1

Oglądałbym; nawet o 4 w nocy

1

Ten mecz pokazał, że Barcelona jest uzależniona od... Rakiticia. Ale Rakiticia grającego na swojej pozycji. Jest idealnym wsparciem dla Busquetsa. Gdy grał na jego pozycji radził sobie średnio. Nie miał należytego wsparcia od Paulinho i wyszło z tego miliard kontr dla Sevilli.

0

Adriano( z Interu)
Fernando Torres
Mario Götze

0

Przy czym Mo ma już 32 spotkania, a Leo 29.
Mimo wszystko Egipcjanin jest głównym faworytem do ZB. Poza Messim zagrozić mu mogą Immobile, Icardi, Ronaldo i Lewandowski.

1

Jak możesz się wstrzymać miesiąc: Nokia 7 plus

0

Boss produkował mundury dla SS, a dziś ma sklepy w niemal każdej galerii handlowej na świecie.
Ford dawał pieniądze nazistom, a dziś ma wiele komisów na całym świecie.
Bosch czy Siemens również współpracowali z nazistami a dziś są wiodącymi markami AGD.
VW powstał na zlecenie Hitlera( Volk-lud
Wagen-samochód, Volkswagen-samochód ludu), a jest to dziś najpopularniejsza marka samochodów.
Von Braun tworzył rakiety bombardujące Anglię jak i pojazdy kosmiczne.

Naziści zostawili po sobie wiele rzeczy których nie sposób do końca odrzucić.

0

To La Rambla. Tu jest miejsce na wszystko

0

Z tych które widziałem na żywo:
David Villa Superpuchar Hiszpanii 11/12

0

NBA Live Mobile

1

Lepiej nie kupić Griezmanna i wziąć de Ligta, niż odwrotnie.

8

Bierzmy tego De Ligta choćby i za 70 baniek. Nie pożałujemy.

0

Jak utrzyma taką średnią bramek, ma na to szanse; oczywiście jeśli zawodnik który wygrałby LM i mundial nie miałby wybitnych statystk.

0

Przebił.
Zastosujmy punktację
1- zwycięstwo w konkursie, 3 podia
3- medal MŚ w lotach, KK(1 za 3 itp)
5- TCS(3-1, 2-3), za wszystkie konkursy *4
10-KK(3-5, 2-7)
20-MŚ(3-10,2-15)
50-IO(2-30, 3-20)

70-50
2-6
6-25
45-32
105-60
110-170

338-343




0

W tym roku kluczowe będą 3 miesiące. Maj, czerwiec i lipiec. Jeśli Real nie wejdzie do 1/2 lub Portugalia do 1/4 mundialu to nie ma szans na ZP.

0

Tylko raz w Europie wygrał zespół z jej poza. Była to Brazylia w 1958 w Szwecji.

0

2 razem z Johanssonem; ale więcej zwycięstw: 2-1

0

Eriksen, marzę o jego transferze od sezonu 12/13

0

Zmierz ziemię poziomicą i się przekonasz XD

3

Warto obniżyć cenę, Roma to drużyna przez którą przeszło wiele gwiazd piłki.Poza tym mają Mochiego. Dobre relacje spowodują łatwiejsze transfery.

1

Kondogbia/Paulinho do pomocy na środek, na szpicę Ben Yedder w najlepszej wersji i ktoś na lw, bo Coutinho nieco przywolny

0

Pisz priv

0

Tak, ale inne zespoły będą miały 3- musimy mieć minimun 9 pkt przewagi nad Atletico i 12 nad Realem, bo grają z Sevilla wtedy kiedy my z Villarealem.

0

Spokojnie, pomożecie stracić pkt Atletico

1

Od tego czy będziemy mistrzami w momencie rozegrania El Clasico.

0

Ale weź pod uwagę, że Leicester to tylko ta dwójka. Jest ich stosunkowo łatwo przykryć.

0

A ja mam. Neymar podobnie jak Bale miewał wybitne mecze. Cały sęk w tym, że Bale sam wygrał CdR Realowi, gdy Neymar trafił w słupek. W wielu ważnych meczach Brazylijczyk był bardzo łatwo przykrywany przez obrońców rywala, wielokrotnie grywał bardzo nieodpowiedzialnie. Jeśli chodzi o względy marketingowe- nie ma wątpliwości Neymar zjadł Bale'a. Ale obydwaj są na podobnym poziomie, a Walijczyk jest zawodnikiem bardziej wszechstronnym. Gdyby nie kontuzje nie byłoby wątpliwości kto jest lepszy.

0

Bartłomiej za hajs z Neymara kupił losowanie

1

Uniknąć:
Juve- obrona
Bayern- Heynckes
Może być:
City, Liverpool- ofensywna piłka
Real- zawsze klasyk, a i nasza forma jest teraz lepsza
Trafić:
Roma Sevilla- najsłabsze zespół
Chciałbym:
City-Juve
Liverpool-Sevilla
Real-Bayern
Roma-Barca

6

Gomes bardzo inteligentnie zbiegł do środka i opóźnił wślizg Mosesa

0

Zwycięstwo Realu w LM w 15/16 było przede wszystkim jego zasługą. To on postawił na Casemiro kosztem Jamesa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?