1

Można by grać bez Suareza, z Dembele na prawej i Messim na środku.

0

Nikt nie wie, co tam Bartłomiej namieszał, jedni mówią o opcji wykupu, dla innych to zasłona, żeby Chińczycy mogli zarejestrować transfer za rok, myślę też, że nie musimy martwić się o FFP.

0

Dawaliśmy 100 za Griezmanna, a do tego doszło 50 za Paulinho. Można powiedzieć, że mamy 150 do wydania, nie licząc Artura i Lengleta

0

Wybierają dziennikarze France Football, zmieniło się chyba od zeszłego roku. Poza tym, mundial oglądają wszyscy.

0

LM+ZP dla najlepszego piłkarza Mundialu+ Puchar Świata; Iniesta w 2010 roku miał tylko to ostatnie.

0

Tak, jeśli Francja wygra mundial to ZP dostanie Ronaldo( no chyba, że nagle Griezmann czy Mbappe strzelą 3 w finale), Natomiast, jeśli będzie to Chorwacja/Anglia, to wtedy głównym kandydatem będzie Modrić/Kane.

0

Jeśli wrzucasz do TOP 5 Messiego, to i Ronaldo musisz. Ich liczby i osiągnięcia są niewiarygodnie podobne.

0

Tolisso, można było go kupić rok temu zamiast Paulinho, teraz nie do wyjęcia.

0

Neymar+Courtois+Lewandowski

0

Pewnie to jest taka sama opcja wykupu, jak w przypadku Mbappe- PSG musi utrzymać się w lidze; poza tym Chińczykom kasy raczej nie żal, więc o ten odkup bym się nie martwił

0

Uwzględniam plotki, czyli zakup do przodu Williana/Di Marii...
Gdybyśmy szukali młodych(Martial czy Guedes) lub zawodników w optymalnym wieku(Dybala,Icardi, Fekir).City wyrwało 27-letniego Mahreza taniej, niż my damy za 30-letniego Williana. Nie wygląda to dobrze

3

Zlatan do Milanu był takim przypadkiem.

3

Naszło mnie na jakieś takie podsumowanie naszej kadry po odejściu Paulinho. Bramkę mamy chyba bardzo dobrze obsadzoną. Ale dalej jest co najwyżej średnio... Na prawej obronie Sergi Roberto, którego ciągnie do środka i Nelson Semedo, który nie może go wygryźć. Z drugiej strony Alba, czyli chyba najlepszy LO na świecie, i jego zmienik Digne. Ujdzie, o ile Francuz zostanie. Środek obrony to natomiast totalny dramat. Mamy Umtitiego, a dalej siatkarz Pique, niezwrotny Mina i szklany Vermaelen. Do tego nie znamy przyszłości ostatniej dwójki. Jeśli przyjdzie Lenglet, to sądzę, że Pique posadzi na ławce. Pomoc jest totalnie rozbita. Jest Busquets, który od odejścia Yaya Toure nie ma wartościowego zmiennika, Ivan Rakitić, który już w zeszłym sezonie grał w każdym meczu, a jego zmiennikami byli Paulinho i Gomes. Pierwszy poza klubem, a drugi na wylocie. Arthur to poniekąd kot w worku, wielu było piłkarzy z Ameryki Południowej, które nie sprawdzili się. Na pozycji ofensywnego pomocnika mamy Coutinho, i Denisa Suareza. I byłoby całkiem dobrze, gdyby nie fakt, że Denis nie przekonuje już drugiego trenera, a pół sezonu spędza na trybunach. A teraz przechodzimy do największego dramatu- ataku. Trójka Messi-Suarez-Dembele wygląda nieźle na papierze, ale w praktyce dosyć przeciętnie. Dwóch pierwszych jest już bliżej końca kariery i ich forma, jest coraz bardziej nierówna. Dembele natomiast nie wszedł jeszcze na ich poziom. Pewnie to nastąpi za 2, może 3 lata. Największym problemem jest jednak ławka. Kogo my wpuścimy do przodu? Vidala? Paco? To zawodnicy na poziomie średniaka hiszpańskiego, a nie europejska półka. Mając odrobić straty, kto byłby naszym najlepszym rezerwowym napadziorem? Zapewne Yerry Mina. Bardzo słabo to wygląda, tym bardziej, że naszym sternikiem jest Bartłomiej. Najgorsze jest to, że topowi zawodnicy też widzą niekompetencję zarządu. Kilka lat temu, Villa mając do wyboru Real i Barcę wybrał nas. A dziś? Jeśli na stole są oferty od Barcy i Atletico, to piłkarz woli wybrać projekt Los Colchoneros... Dlaczego? Bo po ich transferach widać jakiś sens w budowaniu drużyny. A my? Interesujemy się starymi Latynosami i zarzucamy sieci na emerytów z Chin... Kiedy jakimś cudem ten transfer wypalił, to oddajemy tego piłkarza na wypożyczenie tam, skąd przyszedł. To aż śmierdzi jakimś przekrętem... Jeśli władze się nie zmienią, to staniemy się drugim Milanem.

0

Ogólnie lat 10-16 nie ma co liczyć, bo ZP była przyznawana inaczej. Myślę, że w tym roku trafi do kogoś trzeciego.

1

Obejrzyj kilka meczów Playoffów NBA,a zrozumiesz

0

Zarzucę klasykiem; Jak Rozpętałem II Wojnę Światową

2

Za CR-a dali 94 mln, 91 to mówili o Bale'u, żeby nie urazić ego Cristiano, ale po transferze Pogby wyszło na jaw, że to było 100 mln.

0

Gdzie napisałem, że nie zachwycają? Właśnie odwrotnie, na 3 mundialu z rzędu prezentują się fantastycznie, ale w najważniejszym momencie wypada kluczowy piłkarz i gra lekko się sypie :( Gdyby nie to, osiągnęliby znacznie więcej.

0

To chyba jest w ogóle z sezonu 14/15 i przygotowań kibiców Realu do finału LM

1

Oscar Tabarez. Jego drużyna trzeci raz z rzędu na mundialu zachwyca, i trzeci raz z rzędu w tym najważniejszym momencie wypada kluczowy piłkarz. W 2010 i 2014 roku było to Luis Suarez. Owszem, w RPA uratował zespół przed stratą bramki, bez którego by pewnie odpadli, ale wyszło to po ogromnym zamieszaniu w polu karnym, a piłkę wcześniej mogło wybić 3 Urugwajczyków. W 2014 roku Urugwaj był skazywany na porażkę- byli w grupie z Anglią i Włochami. W meczu o awans Suarez... Gdyby nie to, sądzę, że Urugwaj pokonałby Kolumbijczyków, a także postawił bardzo ciężkie warunki Brazylii.Teraz w Rosji do ćwierćfinałów byli chyba najlepsi. Zaangażowanie, skuteczność ,doskonała gra w obronie i duet Suarez-Cavani, być może dwóch najlepszych napastników świata. I co? Wypada Cavani... Gdyby na miejscu Tabareza był Zidane, to Urugwaj miałby na koncie co najmniej 3 tytuły mistrza świata po mundialu w Rosji. Szkoda, że to już raczej jego ostatni mundial...

Gracias El Maestro!

0

Szkoda, że The Sun, ale byłaby to fajna historia. Cristiano wraca i pomaga United wrócić na szczyt.

0

+2.5 gola w obu wygląda nieźle

0

Bardziej pasuje Ravanelli

0

Neymar jest nieosiągalny? Przygwiazdorzy i wyślą go tam gdzie zechce, a i te 310 milionów PSG wyjdzie na dobre,bo szejk wzmocni cały skład.

1

PSG miało chyba obowiązek wykupu Mbappe, pod warunkiem, że utrzymają się w lidze

0

Nie wierzę w to co piszę, ale to już lepiej kupić Di Marię za 40 baniek, jeśli Bartłomiej musi co roku wyrzucić wór pieniędzy na 30-latka.

1

Tak, to jeden z dwóch najlepszych zawodników w historii. Gra z nim to dla pomocników przyjemność. Nie ważne czy zagrasz mu piłkę na lewą albo prawą. Nie da się? Wrzućmy piłkę na drugie piętro, bo jeśli ktoś to sięgnie- to on. Skutkowałoby to transferem Neymara do Realu, ale jakoś się tym nie przejmuje. Pewnie ilość ego w szatni nawet się zwiększy, ale CR jest znacznie lepszym piłkarzem. Kiedy dołączał do Realu, miał już ZP, a do tego był młodszy.

0

Mina ma w sumie odejść; Paulinho nie wiadomo, a przy okazji walczą o obywatelstwo dla niego. Sam transfer byłby dobrą opcją, bo mielibyśmy wartościowego zmiennika w ataku, czy to Willian czy Dembele, no ale nie za 80 baniek. 50-60 można by jeszcze rozważyć.

23

Barcelona: Dajemy 80 milionów
Chelsea: Chcemy 60
Barcelona: To damy 120

#BartłomiejBiznesu

0

Fakt, Layun musi dostać żółtą kartkę, a zapewne powinien i czerwoną, ale co do Neymara, to gdyby go aż tak bolało to by nie udawał ataku padaczki

PS.: Może to Iwański miał na myśli, mówiąc że Neymar chce być jak Ronaldo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?