0

W rewanżu regulował grą Bayernu doskonale. Potrzebujemy kogoś takiego. Kogoś kto odciąży Messiego w rozegraniu i Busquetsa w grze pomiędzy liniami. Pomimo, iż Rakitic rozgrywa świetny sezon, należy znaleźć następcę, idealnie jeśli byłby bardziej kreatywny. Verratti nie panuje nad emocjami, zostaje Thiago i kto dalej? Z Tolisso, Goretzką się spóźniliśmy, z LFC nikogo nie wyciągniemy, podobnie z City i Altetico. W tej roli widziałbym jeszcze Pjanicia

0

Mają Monchiego. Sklei za te pieniądze jeszcze lepszą drużynę, może nawet powalczą o Scudetto?

4

Awansował lepszy zespół w dwumeczu. Wielki szacun dla Romy za walkę, myślę że za rok wrócą jeszcze silniejsi.

0

Ale i dla LFC powinien być karny

1

Przypomina się manita i T'estimo Barca

0

Mają, drugiego tak nieskutecznego Bayernu pewnie nie zobaczymy. Poza tym Heynckes nie mógł się spodziewać, że wypadną Robben i Boateng jeszcze w pierwszej połowie. W rewanżu zagra Alaba, a na prawej Realu zagra... Vazquez?, Hakimi? Nacho po kontuzji?Ribery będzie miał autostradę. Real u siebie nie jest też tak mocny jak choćby rok temu. Pokazał to Juventus, pokazał Tottenham, Barcelona w LL i Leganes w CDR.

1

W takich meczach poznaje się klasę mistrza.

1

Iniesta jest teraz jak Mona Lisa w Luwrze.

0

To komu kibicujesz ma małe znaczenie. Może nawet lepiej jakby przegrał, miałby większą motywację na przyszły rok.

0

Biegi same w sobie są wystarczającym kabaretem. 3/4 Skandynawów nafeszerowanych lekami na astmę czy innymi tego typu produktami...

1

Xaviego i Iniestę

4

Oto 11 złożona z zawodników którzy z powodu kartek/kontuzji nie mogli zagrać z Realem lub opuścili boisko wcześniej w tegorocznej fazie pucharowej:
Neuer
De Sciglio-Benatia-Boateng-Alaba
Robben-Vidal-Pjanić-Coman
Dybala-Neymar

1

Teraz zacznie się mówienie, że 5-2 dla Romy to dobry wynik... Roma nie ma ŻADNYCH szans na awans, LFC zna nasz wynik, wyjdą na Olimpico strzelą bramkę, może 3 i tyle.

0

2+2=Salah

1

Milner przebiegł pewnie tyle co Messi Suarez na Olimpico razem.

9

2010 najgorsze? Przegapiłeś wszystkie mecze Urugwaju?

0

Awans Arsenalu jest niemal pewny

0

Lepiej nie, ten telefon zaraz straci wsparcie Samsunga. Spodziewam się, że Android 9.0 nie zostanie wypuszczony nań
Spośród telefonów do 2k najciekawsze wydają się:
-Huawei P10
-Nokia 8

0

Co ugraliśmy bez Iniesty w formie? Co najwyżej ligę(sezony 12/13, 13/14). Gdy Lucho udało się Go odzyskać zdobyliśmy tryplet i mieliśmy te niecałe 40 spotkań bez porażki. Kontrolą piłki i wizją gry Iniesta przewyższa każdego gracza.

23

Może i Messi kręci statystyki z kosmosu, może i LM jest Ligą Ronaldo, ale najlepszym piłkarzem jakiego widziałem jest Andres Iniesta.

2

35 baniek za Rafinhę, 35 za Gomesa i będzie hajs na pomocnika klasy Iniesty, schodząc przy okazji z pensji.

0

Gość zjadł Lukaku i Lewandowskiego, ładny no name

0

Fakt. Ivan nie zagra

1

Nie należy umniejszać także porażki z Romą, z podobnego powodu.

3

Pamiętacie wejście Ceballosa?

0

Brawo. Zdjął najświeższego zawodnika...

0

Wtedy nie mieli tyle szczęścia. Tu Valencia też powinna prowadzić.

0

Nie zrobi ich...

0

W tym momencie Firmino wygryzłby Suareza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?