Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W piłce nożnej liczy się skuteczność. Trzeba być w tym miejscu by się Ci piłka odbiła od tego kolana
0
Strasbourg chyba wygrał pierwszy mecz w tym sezonie
1
Przy notach po 18 pkt. Było pewne że Stoch dostanie minimum po 19
17
Zawsze twierdziłem że uciekli do Argentyny
0
Coutinho zagra pewnie cały mecz, bo we wtorek nie może
0
Biorę bramkowy remis w ciemno
1
W porównaniu do tego, co oferuje konkurencja w tej cenie - raczej nie. W porównaniu do wartości rynkowej- tak. Pytanie czy chcesz iOS czy rozważasz Androida. Mimo wszystko radził bym chwilę poczekać do premiery Galaxy S9. Jeśli Samsung sprosta zadaniu, to ceny X znacznie spadną.
1
Bo to jest sukces, progres w stosunku do oczekiwań czy ostatni wyników. Czy jak Legia przegrała 5-1 uznaliśmy to za sukces?Tak bo strzelili bramkę. Tak samo w kombinacji. Tu sukcesem jest 30
0
Messi
Suarez
De Bruyne
Kane
Salah
0
Są zespoły których nie trawię bardziej od Realu... Takie jak na przykład Bayern, City czy właśnie PSG. Bycie kibicem Barcy nie oznacza braku możliwości wsparcia Realu. Myślę że znajdą się i w samej Barcelonie ludzie którzy woleliby awans Realu.
14
Niech go jeszcze dopompują. Będzie większa radość jak pęknie
4
Wszystkie drogi dziś prowadzą do Pjongczang
0
Nie trzeba być antyfanem Realu aby być kibicem Barcy i odwrotnie
0
Większe szanse na medal chyba w biathlonie.
0
Tak, tylko spora w tym zasługa LeBrona. To sugeruje co mogłoby się stać z Napoli po dojściu Messiego.
2
8*4/3*pi*r^3=4/3*pi*(r+5)^3
8r^3=(r+5)^3
8r^3=r^3+125+75r+15r^2
0=-7r^3+125+75r+15r^2
Masz do rozwiązania równanie sześcienne
0
Daj remis jutro
1
Gdyby to Niemiec zrobił to nic by się nie stało...
0
Napoli ma Insigne, Hamsika czy Mertensa. CAVS TOP3? Tak, ale wschodu. Na zachodzie były przynajmniej 3 zespoły na poziomie CAVS, jak nie wyższym(Houston, Spurs GSW, teraz jeszcze T-Wolves i OKC ). Gdyby wyjąć LeBrona na wschodzie przegraliby z Celtics oraz Toronto, a być może mieliby problem z Indianą.
1
Nie, to jest tak jak w NBA. LeBron potrafił wprowadzić CAVS do finału, ale wygrać już nie. Stawiam, że więcej niż ćwierćfinał/półfinał w zależności od losowania by nie osiągnęli
0
Nie wiem czy to osłabi Real
0
Natężenie spotkań jest bardzo duże, być może Valverde chce wygrywać jak najmniejszym kosztem. Aczkolwiej z wydawaniem wyroków wstrzymam się do meczu na Stamford.
14
Nawet nie ma jak ocenić zawodników po meczu w takich warunkach
0
Tylko następny, musimy mieć między 9 a 12 pkt przewagi nad Atletico
0
Było to płatne we wrześniu , a umowa została zerwana wcześniej za porozumieniem stron. Oznacza to, że jest już nieważna, tak jak premia.
0
Po Bartłomieju można spodziewać się wszystkiego, ale nie wydaje mi się, że bez jakichkolwiek podstaw miał nie wypłacać hajsu Neymarowi. Swoją drogą, Neymar przejdzie do Realu latem 2018, czy 2019?
0
Iniesta ma wiele hokejowych asyst a one nie są uwzględniane
0
Filmy LotR to chyba najlepsza ekranizacja w historii. W szczególności II i III. Ekranizacje HP są dosyć przeciętne, choć Czara jest jedną z lepszych. Za to 7 part I i Zakon są bardzo słabe
5
Jeżeli Vermaelen ma być raz w roku kontuzjowany na 2 tygodnie, ale grać zawsze tak jak teraz to biorę taki układ w ciemno
0
Takich graczy nigdy za wiele, poza tym Ivan jest coraz starszy, Paulinho również, a w AG mało kto wierzy(choć ja tak)