja123 jak ja w swoim prime siłowym -18 lat to przynajmniej raz w tygodniu zawsze się piło

0

@barcelonaLM oni dalej te dyżury na Woronicza robią czy im się znudziło?

1

16 lat- dobra trza wypjić litera
20 lat - jedno piwo i człowiek nie wie co się dzieje

0

Barcelona wygrywa ligę mistrzów, ale trenerem jest portugalski Goat, czy Barcelona zajmuje drugie miejsce w lidze mistrzów ale trenerem jest Xavi?

0

Jaki jest piłkarz, którego nie powinniście lubić, ale go lubicie?

2

@macio_944 albo najlepiej niech dla mnie ten hajsik będzie

1

Z jakim użytkownikiem chciałbyś zrobić trening na pakierni? Ja z @Rewolucja123 bym pokazał najlepsze ćwiczenia na nogi, a potem każda jego

1

@Kgorecki2500 święta z rodziną chcą spędzić co się im Dziwisz?

1

@Rewolucja123 ja zawsze se stoweczke pauzuje dość długo podczas leg dayu, faktycznie skurczu prawie dostaje jeśli chcę utrzymać pozycję, oczywiście na najlepszym ćwiczeniu na legi czyli bench pressik

0

Święty Mikołaj istnieje czy nie?

0

Ktoś ciekawy już odpadł w tem darcie?

2

@Encore Kylian czy Ethan kto będzie lepszym piłkarzem?

0

@mekston Kane czy Lewandowski kto lepszy @mekston

0

Kogo z Bayeru trzeba kupić?

1

I co w końcu zostawiamy Xaviego czy go grudniujemy?

0

@DonCarletto Xavi czy Anczeloti, który z tych trenerów jest lepszym taktykiem?

1

Czyli jednak Xavi musi zostać. :))

1

@agaFCB to nie trenuje, bo chciałbym w Wimbledonie wystąpić

2

@agaFCB Co tam u mojego tenisowego idola Carlitos Alcaraz?

0

@DonCarletto a kto zachęcał żeby obalić PiS ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?