Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo za to co zrobił w LM- sam doprowadził zespół do finału, a Messi wrócił już w listopadzie 2015 roku. Warto zauważyć, że w najważniejszym meczu sezonu był najgorszy na boisku...
1
Nie, bądźmy obiektywni. Sporo będzie zależeć od Euro,finału LM i CAC, ale obecnie:
1.Suarez
2.CR7
3.Griezmann
2
Jak przyjdzie co do czego, to i tak będziemy się musieli bronić sami, a na samolotach z 50 lat tego nie zrobimy.
1
Nie wiem czy to jakość zdjęcia czy wykonanie, ale nie przypada mi do gustu. Super, że nie ma Qatarów, ale koszulki z sezonu 13/14 i 14/15 były ładniejsze
0
Mają- tych co wysadzają się w powietrze
0
Takim, że Atletico zostawia serce na boisku.Ten finał wyharowali jak nikt
0
Karnego nie było, tak jak nie było spalonego przy golu Moraty na 2-0
0
Kiedy ostatnio Atletico straciło 3 bramki?
2
Typowe Atletico. Ich gra może się nie podobać, ale jest cholernie skuteczna
0
Getafe się utrzymuje i wygrywa LL w przyszłym roku
0
Coś w tym jest, zamiast się zmobilizować złapali doła psychicznego.
4
Z cyklu Messi by się nie powstydził
0
Wystarczy im bramkarz Termalici.
0
Problem z serwerami, kiedyś już miałem takie coś tam
0
Pod takim względem dano by Seedorfa.
0
W obecnym sezonie Ronaldo zniszczył Messiego, jeśli chodzi o LM. I można mówić, że Perez posmarował, że gole na pustka, ale za 10 lat wspominać się będzie Ronaldo, jako tego, który strzelił najwięcej bramek zarówno w historii, jak i w jednym sezonie LM
0
Król Ligi Mistrzów.
0
Perez posmarował
126
Od Realu niebezpiecznie oddaliło się dziś najważniejsze trofeum sezonu
3
Naszą głębie składu najlepiej pokazuje fakt, że mając 3 PO zmiennikiem numeru 1 jest środkowy pomocnik...
0
Jak będzie trzeba to Bereszyński wejdzie i pozamiata
64
I tak odpadną z jakimiś leszczami w LM...
1
Nie umieściłbym Pelego w TOP3 w historii
0
Wbrew pozorom to 1-2 było dla nas gorsze niż dla nich 0-4.
0
Ja jestem wierny Levante od sezonu 11/12, gdy wywalczyli miejsce dające grę w LE
0
Sprzedać to należy zarząd, a nie Enrique. Jak nie masz ławki to nic nie zrobisz...
4
Dzieje się z nami to samo, co w zeszłym roku z Realem. Lucho podobnie jak Ancelotti zajechał zawodników. Tylko, że patrząc na naszą ławkę to nie za bardzo jest tu kim rotować...
0
A i tak w meczu z Atletico był jednym z najlepszych
0
Niech im strzeli nawet 10 bramek, to jeśli niebieskie przydupasy spadną będę wniebowzięty.
3
Nie będę dziwić się, jeśli Real przegra z Getafe. Mogą myśleć przyszłościowo i starać zapewnić sobie 6 punktów więcej w sezonie
2016/2017