Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze można być ŁKS-em i awansować do pierwszej ligi mając stadion z jedną trybuną...
0
Wniosek jest jeden: transfer Griezmanna
1
*Finał
W którym trafił z karnego w poprzeczkę. Aż przypomina się 1/2 LM z Chelsea i karny Leo... A co do ME, Griezmann wygrał Francji półfinał, a porażkę w finale zawdzięczają duetowi Giroud&Gignac.
3
Myślę że jakby obok Messiego postawić Brożka to też by z 10 strzelił. Być może Suarezowi przydałoby się to samo co stosuje Zidane wobec Ronaldo. Wskazuhe na to fakt, że najlepsze miał miesiące grudzień-luty. A przed grudniem miał spokój od kadry.
1
#Kiedyś będzie w tej jedenastce roku
1
To jednak co innego, Raul i Casillas byli wychowankami, oddali temu klubowi wszystko, a potem wypchnięto z klubu. U nas raczej się to nie zdarzało w ostatnich latach. Fakt, może Puyol i Valdes nie mieli pożegnań na jakie zasłużyli, ale to przede wszystkim wina kontuzji.
0
Oszczędzali się na ten mecz z Levante
2
Odriozola niepotrzebny. Mnie tam Semedo przekonuje. Za to Lenglet w Realu nie miałby szans na grę.
1
Od Busquetsa to gorzej się zagrać nie dało... Nie ważne z kim gramy, ten gość w nienajwyższej formie na pivocie pozostawia ogromne dziury. Powinniśmy przesunąć go wyżej lub zastosować manewr Iniesty.
1
To się jeszcze 11:1 skończy...
0
Krążą plotki, że szybciej Bartra dogoni Bale'a.
0
A może po prostu Real gra dobrze? Nawet im muszą się zdarzyć 2 dobre mecze na 38:)
1
Dajmy lepiej szanse Cucurelli.
0
Zespoły które wygrywały LM dysponowały świetnymi bokami obrony.
Lahm-Alaba
Carvajal-Marcelo
Alves-Abidal
A u nas? Alves mający huśtawki formy, Sergi Roberto za niego i Alba. Mimo, że Sergi kręci świetne statystyki, to uważam że z nim na PO nie wygramy LM. To urodzony pomocnik, dlatego notuje dużo asyst. Rzadko decyduje się jednak na akcje indywidualną. Nie ma też takich strzałów jak Lahm i Alves.
1
Taka gra, żeby sobie relacji nie popsuć przejściem do RM
0
Dołączy 3 pomocników o zbliżonym profilu gry. Alena będzie zapewne zmiennikiem Coutinho, a Arthur i De Jong zastąpią Rakitica. Potrzebujemy jednak jakiegoś zmiennika dla Busquetsa. Paulinho sobie tam nie radzi, Gomes odchodzi, a Rakitic przesunięty tam to przeciętna opcja. W tej roli sprawdzić by się mogli Rabiot i Fabinho.
3
Justin Kluivert, ale to skrzydłowy
0
Nienawiść będzie... i to jeszcze większa. Dziś dostęp do internetu ma każdy. Fala hejtu jaka wyleje się na Neymara pod jego postami na portalach społecznościowych będzie niespotykana.
0
Nie, Real jest uzależniony od tej trójki w pomocy, gdyby był choć jeden z nich inaczej by to wyglądało. To czy gra Asensio czy Benzema, ma małe znaczenie,podobnie z Isco i Modriciem, Varanem czy Nacho. Do tego jest jeszcze Vazquez. Barcelona natomiast jest uzależniona od Messiego. Nikt nie potrafi przejąć kontroli nad grą. A nasza ławka? Denis zapewne nie gra nic na treningach, Gomes odwrotnie. Paco nie pasuje do systemu Barcelony, Arda się nie sprawdził. EV boi się także stawiać na Dembele by nie połamał się i przepracował presezon. Vidal to piłkarz, który jest typową zapchajdziurą. Digne wyraźnie odstaje od Alby. Semedo jeszcze nie wdrożył się w nasz system. Jedynie Cillesen i Vermaelen spełniają oczekiwania, przy czym zmiana bramkarza to podobny ewenement, jak sezon Vermy bez kontuzji.
1
Prawda jest prosta. Real nie istnieje bez któregokolwiek z trójki Kroos/Modrić/Isco, a także etatowej pary bocznych obrońców.
1
Poszukaj oprawy z klasyku, szczególnie napisu "Campions!"
6
Powinni ich ukarać za "Campeone, Campeone"
1
3 mecze to i tak za mała kara... Cristiano za obrażenie sędziego dostał 4. Uważam, że takie zachowanie powinno skutkować 5 meczami pauzy. Trzy do końca sezonu i dwa w Superpucharze/następnym sezonie
1
Była jeszcze sytuacja przy 1:0, gdzie Navas wjechał w Suareza, był tam karny?
0
Dajmy Atleti 100 baniek i wypożyczmy Dembele na rok
43
Hernandeza Hernandeza :)
0
Miałem tak kiedyś w managerze; pół składu połamane, na skrzydłach grali Van Bronckhorst i Silvinho,a pierwszy mecz przegrałem 1:2. Do przerwy 1:1, 75 minuta myślę, trzeba zaatakować. Skończyło się 1:6 :(
0
2 karne ewidentne:
Po różnym w 1.meczu i ręka Marcelo
2 karne wątpliwe:
Pchnięty Lewandowski
I Ramos vs Lewandowski z SB
2 karne-brak:
"Nakładka Ramosa"
Wybijanie piłki przez nogę Müllera
0
4-4-2:
Obrona wiadomo
Środek również
Na "bokach" Messi i Coutinho
Z przodu Griezmann i Suarez
A Dembele zapewne na wypożyczenie,choć osobiście uważam, że te 30 minut w każdym meczu dałoby mu więcej niż cały sezon gdzie indziej.
2
https://i.pinimg.com/originals/e9/c9/8b/e9c98b3644bd3ccde7a6f540527015ff.jpg