1

USA nie miało nigdy chyba żadnego wybitnego kierowcy F1 i to dlatego. Bo tak napędza się zainteresowanie sportem.

12

W USA podczas MŚ w piłce nożnej tematem nr 1 było to gdzie zagra LBJ w 18/19. Jeśli przyjmujemy takie kryteria to i futbol jest niszowym sportem. Sporty drużynowe są popularne tam, gdzie mają sukcesy lub historię. W USA jarają się koszem, w Kanadzie hokejem, w Niemczech piłką ręczną, a u nas siatkówką. A co do skoków, Norwegowie w większości rodzą się z nartami, Finowie podobnie. Każdy kto choć raz był na górze na skoczni, wie jak wielkim ryzykiem jest zjazd po rozbiegu. Podobnie jest z F1 czy WRC. Dlatego ludzie to oglądają.

0

Może nie tyle opinia, co analiza faktów. Procesor tego telefonu jest dosyć średni, jak na tą półkę cenową. Ten sam co w Mate 10 Lite, P Smarcie i Honorze 9 Lite. A telefony te kosztują 1100, 950 i 850 zł, a nie 1300-1400. Znacznie ciekawszymi wyborami są(poza ww telefonami)są:
-Xiaomi Mi A2(1200zł) ze znacznie wydajniejszym Snapdragonem 660
-Xiaomi Redmi Note 5(900zł)
-Nokia 6.1(1100zł)

0

Włosi mają ratio -22
Serbia ma +22-7=+15
My mamy +7
Serbia ma pewny awans, w przypadku porażki z -14, my będziemy mieli -7, a Włosi -8, więc to my wyjdziemy z grupy. W przypadku każdej wyższej porażki awansują Włosi.

0

Z drugiej strony jest to najlepsze rozwiązanie, trzeba walczyć o każdego seta.Są większe emocje, no i mniej niż w przypadku 1/4 decyduje dyspozycja dnia

0

Modrić ma podobną sytuację co Sneijder 2010, a jego nie było nawet w TOP3

1

Dani Alves?
Brakło tylko Kroosa i Iniesty do pomocy

0

taktyczny

0

Wiadomo, jak to jest. Serbowie decydują. Albo wygrają i awansują Francuzi, albo przegrają i awans mamy my. Francja jest lepszą drużyną, dlatego wydaje się, że Serbia odda mecz. 3:2 dla nas daje im pierwsze miejsce w grupie.

0

Neymar zrobił karierę na taśmach Youtuba, przyszedł do Europy, rozwinął się w Barcelonie, ale uświadomił sobie, że nie będzie lepszy od Messiego i poszedł do PSG. Tam uświadomi sobie, że nie będzie ważniejszy od Mbappe dla kibiców(a i pewnie lepszy w ich mniemaniu), po czym pójdzie do Realu, gdzie uświadomi sobie, że nie będzie ważniejszy dla kibiców niż Asensio. I tak oto po odejściu Messiego i Ronaldo, to nie Neymar zajmie ich miejsce na tronie, lecz ktoś z trójki Asensio, Dembele, Mbappe.

1

Poszukaj starszych Championship Managerów

0

Nie ma takiej opcji, że Fury wygra

1

Liczę na walkę Joshua-Wilder w lutym/marcu 2019

0

Ostatnio jak zrobili ohydne stroje, to przed nimi wygraliśmy tryplet, nieźle to Bartek wymyślił

0

Ma już swoje lata (35), pewnie rok, może dwa i będzie kończyć karierę

0

Tak to jest jak się Polsatu słucha... My dzisiaj graliśmy z Kanadyjczykami, Australijczykami czy jak im tam było?

1

Tu chodziło o jakąś sprzeczkę z Anastasim i brudy w szatni po MŚ 2010. A jeśli chodzi o odejście, myślę, że był to optymalny moment.Razem z nim odszedł trzon drużyny z 2006 roku, a i on pożegnał się w najlepszy możliwy sposób, pieczętując MŚ przed własną publicznością i tytułem MVP.

0

Ten mecz był najważniejszy. On mógł nam zapewnić awans, a tak otworzył drogę Francji.

1

Francja się nie liczy?
Jeśli wygrają z nami, a także z Argentyną, a my przegramy z Serbią i mamy taki sam bilans- 5-3. Dalej liczymy punkty:
Na chwilę obecną
Polska 16
Francja 12
Przy dwóch wygranych Francji za 3 punkty spychają nas na 3. miejsce. Następnie przechodzimy do klasyfikacji 2.miejsca:
W grupie E:
Rosja- 2 lub 3 porażki[mecz z Włochami]
W grupie F:
Bułgaria/Iran- 2 lub 3 porażki[mecz z USA]
W grupie G:
Słowenia 2 lub 3 porażki[mecz z Brazylią]
W grupie H:
Francja 3 porażki

Kiedy doliczymy, że Francja ma 3 porażki za punkt, to najprawdopodobniej wyprzedziłaby zarówno Bułgarię, jak i Słowenię. Będą bić się z nami o każdy punkt... Zamiast zatrzasnąć im drzwi, to my otworzyliśmy je na oścież.

1

Joshua boi się walki z Wilderem

0

Raczej nie, materiał przygotowano pewnie na długo przed startem sezonu, więc jeśli by grali na miarę oczekiwań to też by to wyemitowała.

0

Postaw lepiej Over 3.5

3

Odpowiedź jest prosta. Przygotowanie fizyczne. Kiedy planuje się sezon, pewne jest, że przyjdą spadki formy. Dlatego należy wybrać czas, w którym ma przyjść szczyt formy. Za Pepa, był to przełom kwietnia i maja, natomiast za Lucho i Valverde- Luty. Dlaczego? W kwietniu i maju wszystko się rozstrzyga, natomiast w lutym jest najwięcej meczów i wszystko można przegrać. Dlatego my wygraliśmy 4* Puchar Króla(bo tam kluczowy jest luty), a Real 3*LM(bo tam kluczowy jest kwiecień).

0

Ruszyła MASZYNA...

0

Ligę wygrywa się właśnie w taki sposób. Kluczowe są 3 punkty w takich meczach. Dlatego Real wygrał LL w sezonie 16/17. Bo potrafił odrabiać 0-1, czy 0-2.

22

15.09.
Początek zimy w Madrycie

0

Iphone'y trzymają wartość. Raczej nieprędko. Spodziewam się,że gdzieś za rok. Teraz wszyscy będą wyprzedawać 6 i SE.

2

Najbardziej śmieszy mnie ta "budżetowa opcja". Blisko 4k za telefon, który nie ma nawet rozdzielczości FHD... Do tego znowu stoją w miejscu z wcięciem(komuś się to podoba?), nie mają także[chyba] TouchID wbudowanego w ekran, a konkurencja już to wprowadza. W perspektywie tego, co chce zaoferować Samsung, w kolejnym flagowcu Apple wypada śmiesznie. W ciągu ostatnich lat Android znacznie zbliżył się do iOsa, a myślę że od wejścia na rynek S8 wyprzedził go. Może Snapdragony ustępują procesorom Bionic, ale i ta różnica się zmniejsza, a w wielu aplikacjach już i tak go wyprzedza.

0

Robił, ale kilka lat temu, a granie ze średniakami- tam wygrasz ZB, nie ZP. Tak było zawsze(dlaczego Leo wygrywał ZP 10-12?) i nie inaczej jest teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?