0

Jeśli nagrody dostają sympatyczniejsi to Mourinho nie powinien dostać żadnej :D

0

Ashley Cole i Szczęsny to raczej słaby pomysł. Cole zwyczajnie nie nadaje się do stylu Barcy, a Wojtek nie zniesie tego, że nie będzie już numerem 1.

0

Moim zdaniem spadnie na niego zbyt dużo odpowiedzialności. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam na wypowiedź Messiego.

0

BARCA MISTRZEM!!!!!! MESSI KRÓLEM!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?