1

@panczo może jakaś walka w Pato galach po wybiciu się w programach?

0

Kto z Rambli ma największą uniwersalną wiedzę?

0

@Kgorecki2500 przynajmniej faktycznie walczyli z paranormalnymi istotami a nie tylko przebierańcy

0

@Kgorecki2500 o co chodzi?

1

@tomek8756 jak pan Nekro napisał- Korwin. Nie żebym miał jakoś turbo jego poglądy, bo zdecydowanie tak nie jest, ale chłop zrobił mi dzieciństwo

0

@Kgorecki2500 Szkoda, że mój goat nie wszedł do sejma

0

jakie ramlbowicza porobiłbyś na solówce w 10 sekund, a z jakim nie miałbyś szans?

1

@MesQueUnClub96 Bedoes 2115 Bedoesiara

0

W sumie gdyby nie igrzyska Kraft byłby mocnym kandydatem w goat debacie

2

kwestia czasu aż Holendrzy zdominują skoki narciarskie

3

@Michael24 ja to już nie daje sobie z tym rady. Do mundialu byłem przekonany że Messi goat, ale teraz to już nie wiem, każdy uważa inaczej, nie wiem co uważać na ten temat

2

@LM10GOAT my tu walczymy z oponiarzami @mekston @Kessie

2

Czy geny neandertalczyka są lepsze niż geny homo sapiens?

1

Czy australopitek miałby szansę na solówce z neandertalczykiem?

1

@Comentateiro szkoda że mi nie zaproponowali koalicji

3

Czy Kane jest goatem? @mekston

2

@AFA90 ja to czasem puszczam jakiś hardstyle, a potem leci mam tę moc

0

Ramblowicze-pakierzy jakie jest najlepsze ćwiczenie na siłowni żeby żałowała? Dla mnie narciarz i wznosy bokiem, bo potem takie szerokie barki i fajne najszersze dobrze wyglądają

2

@tomek8756 w dzisiejszych czasach to możesz i Wimbledona wygrać z Messim w finale a kobiecie nie zaimponujesz

0

@tomek8756 Geo ale to dlatego że bardziej mi się jej imię podoba

0

@mekston Max ich obu porobi

1

@Kgorecki2500 na Biedronia oddaj głos

1

@Lionel_Messi10 chodziło mi tylko o Pana redaktora niezbyt lubiącego twojego goata, ale bałem się bana za wpisanie wprodt

0

Co będzie następne po odejściu homo sapiens? @mekston

0

@Lionel_Messi10 Elon Mask

0

Kto miał rację w wielkim konflikcie @Lionel_Messi10 vs Właściciel Twittera

0

@FcPortoFan1999 ciekawe czy Homo erectus obchodzili święta

0

Chcielibyście żeby neandertalczycy wrócili?

3

@Comentateiro Panie @Comentateiro pan się nie boi 2/3 Rambli za panem stoi

0

@tomek8756 już się zapisałem na kurs podrywu, spróbuję coś jak będzie Australian Open i pewien tenisista odpadnie w pierwszej rundzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?