Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład jest kompletny. Naszym transferem jest Munir
0
Jeśli tam mieszkasz, to oczywisty cel... Umówić się z jak największą liczbą osób na La Rambli, zaszyć się w tłumie i wysadzić.. A w tym wszystkim najgorsze jest to, że jakieś państwo musi ich finansować...
0
Jak mają wydawać 40 baniek na Paulinho, to Gomes i za 70 byłby okazją.
0
Jak tu nie mają nawet komu podać do przodu, cały zespół nic nie gra, a że oni grali słabo ostatnio to dostają po dupie... Zobaczymy co będzie w sezonie.
0
Nie prawda, oni nie grają, siedzą w szatni.
0
Środek obrony bezradny, boki, które miały dać nam balans nie istnieją, a Alba i Roberto nie mają żadnych zadań w ofensywie?
Środek pola nie ma żadnych rozwiązań, Busquets wraca z wakacji, Rakitić dostarcza piłkę Messiemu, a Gomes pełni rolę lewoskrzydłowego.
0
4-1 dla Realu
2
Tyle Ci powiem:
1
"Walczymy o spadek"
1
64, Lukaku na kapitanie zdobył 26.
0
Z tym,że ile transferów gra u nas, a ile w Realu:
U nas:
Stegen(12)
Semedo(30,5)
Umtiti(25)
Alba(14)
Rakitić(18)
Suarez (81,72)
Deulofeu(12)
Wydatki na resztę: 468,98mln€
Zysk: 37,67mln€
Real:
Navas(10mln€)
Varane(10mln€)
Carvajal(6,5mln€)
pomoc i atak(64,8mln€+230mln€)
Wydatki na resztę:308,7 mln€
Zysk: 159,35mln€
0
Nie, bo ŁKS w 2013 roku wycofał się I. Ligi i zbankrutował. Powstał jakby nowy zespół, który przejął po starym historię, ale finansowo to zupełnie co innego.
0
"Zarząd Was okrada. Obięcuję Wam, że okradnę Was o połowę mniej"
Typowa polityka
0
Chodzi Ci o to, że doceniają klasę rywala, czy o to, że uważają, iż Barca za kilka lat będzie grać w Lidze Europy, jeśli pozostanie Bartłomiej?
0
Ten dwumecz był rozstrzygnięty jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Mamy 250 milionów na transfery, a nikim się nie wzmocniliśmy, mogliśmy się tylko łudzić, że Real będzie bez formy, a i to niekoniecznie dałoby nam sukces.
0
Zobaczymy jak sobie poradzi ten zespół z MU/City/Bayernem/
Chelsea/Realem czy Juve. Bo to, że Neymar walnie tam ze 35 bramek jest pewne.
0
Rok temu, Chinole tyle dawali
0
Paco, Digne i Gomes mają jeszcze kariery przed sobą, zresztą przy 40 milionach za Paulinho, 40 za Gomesa to promocja.
PS:Najlepiej inflację na rynku pokazuje fakt, że po słabym sezonie kluby chcą kupić Gomesa za ponad 50 baniek.
0
My też powinniśmy dla Bartomeu
0
Messi-wpływ na drużynę, gdy siedzi na ławce
Ronaldo- bezpośredni sposób wypowiedzi
0
Dwójka nie jedynka. Jedynka to Poszukiwacze zaginionej arki.
2
Busquets 5,5? Ten gość powinien zapobiegać kontratakom, a dwa z nich zakończyły się bramką. Pozostawienie kogokolwiek w takiej sytuacji jakie miał Pique nie mogło się dobrze skończyć.
0
To jest problem taktyki, tu trzeba wjechać do bramki z piłką, a nie przypierdaczyć z zza pola karnego jak wczoraj Ronaldo i Asensio.
0
Zakładam, że będzie to wyglądać tak:
Busquets/Paulinho
Rakitić/Gomes
Coutinho/Iniesta
Nie wiadomo co z Roberto, a także Rafinhą
0
Słowo klucz CAŁEJ pomocy. To nie atak, jak ktoś gra źle, to cała reszta nie gra dobrze. Rakitić u Lucho był Prawoskrzydłowym(?!), u Valverde ma zająć się kreowaniem gry. W Sevilli dobrze mu to wychodziło.
0
Nie wiadomo czy nie było warunku, że MSN musi zagrać
3
Szybciej niż Barcelona negocjacje przyspiesza Trabant
0
Cena pokazuje niekompetencje zarządu, w tym okienku za 40 milionów MU kupiło Maticia, który jest lepszy od Brazylijczyka, choć dobrze, że Busquets wreszcie ma rywala, bo może wróci z wakacji.
7
Banda Rosella i teraz Bartomeu robi wszystko by zrujnować ten klub.
11/12
Słaba obrona
Silna pomoc
Kupują Fabregas, choć w podobnej cenie można by kupić solidnego obrońcę
12/13
Stoper!
Kupują Songa, czyli znów przerabiamy DP w stopera
13/14
Sezon później mogą mieć Neymara za darmo, robią największy wałek w historii, klauzula Thiago i znów brak zakupu stopera
14/15
Kupili stoperów!
Szkoda tylko, że obaj byli nieperspektywiczni i drodzy
15/16
...Dopuszczenie do bana...
16/17
Przynajmniej perspektywiczne zakupy, ale brak wzmocnienia prawej obrony
Co będzie dalej? Wolałbym nie wiedzieć, Benedito działaj
2
Nikt nie obronie LM ponownie. Nie wszyscy mają Bartomeu jako prezesa i zaczną się solidnie wzmacniać,a Real będzie coraz mniej zmotywowany.