0

To na polsacie sport, na otwartym nie będzie żadnego

7

Aż 4 mecze 1/8 będzie można obejrzeć na polsacie sport
#Dzięki Pol$at

0

Na Walię jak wygra Szwecja lub Irlandia, w innym przypadku na Francję

2

Gol dla Austrii zamknął mecz Portugalia-Węgry

0

Sezon na "weźmy Dzsudzsaka" rozpoczęty

1

Jak CR nie wyjdzie z grupy,a Messi wygra Copę to i tak większe szanse będzie miał CR. Wszyscy będą pamiętać tylko i wyłącznie to:
https://usatftw.files.wordpress.com/2016/05/afp_552404454_82230382.jpg?w=1000&h=667

1

Nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do Realu kibic Barcy, gdy wczyta się w historię klubu, to zacznie nienawidzić białych

9

Miłość do Barcy nie istnieje bez nienawiści do Realu

0

Stwierdzam, iż z 1/4 z Copy każdy zespół wyszedłby z grupy F

1

I o ile się nie mylę, to też drugi raz w historii awansowali na Euro

0

W naszej części drabinki będą jeszcze jeszcze:
zwycięzca grupy F
2. zespół grupy E
3. zespół grupy F(jeśli nie wyjdzie, to 3. zespół grupy B)
3. zespół grupy D(jeśli nie wyjdzie, to 3. zespół grupy C)

0

Jak jeszcze przegrają w finale,a Igła zmarnuje tam setkę, to zacznę się śmiać

0

Na XXI wiek widziałbym to tak:
Buffon
Cafu-Cannavaro-Maldini-Carlos
Pirlo-Gattuso-Xavi
Iniesta-Zidane
Messi


0

Włochy
1/4 Niemcy
1/2 Francja/Anglia
Finał Polska/Belgia/Walia/Chorwacja/Szwajcaria

0

Mieć 3 punkty i lepszy bilans bramkowy niż 2-4

0

Nie będę się dziwić w takim przypadku, nawet, jeśli dostaniemy od Szwajcarii 5-0

0

Porównaj drabinkę,nawet jak Hiszpania wygra to i tak mamy łatwiejszą stronę.

0

Z jednej strony drabinki:
Polska/Chorwacja
Walia/Belgia
Z drugiej:
Niemcy/Hiszpania/Włochy
Francja/Anglia

0

Jak Chorwacja wygra to mamy autostradę do finału

0

Jakby GSW wygrali to wszyscy by o tym trąbili

0

Wygląda to źle. Porównaj sobie ławki Barcelony i Realu:
Casilla(+ dla nas)
Danilo(?)
Pepe(+)
Isco(-)
James(-)
Jese(-)
Vazquez(-)

36

Po tej fazie grupowej można wyciągnąć proste wnioski:
1.Zamiast łatwego turnieju zrobiła się zagmatwana matematyka
2. Kalkulacja powodują, że w połowie z meczów nic się nie dzieje...

Uważam więc, że rozszerzenie Euro było błędem.

4

Przed turniejem 120 baniek, teraz 160, a nic nie grał...

0

Jeśli Messi nie wygra Copa America to wszyscy będą pamiętać karnego Cristiano z Atletico, nawet jeśli Portugalia nie wyjdzie z grupy.

1

Nawet dobrze się słucha Laskowskiego z Trzeciakiem.

0

W tym meczu już działo się więcej niż w połowie meczy na euro...

4

Jak tak się zakończy to Portugalia będzie musiała wygrać z Węgrami

14

CR7-Irlandia Północna
strzały: 17-15
gole:0-2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?