Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę,że przed nim powinni się tam udać kibice, którzy na niego gwiżdżą.
0
Widziałbym wariant 1. Musimy strzelić bramkę Juve
0
Dajcie temu Gomesowi żyć. Jak ma grać na poziomie Barcy, jeśli nie ma wsparcia u swoich kibiców. To, że nie ma środka pola to nie wina Gomesa. Czy grałby tam Thiago, Veratti, Coutinho czy Eriksen to i tak nic by nie zrobił.
1
Iniesta wyżej od Denisa i Gomesa? Każda jego akcja kończyła się stratą. Tamta dwójka nic nie pokazała, ale nie przyczynili się do stworzenia okazji dla Malagi...
0
Ten mecz pokazał czemu gra Andre Gomes... Mimo,że wciąż gra słabo. Iniesta bez formy, Rafinha kontuzjowany, Arda nie zagra w środku. Zostaje Rakitić, Denis, Busi i Roberto. Lucho chce wyraźnie zachować równowagę fizyczną w środku i dlatego nie wystawia od początku Roberto i Denisa. Jedyną alternatywą dla Rakiticia jest właśnie Gomes... Nie gra on dobrze, ale sporo biega i nie traci piłek tak jak wczoraj Iniesta.Wzmocniliśmy pomoc bardzo rozsądnie, ale żaden z naszych nabytków nie jest w stanie zmienić losów meczu. W tym momencie Isco/Asensio/Kovacić/James mieli by u nas pewne miejsce w 1. składzie.
0
Zachował się jak burak i w nagrodę powinien opuścić El Clasico. Idę jednak o zakład, iż Neymar jest zbyt medialną postacią, aby LFP go zawiesiła akurat na ten mecz
0
Która to będzie symfonia?
0
Za 30 to brać z pocałowaniem ręki
0
W formacji 3-4-3 typowy pomocnik jest zbędny. Ataki przeprowadza się głównie skrzydłami( dwóch w ataku i pomocy),a w środku dwóch graczy o różnych profilach- ofensywnym i defensywnym. Veratti dobrze wkomponowałby się w 3-5-2 przechodzące w 5-2-1-2 z Albą i Vidalem/Roberto na bokach pomocy/obrony.Wówczas rolę łącznika pomiędzy atakiem, a pomocą pełniłby Messi.
0
Dla Busquetsa też trzeba szukać następcy, jakoś nie wierzę w Gumbau.
0
Akurat w ostatnich miesiącach Isco ciągnie grę Realu
0
Jardim/Klopp/Wenger
To moi kandydaci. Z powyższej czwórki, najlepszy byłby Unzue
3
8 cud świata- Gol Gomesa
0
Monaco pokazało w dwumeczu z City, że nie jest w stanie zagrać całego meczu równie dobrze jak I połowę. BVB to młody zespół, pokazali siłę w meczach z Realem, ale mieli sporo szczęścia. Uważam,że zwycięzca CL będzie z pozostałej 5
0
Juve, Bayern,Atletico- tych drużyn chciałbym uniknąć
Z Realem wolałbym dwumecz niż jeden mecz, trzy pozostałe drużyny odstają od reszty. Choć Monaco i BVB mogą być czarnym koniem rozgrywek, a Leicester zagra bez presji.
0
Unzue to spec od stałych fragmentów gry, a zarówno Paco jak i Gomes mają jeszcze czas by stanowić o sile drużyny.
0
Monaco-Bayern
Leicester-Real
Atletico-Juventus
BVB-Barca
0
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34735/liga_mistrzow_puchar_uniwersalne_650.jpeg
To jedna z tych rzeczy, za które nie zapłaci się MasterCard
2
Kupmy lepiej Bernardo Silvę z Monaco
0
Kto dostaje Leicester? Real, czy Bayern?
0
Coutinho?Eriksen?
0
Głównego kandydata nie ma nawet w 1. trójce...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A do tego pada w polu karnym częściej niż śnieg w Polsce
0
Akurat komentatorzy z 11, w szczególności Ćwiąkała z Mirosławskim podkreślają cały czas, że sędziowanie to dno, więc nie uważam, żeby go to przejęło.
1
Trener Francji na MŚ 2006,2010 i ME 2008
0
Oni tam grali?Bo z tego co pamiętam to się na treningach kłócili, a odpadli w grupie z Meksykiem
0
Ale to Ney zagrał podanie do Suareza przeszywające dwie linie PSG
1
Wiecie co?
Żaden z piłkarzy Realu nie mówi, że "wina sędziego" i etc... Chciałbym, aby Pique następnym razem też się tak zachował
1
Ale akurat z tym tekstem zgodzę się w 100%. W tym momencie w piłce nożnej kluczową rolę odgrywa szczęście. Wczoraj sędzia nam pomógł, ale to jest gra w ruletkę. Zdziwię się, jeśli do końca miesiąca, żaden kibic Barcelony nie będzie miał zastrzeżeń do pracy sędziów. Powtórki należy wprowadzić, ale w inny sposób, myślę, że warto byłoby dodać eksperta od analizy Video skontaktowanego z sędziami zabramkowymi, w innym przypadku będzie to bezużyteczne, jeśli nie wprowadzi się zatrzymań czasu, a i w tym czasie mecze się znacznie przedłużą.