0

Denis i Rafa na skrzydła, a Andres kończy karierę. Nie wiadomo co z Gomesem i Rakiticiem- bardzo możliwe, że dla jednego z nich to będzie ostatni sezon

2

Moim zdaniem podczas analiz VAR można byłoby zatrzymywać czas, bo to za każdym razem zajmie różny czas.

0

Doskonale wiem, ale osoby po tej drugiej stronie nigdy o tym nie powiedzą wprost. Już od XV wieku Hiszpania uzależniała się od Katalonii, jednego z bogatszych regionów. Później wojny, dążenia niepodległościowe, a gdy wszystko się uspokajało to do władzy doszedł Franco. Bycie Katalończykiem było zbrodnią, tak jak bycie Polakiem w XIX wieku. Katalonia jest bardziej francuska niż hiszpańska.A, że gość miał 14 lat i pewnie nie zna historii to pisze wszystko co tylko może, bo przecież w internetach jest "niezniszczalny"

0

15 mln€, jak się nie sprawdzi sprzedamy go za 30[ no chyba, że Bartek odda go za darmo]. Messi też byłby jednym z wielu?

0

Katalonia domaga się niepodległości, wziąłem przykład Śląska, który był przecież długo niepodległy,a potem pod Czechami, Austrią, Pruso-Niemcami i Polską. Więc to jest region sporny i niewykluczone, że mogłoby do tego dojść.

0

Wyobraźcie sobie sytuację, że na stadionie we Wrocławiu rozgrywany jest Finał Pucharu Polski/mecz kadry, i podczas śpiewania hymnu słychać gwizdy... Myślę, że wielu by zareagowali podobnie jak Ceballos. A, że miał 15 lat to nie potrafił być poprawny politycznie... Jest przyszłością futbolu i trzeba go próbować ściągnąć do nas.

0

Mamy 2 pozycje, i Pique z Umititim, starych Masche i Mathieu, których przyszłość jest niepewna i Marlona. To nie wygląda dobrze.

0

na tłitku z Pikejem to każdy się kłóci. Już chyba nawet Puyol czy Xavi mówili mu, żeby przestał.

0

A najgorsze jest to, że siłą Realu są Isco, Asensio i Morata- zawodnicy poniżej 26 roku życia

4

Ronaldo jest tak w cieniu Messiego, że i w seriach rzutów karnych każe Portugalczykom przebić Argentynę z finału Copa America Centenario

0

Ano temu, że za rok czy dwa będzie odwrotnie. To my wygramy w taki sposób. Gdyby nie myśleli po meczu z PSG, że Deportivo pokona się samo bylibyśmy mistrzami.

0

Ale co to ma za znaczenie. Jest kilku sędziów i oni też mogliby to zauważyć. Najlepiej jednak pokazuje to poziom sędziowania w Hiszpanii.

0

Będzie Paulinho i Deulofeu
PotwierdzoneInfo

0

Ale on tam się wtedy nawet na ławce nie mieścił

3

Bale, Aguero, wcześniej Aubameyang. Wszyscy łączeni z PSG. Prawdopodobieństwo transferu Verattiego wzrasta. Kupno dwóch z tej trójki to zapewne około 200 mln€, a FFP mogłoby nie pozwolić na taki wydatek. Muszą więc kogoś sprzedać- być może Marco

0

Portugalia wraca, Włosi/Niemcy również, a w półfinale Słowacy/Czesi. Moim zdaniem spora niespodzianka.

0

Zawsze warto pokazać, kto walczy i o co. Niech się mszczą, póki u władzy są ugrupowania prawicowe nic złego tu się nie stanie. Jakby politycy zachodni chcieli to by ISIS przestało istnieć w kilka dni. Pytanie więc, kto ich utrzymuje?

0

Jakby się nad tym zastanowić to wcale nie jest to dziwne. Ja mam dość podobnie. Lepiej gram lewą nogą, ale z karnych lepiej wychodzą mi strzały prawą nogą...

0

Do Xaviego można przyrównać tylko dwóch graczy. Pirlo i Kroosa. Jeden z nich jest rówieśnikiem Generała, a drugiego Zubi oddał Perezowi. Musimy więc znaleźć następcę Iniesty. Idealny byłby Isco bądź Asensio, ale zgadnijcie kto i komu oddał tych zawodników... Do wyboru zostają Eriksen i Coutinho.

0

Ale to chyba się tak czyta

7

Humany jak to humany, jak nie znasz 12 języków to nic nie jesteś dla nich wart

0

Sprzedać, dołożyć 20 i kupić Sancheza

0

Kiedy CR7 miał statystyki z kosmosu, a Messi sukcesy, to każdy wybierał drugiego. Dziś choć jest odwrotnie, a i przewaga w statystykach jest iluzoryczna to dla Was Messi powinien wygrać ZP. Trochę obiektywizmu

2

To wygrałby Mandzukic

3

To gdzie był Messi gdy zespół go potrzebował w LM? Bo Ronaldo stał w polu karnym i wykańczał akcje. Zjada w tym roku Messiego pod każdym względem

2

Eriksen+Deulofeu+ Semedo i Sanchez z Ajaxu

0

Lepszy nie jest, ale jest bardziej wszechstronny. Barcie Guardioli wystarczyło zamknąć środek. Real może wrzucać na BBC, a Barca na Messiego, Eto'O czy Henry'ego już nie za bardzo.

0

Z automatu po sukcesie Barcelony można wejść na rm.pl by zobaczyć kabaret. W drugą stronę jest podobnie, a i trzy razy czytelniej.

2

Dzisiejszy mecz pokazał, że Real ma jeden słaby punkt- Casemiro. Nacisk na niego powoduje, iż nie przód nie ma tlenu, dzięki czemu Juve udało się zdominować Real w 1. kwadransie i zyskać przewagę po golu Mandzukicia. Ale czemu dalej tego nie kontynuowali tylko cofnęli się broniąc przed najbardziej wszechstronną drużyną świata? Na to pytanie odpowiedź zna tylko Allegri.

0

To można potraktować jako zgranie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?