Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To na polsacie sport, na otwartym nie będzie żadnego
7
Aż 4 mecze 1/8 będzie można obejrzeć na polsacie sport
#Dzięki Pol$at
0
Na Walię jak wygra Szwecja lub Irlandia, w innym przypadku na Francję
2
Gol dla Austrii zamknął mecz Portugalia-Węgry
0
puffin web browser+
http://www.vipleague.me/football/377394/1/euros-2016:-hungary-vs-portugal---group-f-live-stream-online.html
0
Sezon na "weźmy Dzsudzsaka" rozpoczęty
1
Jak CR nie wyjdzie z grupy,a Messi wygra Copę to i tak większe szanse będzie miał CR. Wszyscy będą pamiętać tylko i wyłącznie to:
https://usatftw.files.wordpress.com/2016/05/afp_552404454_82230382.jpg?w=1000&h=667
1
Nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do Realu kibic Barcy, gdy wczyta się w historię klubu, to zacznie nienawidzić białych
9
Miłość do Barcy nie istnieje bez nienawiści do Realu
0
Stwierdzam, iż z 1/4 z Copy każdy zespół wyszedłby z grupy F
1
I o ile się nie mylę, to też drugi raz w historii awansowali na Euro
0
W naszej części drabinki będą jeszcze jeszcze:
zwycięzca grupy F
2. zespół grupy E
3. zespół grupy F(jeśli nie wyjdzie, to 3. zespół grupy B)
3. zespół grupy D(jeśli nie wyjdzie, to 3. zespół grupy C)
0
Jak jeszcze przegrają w finale,a Igła zmarnuje tam setkę, to zacznę się śmiać
0
Na XXI wiek widziałbym to tak:
Buffon
Cafu-Cannavaro-Maldini-Carlos
Pirlo-Gattuso-Xavi
Iniesta-Zidane
Messi
0
Włochy
1/4 Niemcy
1/2 Francja/Anglia
Finał Polska/Belgia/Walia/Chorwacja/Szwajcaria
0
Mieć 3 punkty i lepszy bilans bramkowy niż 2-4
0
Nie będę się dziwić w takim przypadku, nawet, jeśli dostaniemy od Szwajcarii 5-0
0
Porównaj drabinkę,nawet jak Hiszpania wygra to i tak mamy łatwiejszą stronę.
0
Z jednej strony drabinki:
Polska/Chorwacja
Walia/Belgia
Z drugiej:
Niemcy/Hiszpania/Włochy
Francja/Anglia
0
Jak Chorwacja wygra to mamy autostradę do finału
0
Jakby GSW wygrali to wszyscy by o tym trąbili
0
Wygląda to źle. Porównaj sobie ławki Barcelony i Realu:
Casilla(+ dla nas)
Danilo(?)
Pepe(+)
Isco(-)
James(-)
Jese(-)
Vazquez(-)
36
Po tej fazie grupowej można wyciągnąć proste wnioski:
1.Zamiast łatwego turnieju zrobiła się zagmatwana matematyka
2. Kalkulacja powodują, że w połowie z meczów nic się nie dzieje...
Uważam więc, że rozszerzenie Euro było błędem.
4
Przed turniejem 120 baniek, teraz 160, a nic nie grał...
0
http://www.vipleague.me/football/377384/1/euros-2016:-switzerland-vs-france---group-a-live-stream-online.html
0
Jeśli Messi nie wygra Copa America to wszyscy będą pamiętać karnego Cristiano z Atletico, nawet jeśli Portugalia nie wyjdzie z grupy.
1
Nawet dobrze się słucha Laskowskiego z Trzeciakiem.
0
W tym meczu już działo się więcej niż w połowie meczy na euro...
4
Jak tak się zakończy to Portugalia będzie musiała wygrać z Węgrami
14
CR7-Irlandia Północna
strzały: 17-15
gole:0-2