5

Generał był i będzie jeden. Właśnie nadzoruje trawniki w Katarze

0

Za 2/3 sezony Iniesta skończy karierę, więc zwolni się miejsce. Poza tym Coutinho może grać też na skrzydle, a co do charakterystyki to Turan jest zbliżony do niego

0

Ta Argentyna przegrałaby nawet z Gibraltarem... Szok:/Chyba ich ostatnim dobrym trenerem był Pekerman

1

Błąd Roberto, ale ter Stegen też się nie popisał...

0

0

po dośrodkowaniach ze skrzydeł, gdzie obcinał się Alves...

0

Jeśli chodzi Ci o pamiętny dwumecz to co każda akcja bramkowa była po wjeździe skrzydłem Ribery'ego/Robbena

2

Ten gość dostał nowy kontrakt, więc ma wywalone, może jak się go posadzi to odpocznie, nabierze głodu gry i wróci do formy z ubiegłego roku

2

W samej Katalonii jest więcej fanów Realu niż innej drużyny( poza Barcą)

1

Jeszcze musisz być popularny jak Douglas

0

Ale i w naszym przypadku też coś takiego zachodzi: wystarczy spojrzeć na Busquetsa w tym sezonie i na przełomie ubiegłych

1

Napoli/Monaco/Leicester

9

Cud nad Wisłą 1920; 2016

0

Można byłoby wprowadzić zakaz głosowania na zawodnika z klubu/reprezentacji

0

Popularność... Wrzucą jakiś post na portal społecznościowy i dzieciarnia zacznie głosować, a to wiadomo jak się skończy

0

http://sport.tvp.pl/27551316/fifa-zmienia-zasady-kibice-wlaczeni-do-glosowania
Jeśli to prawda, to ta nagroda przez najbliższe 5 lat będzie w rękach Messiego bądź CR11...

0

Ale z drugiej strony nie wziął Kroosa za 25 baniek, a to też za darmo

0

No ba:) Tamte mecze miały klimat

0

Pamiętam jeszcze jak hity La Liga były w sobotę o 22...

4

Cristiano płakał jak oglądał

1

Wpisz w google i przekopiuj

6

Taka ciekawostka:
Bilbao Basket to jedyny klub, który przegrał mecz nie tracąc bramki

0

Większość ludzi jakoś nie lubi Warszawy, co na pewno do tego się przyczyniło.

0

Na chomikuj jest pełno takiej zawartości

0

Karne powinien wykonywać Iniesta

1

No i w PS nie dają świecącego bąka ufo

2

Jego zwolnienie to głupota. Z USA nie potrafimy grać, a uznanie za rozczarowanie braku medal to idiotyzm...Nasz zespół jest w trakcie przebudowy, po tym jak karierę zakończyło trzech podstawowych zawodników.

0

Wysadziłby się

0

Gdyby islamista wszedł w Polsce do kościoła, to nie wiem czy ktoś wyszedłby z niego cały.

0

Odpal sobie jakąś walkę bokserską z przełomów lat '90 i 2000

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?