0

Dla mnie tu nawet faulu nie było. Zderzenie dwóch zawodników- i słabszy z nich upadł

0

Gorzej niż Pique grać się nie da

0

Tak, ale gdy w LL nie będzie Barcy spadnie cena za transmisje, powiększy się przewaga Realu, z którym nikt nie będzie w stanie rywalizować. Spadnie zainteresowanie ligą, spadną też wpływy z biletów etc...

24

Najlepsze:
Czerwona Pique- następny mecz bez niego

3

Żadna z hiszpańskich drużyn nie wygrała w tym tygodniu swojego spotkania w LM

0

Skończyło się trypletem

1

20% to pewnie sam przychód Barcelony. A warto popatrzeć na inną rzecz- Real bez Barcy będzie inny i vice versa. La Liga będzie jak Bundesliga z jednym faworytem i całą resztą. Zmniejszą się pieniądze z transmisji, z transferów etc. Jeśli stałoby się to teraz, to w 2020 roku te przychody wyniosłyby nie 20% mniej, a coś koło 60%

1

To nie FIFA13 żeby się Emenike tak bać...

0

A ile z tych minut rozegrał na swojej pozycji?

0

Czy naprawdę uważasz, że można go krytykować za grę na prawym skrzydle? Pierwsza połowa była jak za Lucho i Taty. Wystawienie Gomesa/Rakticia na prawej, bo Messi ma być w środku i nieskuteczne bicie głową w mur. Wszedł Deulofeu za Iniestę, Gomes został przesunięty do środka i od razu lepiej to funkcjonowało.

0

Bo może nie miał komu oddać? W środku nie było nikogo, wrzucać na 1 pośród 8 to szaleństwo... Cofamy i czekamy na błąd, lepiej trzymać piłkę niż dawać możliwość Pique na pokazanie wielkiej formy.

0

Gomes nie podjął w tym meczu złych decyzji; twierdzę nawet, że był najlepszym z naszych zawodników. Gdy tracił piłkę biegł natychmiast ją odzyskać. W 70 minut przebiegł 9,2 kilometry, gdy średnia barcelońska wynosi około 9-10 km na mecz. Przy odrobinie szczęścia zanotował by też asystę po podaniu Suareza. Co do podań do tyłu, Atletico w 1. połowie stało 8-2-0 zagęszczając środek. Lepiej było grać do tyłu niż pchać się w ten tłok na pewną stratę. Próba wrzutek również nie miała sensu, bo w polu karnym bywał jedynie Suarez... Jeśli Gomes zagrał słabo, to nikt u nas nie zagrał dobrze. Ale, na kogoś trzeba zrzucić bezproduktywność przedniej formacji w 1. części...

1

Siła defensywna Barcy? Zobaczymy w sobotę, ale jeśli nie stracimy na Metropolitano 2 lub więcej bramek to będzie to jakiś cud...

0

Finansowe Fair Play nie istnieje, to tylko biurokratyczny zapis, aby był. Śladem PSG pójdą inni.A co do Mbappe, to nie cena była głównym problemem tylko jego zarobki. A co do wartości klubu, to United czy Real są warte kilkanaście mld € notując przychody w okolicy mld€

0

To nie problem dopisać coś do konta. W naszym przypadku, gdy klub jest własnością socios trochę inaczej to wygląda. Ale w Anglii na Neymara stać Chelsea, City i MU, w Hiszpanii Real, w Niemczech Bayern, a we Włoszech Juve. Za kilka lat 200 milionów to będzie norma... I te ceny będą rosły dotąd, aż kluby nie zaczną bankrutować, a nie zaczną ponieważ Chińczycy i Katarczycy pompują w nie hajs, a tym samym otwierają się azjatyckie rynki zbytu. Neymar do 2020 roku zmieni klub

0

Każdy klub z europejskiego topu

0

Spróbuj zminimalizować grę i załączyć ją raz jeszcze podczas gierki treningowej, sprawdź inne ustawienia graficzne

3

Tacy ludzie też są potrzebni... Jeszcze wszyscy zatęsknimy za mundialami z komentarzem Szpaka, czy wysmakowanymi porównaniami Hajty

4

Granero to się chyba koszulki mieszają

0

Dla nas to jest dobry powód, dla Madrytu to rebelia.

0

Wielu uważa, że Tebas robi nam pod górkę, gdyż jest kibicem Realu... Spójrzmy na to z innej strony. Sądzę, iż Barcelona i Real zapewniają LFP około 70-80% całkowitego przychodu. Gdyby Katalonia ogłosiła niepodległość, to ten przychód zmniejszyłby się znacząco. Do tego należy doliczyć zmniejszenie zainteresowania ligą. Im mniejsze byłyby przychody , tym mniejsze byłyby zarobki działaczy, a także mniej można byłoby ukraść. Gdyby Tebas był kibicem Barcelony uważam, że zachowywałby się tak samo.

0

Jak nie wyjdą dostaną walkowera i dodatkowe -3 punkty

0

Bombę na stadion nawet przy pełnej ochronie nie jest ciężko wnieść. Cała sytuacja to upokorzenie Hiszpanii na arenie międzynarodowej. Barcelona to symbol Katalonii, a teraz w czasie NIEUZNAWANEGO referendum(NIEWAŻNEGO) są tam takie cyrki, jak za komuny w Europie Wschodniej

0

Na pewno mają ku temu podstawy prawne, jestem pewny, że za bojkot meczu były już takie kary

0

Mówi tak tylko dlatego, żeby nie było gównoburzy w mediach

1

Buffon
Cafu-Maldini-Puyol-Carlos
Gattuso
Iniesta-Zidane
Messi-CR7-Ronaldinho

0

Nie, bo do niektórych rzeczy nie potrzeba intuicji. Zachowanie kobiet można czytać jak książkę

0

Ivan dużo zyskał na przyjściu Valverde. Gra bardziej w środku, a nie jak u Lucho na prawym skrzydle.

0

Zarówno Messi jak i Ronaldo nie są w stanie grać tak jak kiedyś. Messi stara się wykorzystywać technikę i przyspieszenie w środku pola, Ronaldo stara się wykorzystywać siłę i wyskok do gry na szpicy. ZP wygra ten kto będzie w danym roku lepszy

0

Napisz test kiedy indziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?