Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Denis i Rafa na skrzydła, a Andres kończy karierę. Nie wiadomo co z Gomesem i Rakiticiem- bardzo możliwe, że dla jednego z nich to będzie ostatni sezon
2
Moim zdaniem podczas analiz VAR można byłoby zatrzymywać czas, bo to za każdym razem zajmie różny czas.
0
Doskonale wiem, ale osoby po tej drugiej stronie nigdy o tym nie powiedzą wprost. Już od XV wieku Hiszpania uzależniała się od Katalonii, jednego z bogatszych regionów. Później wojny, dążenia niepodległościowe, a gdy wszystko się uspokajało to do władzy doszedł Franco. Bycie Katalończykiem było zbrodnią, tak jak bycie Polakiem w XIX wieku. Katalonia jest bardziej francuska niż hiszpańska.A, że gość miał 14 lat i pewnie nie zna historii to pisze wszystko co tylko może, bo przecież w internetach jest "niezniszczalny"
0
15 mln€, jak się nie sprawdzi sprzedamy go za 30[ no chyba, że Bartek odda go za darmo]. Messi też byłby jednym z wielu?
0
Katalonia domaga się niepodległości, wziąłem przykład Śląska, który był przecież długo niepodległy,a potem pod Czechami, Austrią, Pruso-Niemcami i Polską. Więc to jest region sporny i niewykluczone, że mogłoby do tego dojść.
0
Wyobraźcie sobie sytuację, że na stadionie we Wrocławiu rozgrywany jest Finał Pucharu Polski/mecz kadry, i podczas śpiewania hymnu słychać gwizdy... Myślę, że wielu by zareagowali podobnie jak Ceballos. A, że miał 15 lat to nie potrafił być poprawny politycznie... Jest przyszłością futbolu i trzeba go próbować ściągnąć do nas.
0
Mamy 2 pozycje, i Pique z Umititim, starych Masche i Mathieu, których przyszłość jest niepewna i Marlona. To nie wygląda dobrze.
0
na tłitku z Pikejem to każdy się kłóci. Już chyba nawet Puyol czy Xavi mówili mu, żeby przestał.
0
A najgorsze jest to, że siłą Realu są Isco, Asensio i Morata- zawodnicy poniżej 26 roku życia
4
Ronaldo jest tak w cieniu Messiego, że i w seriach rzutów karnych każe Portugalczykom przebić Argentynę z finału Copa America Centenario
0
Ano temu, że za rok czy dwa będzie odwrotnie. To my wygramy w taki sposób. Gdyby nie myśleli po meczu z PSG, że Deportivo pokona się samo bylibyśmy mistrzami.
0
Ale co to ma za znaczenie. Jest kilku sędziów i oni też mogliby to zauważyć. Najlepiej jednak pokazuje to poziom sędziowania w Hiszpanii.
0
Będzie Paulinho i Deulofeu
PotwierdzoneInfo
0
Ale on tam się wtedy nawet na ławce nie mieścił
3
Bale, Aguero, wcześniej Aubameyang. Wszyscy łączeni z PSG. Prawdopodobieństwo transferu Verattiego wzrasta. Kupno dwóch z tej trójki to zapewne około 200 mln€, a FFP mogłoby nie pozwolić na taki wydatek. Muszą więc kogoś sprzedać- być może Marco
0
Portugalia wraca, Włosi/Niemcy również, a w półfinale Słowacy/Czesi. Moim zdaniem spora niespodzianka.
0
Zawsze warto pokazać, kto walczy i o co. Niech się mszczą, póki u władzy są ugrupowania prawicowe nic złego tu się nie stanie. Jakby politycy zachodni chcieli to by ISIS przestało istnieć w kilka dni. Pytanie więc, kto ich utrzymuje?
0
Jakby się nad tym zastanowić to wcale nie jest to dziwne. Ja mam dość podobnie. Lepiej gram lewą nogą, ale z karnych lepiej wychodzą mi strzały prawą nogą...
0
Do Xaviego można przyrównać tylko dwóch graczy. Pirlo i Kroosa. Jeden z nich jest rówieśnikiem Generała, a drugiego Zubi oddał Perezowi. Musimy więc znaleźć następcę Iniesty. Idealny byłby Isco bądź Asensio, ale zgadnijcie kto i komu oddał tych zawodników... Do wyboru zostają Eriksen i Coutinho.
0
Ale to chyba się tak czyta
7
Humany jak to humany, jak nie znasz 12 języków to nic nie jesteś dla nich wart
0
Sprzedać, dołożyć 20 i kupić Sancheza
0
Kiedy CR7 miał statystyki z kosmosu, a Messi sukcesy, to każdy wybierał drugiego. Dziś choć jest odwrotnie, a i przewaga w statystykach jest iluzoryczna to dla Was Messi powinien wygrać ZP. Trochę obiektywizmu
2
To wygrałby Mandzukic
3
To gdzie był Messi gdy zespół go potrzebował w LM? Bo Ronaldo stał w polu karnym i wykańczał akcje. Zjada w tym roku Messiego pod każdym względem
2
Eriksen+Deulofeu+ Semedo i Sanchez z Ajaxu
0
Lepszy nie jest, ale jest bardziej wszechstronny. Barcie Guardioli wystarczyło zamknąć środek. Real może wrzucać na BBC, a Barca na Messiego, Eto'O czy Henry'ego już nie za bardzo.
0
Z automatu po sukcesie Barcelony można wejść na rm.pl by zobaczyć kabaret. W drugą stronę jest podobnie, a i trzy razy czytelniej.
2
Dzisiejszy mecz pokazał, że Real ma jeden słaby punkt- Casemiro. Nacisk na niego powoduje, iż nie przód nie ma tlenu, dzięki czemu Juve udało się zdominować Real w 1. kwadransie i zyskać przewagę po golu Mandzukicia. Ale czemu dalej tego nie kontynuowali tylko cofnęli się broniąc przed najbardziej wszechstronną drużyną świata? Na to pytanie odpowiedź zna tylko Allegri.
0
To można potraktować jako zgranie