Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
USA nie miało nigdy chyba żadnego wybitnego kierowcy F1 i to dlatego. Bo tak napędza się zainteresowanie sportem.
12
W USA podczas MŚ w piłce nożnej tematem nr 1 było to gdzie zagra LBJ w 18/19. Jeśli przyjmujemy takie kryteria to i futbol jest niszowym sportem. Sporty drużynowe są popularne tam, gdzie mają sukcesy lub historię. W USA jarają się koszem, w Kanadzie hokejem, w Niemczech piłką ręczną, a u nas siatkówką. A co do skoków, Norwegowie w większości rodzą się z nartami, Finowie podobnie. Każdy kto choć raz był na górze na skoczni, wie jak wielkim ryzykiem jest zjazd po rozbiegu. Podobnie jest z F1 czy WRC. Dlatego ludzie to oglądają.
0
Może nie tyle opinia, co analiza faktów. Procesor tego telefonu jest dosyć średni, jak na tą półkę cenową. Ten sam co w Mate 10 Lite, P Smarcie i Honorze 9 Lite. A telefony te kosztują 1100, 950 i 850 zł, a nie 1300-1400. Znacznie ciekawszymi wyborami są(poza ww telefonami)są:
-Xiaomi Mi A2(1200zł) ze znacznie wydajniejszym Snapdragonem 660
-Xiaomi Redmi Note 5(900zł)
-Nokia 6.1(1100zł)
0
Włosi mają ratio -22
Serbia ma +22-7=+15
My mamy +7
Serbia ma pewny awans, w przypadku porażki z -14, my będziemy mieli -7, a Włosi -8, więc to my wyjdziemy z grupy. W przypadku każdej wyższej porażki awansują Włosi.
0
Z drugiej strony jest to najlepsze rozwiązanie, trzeba walczyć o każdego seta.Są większe emocje, no i mniej niż w przypadku 1/4 decyduje dyspozycja dnia
0
Modrić ma podobną sytuację co Sneijder 2010, a jego nie było nawet w TOP3
1
Dani Alves?
Brakło tylko Kroosa i Iniesty do pomocy
0
taktyczny
0
Wiadomo, jak to jest. Serbowie decydują. Albo wygrają i awansują Francuzi, albo przegrają i awans mamy my. Francja jest lepszą drużyną, dlatego wydaje się, że Serbia odda mecz. 3:2 dla nas daje im pierwsze miejsce w grupie.
0
Neymar zrobił karierę na taśmach Youtuba, przyszedł do Europy, rozwinął się w Barcelonie, ale uświadomił sobie, że nie będzie lepszy od Messiego i poszedł do PSG. Tam uświadomi sobie, że nie będzie ważniejszy od Mbappe dla kibiców(a i pewnie lepszy w ich mniemaniu), po czym pójdzie do Realu, gdzie uświadomi sobie, że nie będzie ważniejszy dla kibiców niż Asensio. I tak oto po odejściu Messiego i Ronaldo, to nie Neymar zajmie ich miejsce na tronie, lecz ktoś z trójki Asensio, Dembele, Mbappe.
1
Poszukaj starszych Championship Managerów
0
Nie ma takiej opcji, że Fury wygra
1
Liczę na walkę Joshua-Wilder w lutym/marcu 2019
0
Ostatnio jak zrobili ohydne stroje, to przed nimi wygraliśmy tryplet, nieźle to Bartek wymyślił
0
Ma już swoje lata (35), pewnie rok, może dwa i będzie kończyć karierę
0
Tak to jest jak się Polsatu słucha... My dzisiaj graliśmy z Kanadyjczykami, Australijczykami czy jak im tam było?
1
Tu chodziło o jakąś sprzeczkę z Anastasim i brudy w szatni po MŚ 2010. A jeśli chodzi o odejście, myślę, że był to optymalny moment.Razem z nim odszedł trzon drużyny z 2006 roku, a i on pożegnał się w najlepszy możliwy sposób, pieczętując MŚ przed własną publicznością i tytułem MVP.
0
Ten mecz był najważniejszy. On mógł nam zapewnić awans, a tak otworzył drogę Francji.
1
Francja się nie liczy?
Jeśli wygrają z nami, a także z Argentyną, a my przegramy z Serbią i mamy taki sam bilans- 5-3. Dalej liczymy punkty:
Na chwilę obecną
Polska 16
Francja 12
Przy dwóch wygranych Francji za 3 punkty spychają nas na 3. miejsce. Następnie przechodzimy do klasyfikacji 2.miejsca:
W grupie E:
Rosja- 2 lub 3 porażki[mecz z Włochami]
W grupie F:
Bułgaria/Iran- 2 lub 3 porażki[mecz z USA]
W grupie G:
Słowenia 2 lub 3 porażki[mecz z Brazylią]
W grupie H:
Francja 3 porażki
Kiedy doliczymy, że Francja ma 3 porażki za punkt, to najprawdopodobniej wyprzedziłaby zarówno Bułgarię, jak i Słowenię. Będą bić się z nami o każdy punkt... Zamiast zatrzasnąć im drzwi, to my otworzyliśmy je na oścież.
1
Joshua boi się walki z Wilderem
0
Raczej nie, materiał przygotowano pewnie na długo przed startem sezonu, więc jeśli by grali na miarę oczekiwań to też by to wyemitowała.
0
Postaw lepiej Over 3.5
3
Odpowiedź jest prosta. Przygotowanie fizyczne. Kiedy planuje się sezon, pewne jest, że przyjdą spadki formy. Dlatego należy wybrać czas, w którym ma przyjść szczyt formy. Za Pepa, był to przełom kwietnia i maja, natomiast za Lucho i Valverde- Luty. Dlaczego? W kwietniu i maju wszystko się rozstrzyga, natomiast w lutym jest najwięcej meczów i wszystko można przegrać. Dlatego my wygraliśmy 4* Puchar Króla(bo tam kluczowy jest luty), a Real 3*LM(bo tam kluczowy jest kwiecień).
0
Ruszyła MASZYNA...
0
Ligę wygrywa się właśnie w taki sposób. Kluczowe są 3 punkty w takich meczach. Dlatego Real wygrał LL w sezonie 16/17. Bo potrafił odrabiać 0-1, czy 0-2.
22
15.09.
Początek zimy w Madrycie
0
Iphone'y trzymają wartość. Raczej nieprędko. Spodziewam się,że gdzieś za rok. Teraz wszyscy będą wyprzedawać 6 i SE.
0
Do końca weekendu wyrwiesz Redmi 5 za 500zł[masz kod rabatowy w x-kom]
https://www.x-kom.pl/p/423687-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-5-16gb-dual-sim-lte-blue.html?_ga=2.245583172.1983949433.1536941309-1816325636.1518020094&_gac=1.250948146.1533314420.EAIaIQobChMIrZ6xoKnR3AIVjeiaCh0ltgBXEAQYBCABEgJizPD_BwE
2
Najbardziej śmieszy mnie ta "budżetowa opcja". Blisko 4k za telefon, który nie ma nawet rozdzielczości FHD... Do tego znowu stoją w miejscu z wcięciem(komuś się to podoba?), nie mają także[chyba] TouchID wbudowanego w ekran, a konkurencja już to wprowadza. W perspektywie tego, co chce zaoferować Samsung, w kolejnym flagowcu Apple wypada śmiesznie. W ciągu ostatnich lat Android znacznie zbliżył się do iOsa, a myślę że od wejścia na rynek S8 wyprzedził go. Może Snapdragony ustępują procesorom Bionic, ale i ta różnica się zmniejsza, a w wielu aplikacjach już i tak go wyprzedza.
0
Robił, ale kilka lat temu, a granie ze średniakami- tam wygrasz ZB, nie ZP. Tak było zawsze(dlaczego Leo wygrywał ZP 10-12?) i nie inaczej jest teraz.