Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vidal oczekiwań nie spełnia. Nie wiadomo co z Paco; a nawet jeśli zostanie, to kto na skrzydło? Denis się tam nie sprawdza, a opcja z dwoma bocznymi obrońcami to nie jest dobry pomysł.
11
Za nami 3/4 pierwszych spotkań drużyn na mundialu. Na mnie największe wrażenie wywarły Meksyk i Peru, a z faworytów... Argentyna.
Urugwaj męczył się z Egiptem, a gdyby zagrał Salah pewnie nie zdobyłby nawet punktu. Meczem Hiszpanii z Portugalią wszyscy się zachwycają, a moim zdaniem nie był on jak na razie najlepszy. Miał wiele przestojów i obnażył najsłabsze punkty tych drużyn. W przypadku Portugalii jest to środek obrony i pomocy, a w przypadku Hiszpanii- mentalność po zwolnieniu Lopeteguiego. Francuzi cudem wyszarpali zwycięstwo, Brazylijczycy nie pokazali nic nadzwyczajnego, a Niemcy chyba tylko ofensywie Meksyku zawdzięczają porażkę 1:0. W Argentynie wczoraj niezły mecz rozegrali Tagliafico, Meza i Pavon, przełamał się także Aguero. Wynik 1:1 z Islandią to efekt braku dnia Messiego i fenomenalnego meczu bramkarza. Kolejnym plusem są zmiany. Banega rozruszał grę, Pavon zrobił wiele wiatru na lewej flance. Tylko Higuaina nie było widać[ ale czy kogoś to dziwi?]. Ich największym problemem jest obrona, ale uważam że z tej grupy wyjdą Argentyna i Islandia.
2
Potrzebujemy nie tylko pomocnika, ale także i kogoś do przodu. Jestem za Pjaniciem, ale do 60mln€
0
W zasadzie mają troszkę racji, albo nie przegrają z Chorwacją ,albo wracają do domu
0
Patrząc na ich grę z Nigerią, jestem przekonany... że nie wyjdą z grupy
0
Salah jest w stanie w pojedynkę ograć Rosję.
0
Co to za różnica, kiedy z kim i gdzie zagrasz... W lidze i tak musi zagrać 2 razy z każdym. Jeśli w danym czasie masz cięższe mecze- przygotuj lepszą formę fizyczną.
4
Messi zarabia 2mln€ na tydzień? To wyjdzie około 100mln€ rocznie, nawet po doliczeniu podatku wyjdzie jakaś dziwna suma netto.
0
Sprzedać za min 25 mln €
0
Messi
Ronaldo
Salah
De Bruyne
Oni w zeszłym sezonie na pewno przebili Neymara.
0
Drugi? Neymar jest na skraju TOP5
0
Cristiano za Neymara brałbym w ciemno, szczególnie w sytuacji PSG. CR 7 pogra ze dwa sezony i odejdzie, a wtedy gwiazdą Paryża stanie się Mbappe. Dla niego trening z Ronaldo, idolem byłby czymś wielkim. Poza tym szejk pewnie zechce dopłaty. Nie wiadomo jak z Cavanim. Mimo wszystko atak DiMaria-CR7-Mbappe wydaje się lepszy niż MCN. Do tego kreatywna linia pomocy może wykreować szanse dla Ronaldo
1
Z pamiętnego partidazo z Legią
0
B.
Najlepszy stosunek ceny do jakości.
0
Spośród tych 9 razy w Europie był tylko raz, pozostałe to:
Ameryka Płd. 4 razy
Ameryka Płn. 3 razy
Azja raz
Źle użyłem skrótu myślowego
0
Trio z Euro 2016 było lepsze:
Gignac
Griezmann
Giroud
0
Na razie Messi w klasyfikacji ZP jest trzeci, za Salahem i Ronaldo. O wszystkim rozstrzygnie mundial, Messi musi wygrać, Salah dojść do półfinału, za FF ZP była przyznawana dla najlepszego piłkarza mundialu w 02 był to Ronaldo, w 06 Cannavaro
0
A myślisz, że dlaczego jest reforma kwalifikacji w 18/19? :D
1
Faworytami nie są ani Brazylia, ani Argentyna. Tylko raz w historii, w 1958 w Szwecji zespół spoza Europy wygrał mundial. W Rosji głównymi kandydatami do zwycięstwa są Niemcy, Hiszpania i Francja.
0
Możliwe, że to zamknęło serię. Taka sytuacja może się już nie powtórzyć. Stawiam na 4-1 dla GSW, ale z całego serca życzę pierścienia LBJ.
5
Czyżby ktoś tam zaczął myśleć?
41
Wenger i 4 LM z rzędu. To nie może się nie udać.
0
Najlepszych z dobrych odróżnia właśnie to, że są w stanie dokonać czegoś wielkiego z przeciętnym zespołem. To co właśnie w NBA robi LeBron, liczę że i Leo osiągnie na mundialu sukces.
0
Cristiano do PSG= Neymar w drugą stronę
0
7/44 za 3 Houston to porażka... Nie mogli dostać się dalej.
0
Real będzie bił się o LM, Barca o LE
0
Odkąd to nagroda FF głosowanie wróciło chyba do starego formatu.
6
Niech wygra ją po raz 7. Moim zdaniem dzisiaj skończyła się dominacja Realu w Europie. Nie sądzę, aby mieli wygrać LM Arsenal raz z rzędu.
0
Kto jest więlszym przegranym, Salah czy Karius?
Jeden grając sezon życia schodzi w 30.minucie najważniejszego meczu w karierze. Drugiemu natomiast ten sam mecz kończy karierę w wieku 25 lat. Bramkarze mają przed sobą jeszcze z 10 lat gry na światowym poziomie, a za Kariusem ciągnął się tylko ten finał.
3
Nadal płacimy za jego brak kompetencji. Odejście Thiago, brak perspektywicznych transferów, a także wydanie niewiadomo ile baniek za Neymara, do tego sprzedaż Villi za 2 mln€ oraz zaniedbania w obronie...