Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W rewanżu regulował grą Bayernu doskonale. Potrzebujemy kogoś takiego. Kogoś kto odciąży Messiego w rozegraniu i Busquetsa w grze pomiędzy liniami. Pomimo, iż Rakitic rozgrywa świetny sezon, należy znaleźć następcę, idealnie jeśli byłby bardziej kreatywny. Verratti nie panuje nad emocjami, zostaje Thiago i kto dalej? Z Tolisso, Goretzką się spóźniliśmy, z LFC nikogo nie wyciągniemy, podobnie z City i Altetico. W tej roli widziałbym jeszcze Pjanicia
0
Mają Monchiego. Sklei za te pieniądze jeszcze lepszą drużynę, może nawet powalczą o Scudetto?
4
Awansował lepszy zespół w dwumeczu. Wielki szacun dla Romy za walkę, myślę że za rok wrócą jeszcze silniejsi.
0
Ale i dla LFC powinien być karny
1
Przypomina się manita i T'estimo Barca
0
Mają, drugiego tak nieskutecznego Bayernu pewnie nie zobaczymy. Poza tym Heynckes nie mógł się spodziewać, że wypadną Robben i Boateng jeszcze w pierwszej połowie. W rewanżu zagra Alaba, a na prawej Realu zagra... Vazquez?, Hakimi? Nacho po kontuzji?Ribery będzie miał autostradę. Real u siebie nie jest też tak mocny jak choćby rok temu. Pokazał to Juventus, pokazał Tottenham, Barcelona w LL i Leganes w CDR.
1
W takich meczach poznaje się klasę mistrza.
1
Iniesta jest teraz jak Mona Lisa w Luwrze.
0
To komu kibicujesz ma małe znaczenie. Może nawet lepiej jakby przegrał, miałby większą motywację na przyszły rok.
0
Biegi same w sobie są wystarczającym kabaretem. 3/4 Skandynawów nafeszerowanych lekami na astmę czy innymi tego typu produktami...
1
Xaviego i Iniestę
4
Oto 11 złożona z zawodników którzy z powodu kartek/kontuzji nie mogli zagrać z Realem lub opuścili boisko wcześniej w tegorocznej fazie pucharowej:
Neuer
De Sciglio-Benatia-Boateng-Alaba
Robben-Vidal-Pjanić-Coman
Dybala-Neymar
1
Teraz zacznie się mówienie, że 5-2 dla Romy to dobry wynik... Roma nie ma ŻADNYCH szans na awans, LFC zna nasz wynik, wyjdą na Olimpico strzelą bramkę, może 3 i tyle.
0
2+2=Salah
1
Milner przebiegł pewnie tyle co Messi Suarez na Olimpico razem.
9
2010 najgorsze? Przegapiłeś wszystkie mecze Urugwaju?
0
Awans Arsenalu jest niemal pewny
0
Lepiej nie, ten telefon zaraz straci wsparcie Samsunga. Spodziewam się, że Android 9.0 nie zostanie wypuszczony nań
Spośród telefonów do 2k najciekawsze wydają się:
-Huawei P10
-Nokia 8
1
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?317938-FUTBOL-Copa-del-Rey-17-18-Final-Sevilla-vs-FC-Barcelona-21-04-2018
Może nawet PL będzie
0
Co ugraliśmy bez Iniesty w formie? Co najwyżej ligę(sezony 12/13, 13/14). Gdy Lucho udało się Go odzyskać zdobyliśmy tryplet i mieliśmy te niecałe 40 spotkań bez porażki. Kontrolą piłki i wizją gry Iniesta przewyższa każdego gracza.
23
Może i Messi kręci statystyki z kosmosu, może i LM jest Ligą Ronaldo, ale najlepszym piłkarzem jakiego widziałem jest Andres Iniesta.
2
35 baniek za Rafinhę, 35 za Gomesa i będzie hajs na pomocnika klasy Iniesty, schodząc przy okazji z pensji.
0
Gość zjadł Lukaku i Lewandowskiego, ładny no name
0
Fakt. Ivan nie zagra
1
Nie należy umniejszać także porażki z Romą, z podobnego powodu.
3
Pamiętacie wejście Ceballosa?
0
Brawo. Zdjął najświeższego zawodnika...
0
Wtedy nie mieli tyle szczęścia. Tu Valencia też powinna prowadzić.
0
Nie zrobi ich...
0
W tym momencie Firmino wygryzłby Suareza