Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet w obecnej sytuacji na rynku nie jest wart więcej niż 10-15 mln€, rozsądna decyzja zarządu.
0
Ten mały procent i tak da im zysk
0
442 z Griezmannem i Suarezem na szpicy, Dembele i Coutinho po bokach oraz Messim spajającym wszystko. Pytanie tylko czy Busquets poradzi sobie otoczony 5 tak ofensywnymi graczami.
0
Z punktu widzenia ekonomicznego, zakup Cristiano za 100 milionów mógłby być złotym interesem, szczególnie jeśli wracał by do MU. Sam hajs z koszulek byłby większy
0
Griezmann może zagrać wszędzie. Zakładam, że przejdziemy pod 4-2-3-1, bądź pod 4-1-2-1-2. W I przypadku jeden z czwórki Suarez, Coutinho, Dembele, Griezmann będzie rezerwowym; w tym drugim przypadku nie, ale pytanie, czy nie będzie ona zbyt ofensywna.
0
Zespołu na zwycięstwo w LM nie wybuduje się w rok. Wystarczy spojrzeć na sekcje PSG w piłce ręcznej. Mają prawdopodobnie 4 z 5 najlepszych zawodników na świecie, i nie udało im się wygrać. Byli II i III. Co z tego że wygrali 4-0, skoro w rewanżu skończyło się 1-6 i odpadli?Nie lekceważę ich, ale moim zdaniem nie są w gronie głównych faworytów do zwycięstwa(Juve, Bayern, MU, MC,Real Barca).
0
Ale czy ja coś mówię o Barcelonie? Uważam, że PSG nie ma szans z Realem. Ten zespół ma zbyt dużo braków- bramka, boki obrony oraz pomoc nie są na wygranie LM. Atakiem wygrywa się mecze, obroną trofea.
0
Cavani
0
Nie jest nawet najlepszym piłkarzem PSG
0
Weryfikacja PSG nastąpi wiosną. Wtedy skończy się ich przygoda z LM
0
Ale bierzemy pod uwagę ten mecz, a każda piłka wybita przed pole karne padała łupem graczy RSSS. Busquets jest od tego by takie sytuacje się zdarzały jak najrzadziej. Paulinho natomiast był strasznie zagubiony.
0
Kto ma najgorszą ocenę?
Gomes
Kto grał najgorzej?
Busquets i Paulinho
0
Na taką się zgodził. Zresztą nie uważam że klauzule powinny być tak wysokie. Gdyby nie to nie dostalibyśmy 222 baniek za Neymara, a gdzieś 150. Podobnie może być w tych przypadkach, jeśli zawyżymy nadto klauzule. Cou powinien mieć 250, Dembele 300... Umtiti czy Ter Stegen 150-200
0
Wyścig
Senna
Obydwa o F1
0
8-9; bardzo aktywny w ofensywie, spora pewność siebie, mógł mieć asystę czy bramkę gdyby tylko Messi czy Suarez dokładnie mu podali w jednej z 3.-4. sytuacji
1
Gomes zagrał bardzo dobrze. Wielokrotnie pokazywał się w ofensywie, i tylko Messiemu oraz Suarezowi zawdzięcza, że nie ma żadnej bramki/asysty
0
Za dużo Disneya w Disneyu...
Scena końcowa z Lukiem była świetna, ale Leia robiąca za Supermana, kamikaze i ostatnia scena nie pasowała totalnie
0
Co jak co, ale to jeden z lepszych rankingów jakie widziałem
1
Największy sentyment ma do tej:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/118073/messi-historia-chlopca-ktory-stal-sie-legenda
0
Nieważne kto odpadnie, nie będę płakał ani po jednych, ani po drugich
0
Francja/Man United/Real(jeśli umiesz i lubisz grać CR7)/Brazylia(jeśli korzystasz z tricków)
W przypadku United coś takiego bym widział:
https://www.futbin.com/18/squad/2853468
0
Odpuściłem po wakacjach
1
Małysz nie był mistrzem olimpijskim; Stoch jest jednym z 5 którzy wygrali MŚ, IO, PŚ i TCS.
Małysz wygrał TCS z przewagą 104,4 Stoch ma dziś 64,5 i skończy zapewne koło 80. Dziś w skokach jest ciężej osiągać taką przewagę- jest więcej składowych. Do tego Stoch może być 9 który obroni TCS i 2 po Hannawaldzie który wygra 4 konkursy. Małysz przewyższa Stocha pod względem złotych medali MŚ(4-2[licząc druż.] miejsc na podium w PŚ. Osobiście uważam, że Stoch to TOP 10 w historii skoków. Jeśli wygra w Bischofshofen i obroni choć jedno złoto w Pjongczang znajdzie się u mnie bezapelacyjnie w TOP 3. Dorównać mu będzie mógł jedynie Matti Nykaenen
14
Stoch przebija Małysza osiągnięciami
1
Sędziowie hiszpańscy, jak ja ich ku**a nienawidzę...
0
Guillem Balague zdementował informacje MD
0
Do Fabsa z drugiej połowy sezonu niekoniecznie.
0
Wciąż wierzę, że coś z niego będzie. Choćby na miarę Fabregasa
1
Polecam ten film
0
Prawdziwym Ronaldo nie jest żaden z nich:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ronald%C3%A3o
To pierwszy Ronaldo