0

Ronaldo za to co zrobił w LM- sam doprowadził zespół do finału, a Messi wrócił już w listopadzie 2015 roku. Warto zauważyć, że w najważniejszym meczu sezonu był najgorszy na boisku...

1

Nie, bądźmy obiektywni. Sporo będzie zależeć od Euro,finału LM i CAC, ale obecnie:
1.Suarez
2.CR7
3.Griezmann

2

Jak przyjdzie co do czego, to i tak będziemy się musieli bronić sami, a na samolotach z 50 lat tego nie zrobimy.

1

Nie wiem czy to jakość zdjęcia czy wykonanie, ale nie przypada mi do gustu. Super, że nie ma Qatarów, ale koszulki z sezonu 13/14 i 14/15 były ładniejsze

0

Mają- tych co wysadzają się w powietrze

0

Takim, że Atletico zostawia serce na boisku.Ten finał wyharowali jak nikt

0

Karnego nie było, tak jak nie było spalonego przy golu Moraty na 2-0

0

Kiedy ostatnio Atletico straciło 3 bramki?

2

Typowe Atletico. Ich gra może się nie podobać, ale jest cholernie skuteczna

0

Getafe się utrzymuje i wygrywa LL w przyszłym roku

0

Coś w tym jest, zamiast się zmobilizować złapali doła psychicznego.

4

Z cyklu Messi by się nie powstydził

0

Wystarczy im bramkarz Termalici.

0

Problem z serwerami, kiedyś już miałem takie coś tam

0

Pod takim względem dano by Seedorfa.

0

W obecnym sezonie Ronaldo zniszczył Messiego, jeśli chodzi o LM. I można mówić, że Perez posmarował, że gole na pustka, ale za 10 lat wspominać się będzie Ronaldo, jako tego, który strzelił najwięcej bramek zarówno w historii, jak i w jednym sezonie LM

0

Król Ligi Mistrzów.

0

Perez posmarował

126

Od Realu niebezpiecznie oddaliło się dziś najważniejsze trofeum sezonu

3

Naszą głębie składu najlepiej pokazuje fakt, że mając 3 PO zmiennikiem numeru 1 jest środkowy pomocnik...

0

Jak będzie trzeba to Bereszyński wejdzie i pozamiata

64

I tak odpadną z jakimiś leszczami w LM...

1

Nie umieściłbym Pelego w TOP3 w historii

0

Wbrew pozorom to 1-2 było dla nas gorsze niż dla nich 0-4.

0

Ja jestem wierny Levante od sezonu 11/12, gdy wywalczyli miejsce dające grę w LE

0

Sprzedać to należy zarząd, a nie Enrique. Jak nie masz ławki to nic nie zrobisz...

4

Dzieje się z nami to samo, co w zeszłym roku z Realem. Lucho podobnie jak Ancelotti zajechał zawodników. Tylko, że patrząc na naszą ławkę to nie za bardzo jest tu kim rotować...

0

A i tak w meczu z Atletico był jednym z najlepszych

0

Niech im strzeli nawet 10 bramek, to jeśli niebieskie przydupasy spadną będę wniebowzięty.

3

Nie będę dziwić się, jeśli Real przegra z Getafe. Mogą myśleć przyszłościowo i starać zapewnić sobie 6 punktów więcej w sezonie
2016/2017

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?