Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Generał był i będzie jeden. Właśnie nadzoruje trawniki w Katarze
0
Za 2/3 sezony Iniesta skończy karierę, więc zwolni się miejsce. Poza tym Coutinho może grać też na skrzydle, a co do charakterystyki to Turan jest zbliżony do niego
0
Ta Argentyna przegrałaby nawet z Gibraltarem... Szok:/Chyba ich ostatnim dobrym trenerem był Pekerman
1
Błąd Roberto, ale ter Stegen też się nie popisał...
0
http://www.meczosy.pl/
3maj
0
po dośrodkowaniach ze skrzydeł, gdzie obcinał się Alves...
0
Jeśli chodzi Ci o pamiętny dwumecz to co każda akcja bramkowa była po wjeździe skrzydłem Ribery'ego/Robbena
2
Ten gość dostał nowy kontrakt, więc ma wywalone, może jak się go posadzi to odpocznie, nabierze głodu gry i wróci do formy z ubiegłego roku
2
W samej Katalonii jest więcej fanów Realu niż innej drużyny( poza Barcą)
1
Jeszcze musisz być popularny jak Douglas
0
Ale i w naszym przypadku też coś takiego zachodzi: wystarczy spojrzeć na Busquetsa w tym sezonie i na przełomie ubiegłych
1
Napoli/Monaco/Leicester
9
Cud nad Wisłą 1920; 2016
0
Można byłoby wprowadzić zakaz głosowania na zawodnika z klubu/reprezentacji
0
Popularność... Wrzucą jakiś post na portal społecznościowy i dzieciarnia zacznie głosować, a to wiadomo jak się skończy
0
http://sport.tvp.pl/27551316/fifa-zmienia-zasady-kibice-wlaczeni-do-glosowania
Jeśli to prawda, to ta nagroda przez najbliższe 5 lat będzie w rękach Messiego bądź CR11...
0
Ale z drugiej strony nie wziął Kroosa za 25 baniek, a to też za darmo
0
No ba:) Tamte mecze miały klimat
0
Pamiętam jeszcze jak hity La Liga były w sobotę o 22...
4
Cristiano płakał jak oglądał
1
Wpisz w google i przekopiuj
6
Taka ciekawostka:
Bilbao Basket to jedyny klub, który przegrał mecz nie tracąc bramki
0
Większość ludzi jakoś nie lubi Warszawy, co na pewno do tego się przyczyniło.
0
Na chomikuj jest pełno takiej zawartości
0
Karne powinien wykonywać Iniesta
1
No i w PS nie dają świecącego bąka ufo
2
Jego zwolnienie to głupota. Z USA nie potrafimy grać, a uznanie za rozczarowanie braku medal to idiotyzm...Nasz zespół jest w trakcie przebudowy, po tym jak karierę zakończyło trzech podstawowych zawodników.
0
Wysadziłby się
0
Gdyby islamista wszedł w Polsce do kościoła, to nie wiem czy ktoś wyszedłby z niego cały.
0
Odpal sobie jakąś walkę bokserską z przełomów lat '90 i 2000