Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@panczo może jakaś walka w Pato galach po wybiciu się w programach?
0
Kto z Rambli ma największą uniwersalną wiedzę?
0
@Kgorecki2500 przynajmniej faktycznie walczyli z paranormalnymi istotami a nie tylko przebierańcy
0
@Kgorecki2500 o co chodzi?
1
@tomek8756 jak pan Nekro napisał- Korwin. Nie żebym miał jakoś turbo jego poglądy, bo zdecydowanie tak nie jest, ale chłop zrobił mi dzieciństwo
0
@Kgorecki2500 Szkoda, że mój goat nie wszedł do sejma
0
jakie ramlbowicza porobiłbyś na solówce w 10 sekund, a z jakim nie miałbyś szans?
1
@MesQueUnClub96 Bedoes 2115 Bedoesiara
0
W sumie gdyby nie igrzyska Kraft byłby mocnym kandydatem w goat debacie
2
kwestia czasu aż Holendrzy zdominują skoki narciarskie
3
@Michael24 ja to już nie daje sobie z tym rady. Do mundialu byłem przekonany że Messi goat, ale teraz to już nie wiem, każdy uważa inaczej, nie wiem co uważać na ten temat
2
@LM10GOAT my tu walczymy z oponiarzami @mekston @Kessie
2
Czy geny neandertalczyka są lepsze niż geny homo sapiens?
1
Czy australopitek miałby szansę na solówce z neandertalczykiem?
1
@Comentateiro szkoda że mi nie zaproponowali koalicji
3
Czy Kane jest goatem? @mekston
2
@AFA90 ja to czasem puszczam jakiś hardstyle, a potem leci mam tę moc
0
Ramblowicze-pakierzy jakie jest najlepsze ćwiczenie na siłowni żeby żałowała? Dla mnie narciarz i wznosy bokiem, bo potem takie szerokie barki i fajne najszersze dobrze wyglądają
2
@tomek8756 w dzisiejszych czasach to możesz i Wimbledona wygrać z Messim w finale a kobiecie nie zaimponujesz
0
@tomek8756 Geo ale to dlatego że bardziej mi się jej imię podoba
0
@mekston Max ich obu porobi
1
@Kgorecki2500 na Biedronia oddaj głos
1
@Lionel_Messi10 chodziło mi tylko o Pana redaktora niezbyt lubiącego twojego goata, ale bałem się bana za wpisanie wprodt
0
Co będzie następne po odejściu homo sapiens? @mekston
0
@Lionel_Messi10 Elon Mask
0
Kto miał rację w wielkim konflikcie @Lionel_Messi10 vs Właściciel Twittera
0
@FcPortoFan1999 ciekawe czy Homo erectus obchodzili święta
0
Chcielibyście żeby neandertalczycy wrócili?
3
@Comentateiro Panie @Comentateiro pan się nie boi 2/3 Rambli za panem stoi
0
@tomek8756 już się zapisałem na kurs podrywu, spróbuję coś jak będzie Australian Open i pewien tenisista odpadnie w pierwszej rundzie