Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaliczyli falstart, ale drużynę mają bardzo mocną i mogą sporo namieszać.
0
Modrić Ronaldo i Varane, bo Francuzi muszą dać swojego, szczególnie po zwycięstwie na mundialu
0
Tacy zawodnicy jak Modrić, Iniesta czy wcześniej Zidane wprowadzają piłkę na wyższy poziom
0
Jak Sneijderowi
1
Najlepszy w meczach z ogórkami. W ilu meczach z czołówką zrobił cokolwiek? Gol z Atletico i Realem[ choć w tym drugim przypadku powinien skończyć mecz na 3-1]i do tego rewanż 1/8LM z Chelsea. Z Romą nie istniał, mundial również nie należał do niego. To, z czego kiedyś wszyscy śmiali się u Ronaldo, że strzela ogórkom, to dziś domena Messiego.
0
Nie sztuką jest być zajebistym w meczach z Eibarem czy Leganes. Sztuką jest być zajebistym, wtedy kiedy cały świat na to patrzy. Świat oglądał mundial, gdzie Messi i Cristiano z wyjątkiem jednego spotkania kopali się po czole, świat oglądał mecz z Romą, gdzie Barca się skompromitowała, a Messi był jednym z najgorszych. W tym roku Leo nie zasługuje nawet na pierwszą trójkę. Modrić, Ronaldo, Varane, Salah powinni być wyżej od niego.
0
Mają trenera z najwyższej półki. Carlo wie, co robić. Liverpool i PSG mogą mieć ciężko.
0
To nagroda dla najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu, ale Ligi Mistrzów. Modricia widziałem na 3. miejscu, ale to miło, że ktoś z poza Messiego i Ronaldo, zgarnia nagrodę. Należało mu się, za ten rok wyjątkowo.
0
Inter ehh. Przynajmniej się nie nalatamy
0
Konkurencji nie miał. Karius?Ulreich? No może tylko Alisson mógłby się z nim równać
0
Tak mocnego 3 koszyka, chyba nigdy nie było. Liverpool i Valencia mogą pokonać każdego, namieszać może także Schalke i Lyon, a do tego w 4 koszyku jest Inter.Jestem pewien, że jakiś klub z pierwszego koszyka[ i to nie tylko Lokomotiw Moskwa] zagra w Lidze Europy.
Chciałbym:
Benfica/Porto
Ajax/PSV
YBB/Aek
Grupa Śmierci:
BVB
L'pool
Inter
0
Suarez z Celtą Vigo
0
Eurosport/ Polsat Sport
Jutro 18:00
0
Munir też u nas grał, ba zdobył nawet więcej trypletów niż Real
0
Mariano(25) vs Munir(22) 17/18(Transfermarkt)
Gole: 21-14
Asysty: 7-7
Minuty: 3286-2621
G&A/minuty: 117-124
Real wyda 25 milionów na napastnika mającego podobne statystyki do Munira. Warto zaznaczyć, że grał w Lyonie, a nie Alaves. Perez, proszę rób tylko takie transfery!
0
Mam wrażenie, że chce powiedzieć:
Witam serdecznie wszystkich
Ale już raz to powiedział i dlatego ponownie
0
Wierz mi, jestem pośród nich, i określenie 10:1 byłoby chyba naciągnięciem na korzyść niepopularnych
0
Jakoś mnie to nie dziwi, może dlatego że tych cenionych jest więcej, a bycie w grupie jest "modnym", czy martwi? Cóż, fascynacja rapem minie, a na używkach Państwo zarabia. Jak młodzi chcą sobie rujnować życie, niech to robią.
0
Kuuuurła, no pszecie Polak Rodak zawsze najlepszy
5
Karim to przecież najlepsza 9. świata. Jak ktoś nie wierzy niech spyta Klaskacza.
61
Przed sezonem wszyscy zastanawiali się jak Cristiano poradzi sobie w Serie A. Minęły dwie kolejki, człowiek patrzy w statystyki i nie wierzy. CR7 ma tyle samo bramek co Icardi i Higuain razem wzięci.
#Maszyna
0
Roma była w 1/2 LM
Liverpool w finale
City rozegrało najlepszy sezon w historii, ale w Anglii od Fergusona nikt nie obronił tytułu. A w Serie A walka toczyła się niemal do końca. Teraz wzmocnili się Inter i Milan, a Napoli ma bardziej doświadczonego trenera. Wcale nie jestem przekonany, czy Juve będzie miało łatwą drogę po tytuł. A w BL możemy zadać sobie pytanie: Po której kolejce Bayern zdobędzie tytuł?
1
Nie, sądzę, że gdzieś na początku października. Dojdzie LM, kontuzje i cudowny atak Bale-Benzema-Bezsensio będzie wyglądał
Vazquez-Mayoral-Vincius
0
Ba, nawet nie wygrał
0
Premier League
Serie A
La Liga
Bundesliga to poziom ligi francuskiej. Ostatnią drużyną gdziekolwiek(poza Bayernem) był chyba Wolfsburg w 1/4 LM w 15/16. BVB przeżywa kryzys, a Lipsk jeszcze nie dorósł do poważnej gry w Europie. We Francji jest Lyon i Marsylia, a także wciąż niebezpieczne Monaco. W Niemczech mamy jeszcze Schalke i Hoffenheim.
0
Ja Laskowski Ćwiąkała
32
Kolejność taka jak napisałeś
1
Iluzja
Incepcja
Contratiempo
0
Raczej pójdzie, ale czy sens zakupu jest? Moim zdaniem nie, przy tak małych różnicach FM stanie się prawie niegrywalny. Ja z tego samego powodu cały czas katuje stare CMy
1
Perez oszczędza na wóz z VAR-em