0

Ławka rezerwowych Brazylii wcale nie zachwyca. Poza Firmino nie mają zmiennika w przodzie, Fernandinho czy Fred nie zastąpią Casemiro w 1/4. W obronie jest Filipe Luis, i od biedy Marquinhos. Tymczasem w Argentynie z przodu ten potencjał był znacznie większy. Mam wrażenie, że Brazylia hucznie pożegna się z mundialem w ćwierćfinale z Belgią.

0

https://cdn3.volusion.com/goz35.avhz4/v/vspfiles/photos/TT-NI286787-760-2.jpg?1456231556
http://www.wowjerseys.com/images/new/image8038.jpg
Najbardziej mi się te podobały. Te są podobne do 14/15 i moim zdaniem nieco zbyt trawiaste

1

Ciekaw jestem jaki byłby skutek tego samego ustawienia jak w meczu z Francją, gdyby tylko zamiast Pereza grał Dybala. Jako, iż szuka podobnych przestrzeni jak Messi, to mogliby się zamieniać; raz jeden by był bardziej rozgrywającym, a drugi pełnił rolę fałszywej dziewiątki, a następnie byłaby zamiana pozycji wywołująca nieco zamieszania w obronie Francji. Myślę,że Dybala spisałby się lepiej niż Perez

0

1.Oblak
2.Ter Stegen
3.Neuer
4.Lloris
5.Courtois
A dalej? Navas, Handanović, De Gea, Fabiański, Alisson, Ederson

0

Iniesta,Xavi,Casillas, Villa, Puyol raczej w takiej kolejności

0

Tak, Brazylia będzie grać piłką, podejrzewam, że Osorio będzie chciał wyłączyć z gry Casemiro i utrudnić rozprowadzanie gry od tyłu. A wtedy będą nadarzać się straty i szanse na kontrataki dla Meksyku.

0

Ciężko by było z czasem, wtedy mamy w grupach nie 18 spotkań, a 20. I też trzeba byłoby dać jeden dzień lub nawet dwa dni przerwy, żeby nie grano co drugi dzień. Turniej by się nieco wydłużył, a terminarze są już i tak bardzo napięte.

0

To tradycja Copa America. Jest tam 10 drużyn, ciężko zrobić cokolwiek, więc szukają 2 drużyn do 12. I wtedy robią 3 grupy.

2

Mbappe talentem przewyższa Neymara. To, co robił Neymar przeciw drużynom z Ameryki Południowej, to Mbappe robi na tle zespołów z Europy, czy wicemistrzów świata. Nie wydaje mi się, żeby Neymar wygrał kiedykolwiek ZP. Chyba największe szanse ma w tym roku, lub za 4 lata, ale musi wygrać mundial. W tym roku mam swojego cichego kandydata, Lukę Modricia.

3

Chyba największy występ nastolatka od pamiętnego El Clasico i hat-tricka Messiego. Mbappe będzie najlepszym piłkarzem na świecie.

3

Argentyna przegrała ten mecz, kiedy Banega dostał żółtą kartkę. Wtedy i on, i Masche mieli je na swoim koncie i nie mogli kasować kontrataków Francji, które zakończyły się dwoma bramkami Mbappe.

0

1060 powinna dać radę, ale nie wiadomo jak to będzie w przyszłości. Z Inteli to najlepszą opcją będzie chyba albo i5 8600k, albo i5 8700k. Przy czym warto pamiętać, że koszt nieco wzrośnie. W pierwszym przypadku do 4,5k; albo 5k w przypadku tej drugi wersji.

0

Przy czym, jak gość nie siedzi w tym, to jeszcze bardziej to spieprzy, stąd moja sugestia, ale rzeczywiście, z wiedzą i doświadczeniem najlepiej samemu składać.

1

Najlepiej będzie samemu dobrać komponenty i dać do złożenia profesjonalistom. X-kom czy morele.net się tym zajmują(w 1 cena 79 bez instalacji systemu, 99 z instalacją; w drugim masz więcej opcji, do tego możesz znaleźć kody na montaż). Jeśli chcesz Wieśka płynnie działającego na ultra to musisz wziąć minimum GTX 1070, jeśli zgodzisz się na jakieś małe spadki FPS-ów to możesz wziąć sporo tańszą 1060 6GB. Jeśli chcesz grać w 60 FPS-ach w 4K to minimalnym wyborem będzie 1080, albo nawet i 1080 Ti. Jeśli zależy Ci na przyszłości polecam platformę AM4, ze wsparciem do 2020 roku- wymiana procesora nie będzie skutkowała wymianą płyty głównej. Z procesorów dobrą opcją byłby Ryzen 5 1600, Ryzen 5 2600, albo i 8 rdzeniowy 7 1700 lub 7 2700/ 7 2700x w zależności od wybranej karty graficznej. Różnice między starą generacją, a nową nie są zbyt duże. Ceny takich zestawów łącznie z systemem kształtują się od 4k(R5 1600+GTX 1060), do jakichś 7-8k(R7 2700x+GTX 1080Ti).Jakbyś chciał więcej informacji, pisz priv

1

Raczej tak, ściągnij sterowniki, jeśli masz 7/8/10 to zapewne kompatybilność pewna. Podepnij, o ile to możliwe pod USB i powinno być dobrze

0

Przed mundialem liczyłem na sukces Polski, co jasne, Argentyny i Egiptu. Dwie z nich już odpadły, trzecia jest na najlepszej drodze ;)

0

No więc mówię, zamiast Peszko mógł pojechać ktoś z tej dwójki... A teraz zostajemy bez skrzydła... Rozumiem atmosferę, ale czasem trzeba sentymenty odłożyć i wybrać najlepszą możliwą kadrę. Taką samą cenę jak my płacą Niemcy za brak Sane

0

Możesz poszukać Galaxy S7 lub Nokii 8

0

Nie ma takiej przepaści, szczególnie biorąc pod uwagę starsze flagowce i średnią półkę. Wydajność w grach może i iOS ma lepszą, ale w większości aplikacji jest ona podobna, a być może nawet trochę na korzyść Androidów. Przewagę iPhony zyskują w aparatach, lecz to również zależy od modelu

0

Kurzawy, Peszko, Żurkowskiego czy Szymańskiego

3

Klatus już jedzie z policją

0

To, że nie ma takich umiejętności ofensywnych.

0

Dorzucę jeszcze inne zmiany; wpuszczanie obrońcy za skrzydłowego i wymiana bocznego obrońcy odpowiednio przy 0:1 i 0:2. Czy my naprawdę nie mamy żadnych alternatyw? Kurzawa? Cały pominięty zestaw młodych graczy? Peszko?Ale nie, trzeba Bereszyńskiego wpuścić...

0

Będę zadowolony jak wyciągną więcej niż pójdzie na Lengleta.

0

Z Gomesów, Vidalów i innych niewypałów

1

Lenglet, Thiago, De Jong, Mbappe

0

Egipt z drugiego, Hiszpania z pierwszego i voila

0

Ale jest możliwość wyjścia z 3 remisami:
Argentyna-Chorwacja X
Nigeria-Islandia X
Nigeria- Argentyna X
Chorwacja-Islandia 1
Wtedy:
1.Chorwacja 7pkt
2.Argentyna 3pkt

1

Mam wrażenie, że czego się nie dotknie Zimmer, to później można tego słuchać i słuchać.

0

Ale mamy 3 pozycje z przodu, i tylko jednego zmiennika, bo nie liczę Arnaiza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?