1

Myślę,że przed nim powinni się tam udać kibice, którzy na niego gwiżdżą.

0

Widziałbym wariant 1. Musimy strzelić bramkę Juve

0

Dajcie temu Gomesowi żyć. Jak ma grać na poziomie Barcy, jeśli nie ma wsparcia u swoich kibiców. To, że nie ma środka pola to nie wina Gomesa. Czy grałby tam Thiago, Veratti, Coutinho czy Eriksen to i tak nic by nie zrobił.

1

Iniesta wyżej od Denisa i Gomesa? Każda jego akcja kończyła się stratą. Tamta dwójka nic nie pokazała, ale nie przyczynili się do stworzenia okazji dla Malagi...

0

Ten mecz pokazał czemu gra Andre Gomes... Mimo,że wciąż gra słabo. Iniesta bez formy, Rafinha kontuzjowany, Arda nie zagra w środku. Zostaje Rakitić, Denis, Busi i Roberto. Lucho chce wyraźnie zachować równowagę fizyczną w środku i dlatego nie wystawia od początku Roberto i Denisa. Jedyną alternatywą dla Rakiticia jest właśnie Gomes... Nie gra on dobrze, ale sporo biega i nie traci piłek tak jak wczoraj Iniesta.Wzmocniliśmy pomoc bardzo rozsądnie, ale żaden z naszych nabytków nie jest w stanie zmienić losów meczu. W tym momencie Isco/Asensio/Kovacić/James mieli by u nas pewne miejsce w 1. składzie.

0

Zachował się jak burak i w nagrodę powinien opuścić El Clasico. Idę jednak o zakład, iż Neymar jest zbyt medialną postacią, aby LFP go zawiesiła akurat na ten mecz

0

Która to będzie symfonia?

0

Za 30 to brać z pocałowaniem ręki

0

W formacji 3-4-3 typowy pomocnik jest zbędny. Ataki przeprowadza się głównie skrzydłami( dwóch w ataku i pomocy),a w środku dwóch graczy o różnych profilach- ofensywnym i defensywnym. Veratti dobrze wkomponowałby się w 3-5-2 przechodzące w 5-2-1-2 z Albą i Vidalem/Roberto na bokach pomocy/obrony.Wówczas rolę łącznika pomiędzy atakiem, a pomocą pełniłby Messi.

0

Dla Busquetsa też trzeba szukać następcy, jakoś nie wierzę w Gumbau.

0

Akurat w ostatnich miesiącach Isco ciągnie grę Realu

0

Jardim/Klopp/Wenger
To moi kandydaci. Z powyższej czwórki, najlepszy byłby Unzue

3

8 cud świata- Gol Gomesa

0

Monaco pokazało w dwumeczu z City, że nie jest w stanie zagrać całego meczu równie dobrze jak I połowę. BVB to młody zespół, pokazali siłę w meczach z Realem, ale mieli sporo szczęścia. Uważam,że zwycięzca CL będzie z pozostałej 5

0

Juve, Bayern,Atletico- tych drużyn chciałbym uniknąć
Z Realem wolałbym dwumecz niż jeden mecz, trzy pozostałe drużyny odstają od reszty. Choć Monaco i BVB mogą być czarnym koniem rozgrywek, a Leicester zagra bez presji.

0

Unzue to spec od stałych fragmentów gry, a zarówno Paco jak i Gomes mają jeszcze czas by stanowić o sile drużyny.

0

Monaco-Bayern
Leicester-Real
Atletico-Juventus
BVB-Barca

0

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34735/liga_mistrzow_puchar_uniwersalne_650.jpeg
To jedna z tych rzeczy, za które nie zapłaci się MasterCard

2

Kupmy lepiej Bernardo Silvę z Monaco

0

Kto dostaje Leicester? Real, czy Bayern?

0

Coutinho?Eriksen?

0

Głównego kandydata nie ma nawet w 1. trójce...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A do tego pada w polu karnym częściej niż śnieg w Polsce

0

Akurat komentatorzy z 11, w szczególności Ćwiąkała z Mirosławskim podkreślają cały czas, że sędziowanie to dno, więc nie uważam, żeby go to przejęło.

1

Trener Francji na MŚ 2006,2010 i ME 2008

0

Oni tam grali?Bo z tego co pamiętam to się na treningach kłócili, a odpadli w grupie z Meksykiem

0

Ale to Ney zagrał podanie do Suareza przeszywające dwie linie PSG

1

Wiecie co?
Żaden z piłkarzy Realu nie mówi, że "wina sędziego" i etc... Chciałbym, aby Pique następnym razem też się tak zachował

1

Ale akurat z tym tekstem zgodzę się w 100%. W tym momencie w piłce nożnej kluczową rolę odgrywa szczęście. Wczoraj sędzia nam pomógł, ale to jest gra w ruletkę. Zdziwię się, jeśli do końca miesiąca, żaden kibic Barcelony nie będzie miał zastrzeżeń do pracy sędziów. Powtórki należy wprowadzić, ale w inny sposób, myślę, że warto byłoby dodać eksperta od analizy Video skontaktowanego z sędziami zabramkowymi, w innym przypadku będzie to bezużyteczne, jeśli nie wprowadzi się zatrzymań czasu, a i w tym czasie mecze się znacznie przedłużą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?