2

Dramat. Valencia powinna prowadzić z 3/4-1.
Po przejściu linii środkowej mają autostradę do bramki. Busquets i Paulinho spóźnieni, a obrona leci na mecz z AS Romą

1

Pokora? To nam jej brakowało. Słusznie cieszą się z tego co osiągnęli. To jeden z największych sukcesów w historii Romy, do tego uzyskany w taki sposób

0

Odriozola.

0

Sevilla szykuje się na finał PK. Zwycięstwo tam=LE, poza tym jeśli utrzymają 7.miejsce to i tak tam zagrają.

0

1899 lat!

0

Tylko raz( w Szwecji w 58) zespół z Ameryki wygrał mś w Europie. Moim faworytem jest Hiszpania.

0

Podobnie, choć za Paulinho wrzuciłbym Gomesa

35

Już widzę Barcę Xaviego:

Panowie, mieliście tylko 75% posiadania piłki, premii nie będzie.

0

Nie dziwiłbym się, gdyby i tak grał...

0

To kluczowy mecz ligi. Jeśli nie wygramy, śmiem twierdzić, że mistrzostwo jest zagrożone. Mamy jeszcze wyjazd na Balaidos, El Clasico, mecz z Villarealem oraz wyjazdy do walczących o utrzymanie La Coruni i Levante. Niepowodzenie dziś obniżyłoby norale drużyny niemal do 0

0

Chyba nie można tego lepiej ująć. W futbolu wygrywa ten kto strzela bramki, nie ten kto broni. Atletico i Juventus w ostatnich 4 latach przegrali 4 finały... Szkoda tylko, że taką lekcje otrzymał zespół, któru przez ostatnie 10 lat był ostoją gry ofensywnej, i to jeszcze od Włochów...

3

Już widzę Pique i Umtitiego ganiających Salaha...

10

Po 0-7 wygrał lepszy podobnie po SH w 2017. Z Romą przegraliśmy przez brak zaangażowania, a to boli bardziej.

0

Należy wzmocnić kadrę zmniejszając ją. Sprzedajmy Rafinhę i kogoś z trójki Gomes/Denis/Paulinho i kupmy jednego klasowego pomocnika. Podobnie z atakiem. Aleix Vidal nie daje rady, Paco nie przekonuje drugiego trenera. Wynegocjujmy sensowną cenę za nich i kupmy jednego grajka z półki wyżej

0

Valverde sporo łączy z Emerym. Skompromitował się w najważniejszym momencie. Nie potrafił także wyciągnąć jakichkolwiek wniosków. Przegrywamy 2-0 i nic nie gramy? Zmiany dopiero w 80 minucie. To miałoby sens,gdyby była groźba dogrywki, ale jej nie było. A co do Bartomeu, to on też powinien się pożegnać. Jego próby odmłodzenia drużyny skończyły się niewypałem. Odkąd wygraliśmy LM zaszły 3 zmiany- Roberto za Alvesa, i Umtiti za Mascherano i za Neymara sam nie wiem kto. Na ławce są gracze, którzy nie trzymają stałego poziomu. Gomes to dobry zmiennik Rakitica, a kolejny trener używa go jako zapchajdziury. Vidal miał grać na boku obrony, a jest rozpatrywany tylko jako skrzydłowy. Denis i Paco nie zdobyli zaufania trenera, a o Digne'u najlepiej świadczy, że gdy przegrywaliśmy to Alba był pierwszym wyborem do ofensywy... Z ławki nie można mieć większych zastrzeżeń do Vermaelena i Cillesena. Bramkarz jednak może tylko przegrać mecz, a Verma to tykająca bomba.

0

Żebyśmy nie skończyli jak 15/16 gdzie w kilka kolejek straciliśmy 12 pkt

0

Po 0-7 można było bić brawo lepszej drużynie
Po 0-4 PSG pozostawał rewanż, nadzieja że to nie koniec
Po Juve zostawało wspomnienie PSG, a także fakt, że gdyby zawodnicy byli skuteczniejsi wynik byłby inny, przynajmniej na Allianz.
A po Romie? Wściekłość, że wychodzisz na boisko jak na spacer. Nie idziesz grać w piłkę, idziesz przeczekać mecz

0

Nierealni:
Pochettino
Ancelotti

Wątpliwi:
Klopp
Simeone

Realni:
Wenger(?)
Conte
Löw


0

200h w EUIV:) poczekaj na przeceny, a co do dodatków, da się bez nich grać, ale jest znacznie ciężej. Z DLC polecam Ci:
Art of War
Common Sense
Rights of Man
Czasem przydają się też mechaniki z:
Mandate of Heaven
Wealth of Nations
Reszta to już w zależności kim zamierzasz grać

0

Zasłużyli, bo pokazali charakter wielkiej drużyny, coś czego nam zbrakło...

0

Myślę,że zagraliby lepiej. Bo im przynajmniej by się chciało...

0

Ivan trzyma cały zespół

4

9 zarezerwowana dla Fabregasa

0

Zobacz co zrobiło PSG. Wydali 400 milionów na transfery i? Trener nie uniósł ciężaru dwumeczu z Realem. Tu dziś było podobnie. Brak motywacji i reakcji. Poczekajmy do końca sezonu. Wątpie, że utracimy ligę, ale zobaczymy finał CdR. Poprzedni trenerzy odchodzili, gdy nie mieli pomysłu, gdy nie ich styl został rozczytany. Tu już jest taki efekt. Być może cała "zadyszka" jest z tym związana. Rywale względnie odszyfrowali grę Barcy Valverde, lecz dopiero Roma potrafiła to wcielić w życie.

1

Powinno. To co mówił do zawodników jest nieważne. Ważny jest brak motywacji i myślenie, że awansujemy bez gry. Taktyka przy 4-1 jest prosta. Strzelić bramkę i można odpoczywać, gdy ewentualnie straci się dwie- wtedy znów zagrać ofensywniej. Wtedy jeden błąd nie waży tak wiele.

0

Gdyby nie to dwumecz skończyłby się dwucyfrówką

4

To ja Ci powiem czemu wszyscy ValverdeOut. Roma obnażyła nasze słabości widoczne przez cały sezon. Brak koncentracji w kluczowych momentach, brak zaangażowania i straszna jednowymiarowość. Wielu ma wrażenie, że skoro Valverde nic z tym nie zrobił, to nie mamy co szukać z nim na ławce. I w pełni się z tym zgadzam. Popatrzmy choćby i na zmiany; wszystkie w ostatnie 10 minut, i każda rozpaczliwa...

2

Tu nie chodzi o trofea, tu chodzi o zaangażowanie. Nie umiemy się bronić, a dostajemy bramkę na początku meczu, zamiast zaatakować to się bronimy. Już nie mówiąc o tym, że skład na ten mecz jest identyczny jak na pierwszy... Do tego dochodzi gra Busquetsem, Rakiticem i Iniestą. Jeden po kontuzji, a reszta zajechana. Taktyka Valverde dużo nie różni się od Argentyny. Messi musi wygrać sam cały mecz, gdy wyłączy się go z gry, nie zrobimy absolutnie nic...

0

Ławce chciałoby się grać...

0

Od każdej reguły są wyjątki; dziś pora na takową. Mecz Barcy zamierzam obejrzeć na C+S o 23

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?