3

Griezmann.

21

Masche jest dwukrotnie

0

Każdy z kupionych rezerwowych jest lepszy od Pogby

1

Ciekawe, komu dzisiaj nie dojdzie faks

0

Koleś wygrał życie na loterii jaką była łaska Zubiego

3

Myślę, że więcej ludzi w Europie ogląda NBA niż klasyk w Ameryce

4

Najlepsza byłaby 22 w sobotę

0

Oglądałem 90% meczów Barcelony Lucho i pamiętam 1 interwencję Ter Stegena z rewanżowego meczu z Bayernem.Szczególnie początek poprzedniego sezonu MATS miał wybitny...

3

Zidane jest gorszym trenerem niż Bekanitez. To Benitez postawił na Casemiro i przywrócił formę Bale'owi. Zizou ma na szczęście lepsze relacje z drużyną i z kibicami. Jego umiejętności pokazuje finał lm, gdy zrobił 3 bezsensowne zmiany w drugiej połowie

0

Pokaż mi interwencje Stegena na miarę interwencji Bravo w meczu z Realem(4-0)

0

Jest na zbliżonym poziomie?Popatrz sobie na ostatni sezon, gdy Bravo był kontuzjowany, a grał Ter Stegen. Ja nie przeczę, że jest młody ,że ma potencjał by stać się najlepszym bramkarzem na świecie, ale od bramkarza grającego w jednym z najlepszych klubów w Europie oczekuje się nie tego, aby grał dobrze i nie popełniał błędów, ale, żeby ratował dupę, gdy obrona się pogubi.

4

Griezmann pewnie i tu był drugi

0

Monchengladbach może wygrać z City

3

Znowu będą rozdarte serca...

0

Za Pereza go sprzedano, a kupił chyba Calderon

1

Pierwsze losowanie fazy grupowej LM bez łysego odkąd pamiętam.
Aż się łezka w oku kręci

9

Real
14/15
Basel, Liverpool, Łudogorec
13/14
Galatasaray, Juve, Kopenhaga
12/13
BVB,Ajax, City
11/12
Lyon,Ajax, Dynamo Zagrzeb

W ostatnich 5 latach Real tylko raz miał trudniejszą grupę od Barcelony...

4

Można remisować

0

Barca Real
Arsenal BVB
Lyon Club Brugge
Celtic Legia

0

Cała historia zaczęła się(?) w 1944/45 roku,gdy nad Niemcami amerykański pilot dostrzegł dziwne światła.Potem owe światła zaczęły pojawiać się nad Ameryką Południową i Północną, a to głównie tam przenieśli się niemieccy naukowcy. W Roswell rozbił się pojazd, który do złudzenia przypominał Die Glocke, czyli jedną z ostatnich cudownych broni Hitlera.Dlatego wydaje mi się, że UFO widziane w obu Amerykach to prototypy nowych modeli samolotów( takich jak myśliwce pionowego startu), a stworzenie takiej bajki odciągnęło czujność szpiegów ZSRR

0

Gdyby grali z zespołem z Ekstraklasy, to by odpadli, więc co to mówić o wygranej z Leicester

7

Wszystko można zrobić,gdy się odpowiednio dużo da w łapę

0

A/Było to zakazane
B/Robił inne rzeczy zakazane
C/Wstrzykiwanie testosteronu jest zakazane w większości sportów, a tu(?) najwyraźniej nie

0

Armstronga też dopuszczano

0

Jak Ruskich wyrzucili to wygrywają...Swoją drogą ciekawi mnie, ile federacji stosuje podobne metody.

1

Rambla nigdy nie śpi!

0

Nie znam się,ale wydaje mi się, że we w francuskim t na końcu sylaby/wyrazu jest nieme, więc raczej Paje. Druga sprawa to pytanie, czy jego nazwisko jest francuskie...

6

Znowu, to co zawsze- nierówność w grze. Mieliśmy świetne momenty, ale i tragiczne. Jak przez 11 minut nie rzuca się bramki nie ma się co marzyć o finale.

1

Po meczu:(

12

Po raz pierwszy w życiu żal mi Niemców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?