Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Perez oszczędza na wóz z VAR-em
0
Odpadamy dlatego, że na przełomie marca i kwietnia gramy w 10, gdyż Messi nie jest zbyt zmęczony sezonem. Obawiam się, że jeśli Valverde nie da mu więcej odpoczynku, to w tym roku może wyglądać podobnie.
0
Stracimy i to strasznie. Ivan to w tym momencie najlepsza "6" świata.
0
Trzeba, to był główny problem Pepa. I dlatego nie obroniliśmy LM. Silny i dobrze grający głową napastnik otwiera nowe możliwości do gry, w dzisiejszych czasach jest to must have. W taki sposób Real wygrał 4 LM, Bayern zdobył tryplet, czy Chelsea wygrała LM w 2012 z Drogbą na szpicy.
0
Wygląda na to, że Real się nie zmienił.Tylko wrzuca na Bale'a, a nie CR. Myślę,że nieco lepiej weszła w sezon Barca, lecz głównie chodzi o sprawy mentalne. Czekam jednak na odpowiedź Atletico i Valencii. Być może to któraś z tych drużyn w tym roku sięgnie po mistrzostwo Hiszpanii.
1
Barcelona znacznie lepiej pasuje do PESa niż do FIFY. W grze EA mamy znacznie mniej opcji w grze, a po pewnym czasie można się nauczyć schematu, który działa niemal za każdym razem. Zdarzają się mecze, gdzie 5 bramek strzelimy w ten sam sposób. W PESie mamy większy nacisk na grę kombinacyjną, co w oczywisty sposób przypomina Barcę. Nie rozumiem wiecznych kłótni typu: FIFA czy PES? Chcesz grać 1000h i więcej w ciągu roku- bierz FIFĘ. Będziesz grał od czasu do czasu z kumplami-bierz PESA.
0
Połowa La Rambli wymieniła by Go za Pogbę i dopłaciła jeszcze z 50 baniek.
0
Ciekawe kogo objechał i gdzie on teraz gra? Everton chyba
0
No nie wiem, też sporo czasu spędzał na leżeniu... A swoją drogą mam wrażenie, że i innym to się udzielało. Wydaje mi się, że coraz mniej mamy tych żenujących symulek ze strony Alby i Suareza.
2
Wydaje mi się, że po hiszpańsku Serhi, a po katalońsku Serżi. Dlatego Hiszpanie czytają Hirona, a Katalończycy Żirona. Podobnie jest z nazwiskami: Serhio Ramos, ale Serżi Roberto. Poprawcie jakbym był w błędzie
0
Casemiro, kiedy to AV dostał czerwo na Bernabeu, a Kaziu nie. 1/4LM 16/17
3
Gomez
Paco
Turan
Na nich też zarobiliśmy?
0
No, ale w NBA możesz sobie pozwolić nawet na 2-3 tygodnie porażek,a w piłce nie. Poza tym chyba w tych meczach nie grają główni faworyci, a ligowa druga półka, tak jakby do USA latały Max Sevilla i Valencia
9
Wszystko fajnie bo przecież NBA też grywa w Europie... Szkoda, że te głąby nie odróżniają rozgrywek NBA od piłkarskich. W La lidze nie można sobie pozwolić by przegrać 3 mecze z rzędu. Co sezon trzeba zdobywać 90-100 punktów w 38 meczach na 114 moźliwych. Trzeba wygrać minimum 2/3spotkań by liczyć się w walce o tytuł. A w NBA? Do finału w zeszłym roku doszli Cavs, którzy wygrali 50 spotkań, odpowiadałoby to jakimś 70 punktów w LL. Innym przykładem niech będą GSW w swoim sezonie 73-9 gdzie przegrali w finałach. Tam liczy się niemal tylko Playoffs. Chcecie propagować LL w Ameryce? Zorganizujcie tam mecz o Superpuchar, bo przecież i tak kluby tam są, albo nawet finał CDR, na sam koniec sezonu. Ale nie róbcie żadnych szopek w środku rozgrywek.
3
Lata lecą, a Real się nie zmienia. Wrzutki, wrzutki i jeszcze więcej wrzutek.
1
Redmi Note 5
Nokia 6.1[ tutaj około 1100zł, ale cena pewnie nie długo spadnie do 1k)
0
Marquez to zupełnie inna pozycja. Edmilson, czy Keita byli z reguły zawodnikami numer 13-14 w rotacji. Yaya Toure został zjedzony przez Busquetsa. Fakt, Rakitić ma 30 lat, pogra jeszcze ze dwa sezony, ale być może znajdzie się ktoś jeszcze lepszy. Myślę, że teraz, gdy doszli Artur i Vidal, nie potrzebujemy kolejnego pomocnika, szczególnie jeśli koszt takiej operacji wyniósłby około 100 mln€.
0
Dlatego, że:
1) Byłby rezerwowym
2) To kolejna postać z wielkim ego w szatni
3) Są pozycje, które lepiej wzmocnić[9]
4)To nie jest zawodnik do stylu gry Barcelony, czy kiedykolwiek jakiś wielki pomocnik Barcy bazował na warunkach fizycznych? Xavi, Iniesta,Deco?No chyba, że ktoś rozważa go jako następcę Busquetsa.
5)Koszt operacji
6)Mino Raiola
5)cena+pensja+Mino Raiola
0
Ale w 1/8 wygrał z Messim, a w zasadzie ten mecz sprowadził się do ich pojedynku, bo zarówno Pavardovi jak i Di Marii wyszedł najlepszy strzał turnieju. Poza tym jest Francuzem, a chyba wybierają dziennikarze France Football.
0
Być może, choć najciekawiej zapowiada się walka Milanu, Napoli,Interu i Romy o awans do LM. Ale do tego Igła/Icardi musi mieć sezon życia.
1
Być może, coś się popsuło w samej ładowarce, próbowałeś podładować jakąś inną?
0
Tak, jest. Messiego nie powinno być w TOP3, a być może nawet i TOP 5. Wyżej od niego widzę:
-Modricia
-CR7
-Varane'a
A dalej równo z nim:
-Mbappe
-Griezmann
-Salah
0
Werner mnie nie przekonuje, Martial to bardziej skrzydłowy, a Firmino moim zdaniem do nas nie pasuje, gdyż mamy już dwóch graczy grających w okolicach jego ulubionego miejsca gry, czyli obszaru tuż przed polem karnem. Icardi będzie mega drogi, w tej roli widziałbym Batshuayi'a.
1
Dałbyś zdjęcie specyfikacji tej ładowarki?Chodzi o jej napięcie i natężenie, być może tam coś jest nie tak, a nie w kablu,
5
Ponoć Salah przestanie strzelać, zaraz po tym jak Roma spuchnie
0
Nawet nie trzeba nic zmieniać, wystarczy jedynie odnieść do poszczególnych sytuacji. Rasistowska ideologia szanująca odmienne kultury?
To niemal tak niedorzeczne, jak kary dla Polski za przeciwstawienie się uchodźcom i terrorystom, czyli w wielkim skrócie- ochronę obywateli
0
Chyba jeden z najbardziej przecenianych zawodników w ostatnich latach. Podobnie jak Müller, zawsze potrafił dostawić nogę i strzelić bramkę.
0
Opcja pierwsza. Jeśli wychowanek Barcy rozważa pójście do Realu, to jest z nim coś nie tak.
0
NBA Live Mobile
0
Jeszcze Atletico