Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB paaanie ja tam prawko za 17 razem zdałem i jakoś daję se radę nawet na wsiejskich
0
Czy lwy i hieny mogą się pogodzić?
0
@Rl9k1nG ja 190 ale ja prawko za 17 zrobiłem
1
Polecam codziennie zmieniać partię którą się popiera raz za Konfa, raz za PiS, raz Lewica. Dziś np jestem wyborcą Konfederacji
0
@mekston Mekston wszystko wie. Oprócz istnienie takiej drużyny jak Freiburg.
0
@Deviler najmocniejszy z ekipy wspiera najmocniejsza partię
0
Jaki użytkownik kojarzy Ci z daną partią. PiS, PO, PSL, Lewica, Konfederacja
0
Które zwierzęta kojarzą wam się z - tradycja, silna wiara, konserwatyzm, poglądy prawicowe? A które z nowoczesnością i poglądami lewicowymi?
0
@barcelonaLM rozdwojenie jaźni?
0
Florian Wirtz tak czy nie?
1
@Rewolucja123 jak ja w swoim prime siłowym -18 lat to przynajmniej raz w tygodniu zawsze się piło
0
@barcelonaLM oni dalej te dyżury na Woronicza robią czy im się znudziło?
1
16 lat- dobra trza wypjić litera
20 lat - jedno piwo i człowiek nie wie co się dzieje
0
Barcelona wygrywa ligę mistrzów, ale trenerem jest portugalski Goat, czy Barcelona zajmuje drugie miejsce w lidze mistrzów ale trenerem jest Xavi?
0
Jaki jest piłkarz, którego nie powinniście lubić, ale go lubicie?
2
@macio_944 albo najlepiej niech dla mnie ten hajsik będzie
1
Z jakim użytkownikiem chciałbyś zrobić trening na pakierni? Ja z @Rewolucja123 bym pokazał najlepsze ćwiczenia na nogi, a potem każda jego
1
@Kgorecki2500 święta z rodziną chcą spędzić co się im Dziwisz?
1
@Rewolucja123 ja zawsze se stoweczke pauzuje dość długo podczas leg dayu, faktycznie skurczu prawie dostaje jeśli chcę utrzymać pozycję, oczywiście na najlepszym ćwiczeniu na legi czyli bench pressik
0
Święty Mikołaj istnieje czy nie?
0
Ktoś ciekawy już odpadł w tem darcie?
2
@Encore Kylian czy Ethan kto będzie lepszym piłkarzem?
0
@mekston Kane czy Lewandowski kto lepszy @mekston
0
Kogo z Bayeru trzeba kupić?
1
I co w końcu zostawiamy Xaviego czy go grudniujemy?
0
@DonCarletto Xavi czy Anczeloti, który z tych trenerów jest lepszym taktykiem?
1
Czyli jednak Xavi musi zostać. :))
1
@agaFCB to nie trenuje, bo chciałbym w Wimbledonie wystąpić
2
@agaFCB Co tam u mojego tenisowego idola Carlitos Alcaraz?
0
@DonCarletto a kto zachęcał żeby obalić PiS ?