0

Sorry, ale wolę aby futbol wykopał katarskie pieniądze niż odwrotnie... Co masz do mojego nicku? To połączenie mojego nazwiska z Ronaldinho i nie ma żadnego związku z Realem... Jeszcze raz Ci powtarzam, nie trzeba być antyfanem Realu, aby być kibicem Barcelony. Nigdzie nie napisałem, że chcę by wygrywał piękny futbol. Sprzeciwiam się jedynie kupowaniu trofeów przez państwa(jasne, możesz rozgrzebać Puchary Europy z lat 50)

0

Nie trzeba być antyfanem Realu, żeby być kibicem Barcelony... Jeśli wygra Real to wygra futbol, jeśli Paryż- będą to pieniądze. Wybór prosty...

1

Challenge accepted

0

yyy od zawsze?
2006?
2007?
2008?
2009?
ZP jest za całokształt za rok i w tym roku musiał wygrać CR7. Prócz niego nagrodę mogliby dostać Kroos, Ramos i Modrić, ale cała trójka jest zbyt mało medialna

6

Za pierwszą część roku jak najbardziej zasłużoną, za drugą już niekoniecznie, ale wydaje się, że nie było lepszego kandydata...
Messi?Za Puchar Króla?
Neymar? Za rekord transferowy?
Reszta? Za mało medialni

2

Szachtar jest bardzo niebezpieczny. Myślę, że zarówno zespół z Doniecka jak i Besiktas mogą być czarnym koniem LM. A Chelsea i Bayern to klasa sama w sobie. Będę zadowolony z Porto/Basel.

0

GK:Buffon
PO:Cafu
ŚO:Puyol Maldini
LO: Carlos
DP:Gattuso
ŚP: Zidane Iniesta
PS: Messi
N: Henry
LS: CR7

1

Dajcie mu El Clasico

0

Tu bardziej chodzi o to, że Neymar ma gwarancje, iż szejk rozpatrzy oferty za 222 mln€ lub wyższe

21

Czekam na konferencję Zidane'a i :
"Pokazaliśmy charakter wielkiej drużyny"

0

Aleix i Arda do sprzedaży
Gomes,Denis i Paco można sprzedać
Deulofeu musi zostać

0

Preferuję Eriksena

0

Brak mi trochę meczów o 22:00 w soboty, ale ta 20:45 to najlepszy termin z dostępnych teraz

0

Zamora, van der Sar i Schneichel nie dorastają Buffonowi do pięt. Buffon zajął 2. Miejsce w ZP w 2006 roku, w czasach w których dominują piłkarze ofensywni, był mistrzem świata będąc ostoją zespołu. Moim zdaniem jest lepszy niż Zoff, a na pewno niż Jaszyn.

0

Jan Matejko namalował nawet dwa obrazy o tej tematyce.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Carowie_Szujscy_przed_Zygmuntem_III_(obrazy_Jana_Matejki)

0

Pique i Ramos to jakiś żart. Ja się pytam gdzie Cafu i Maldini?

1

W 11 kolejce miałem 25

0

Nigdzie tak nie powiedziałem. Pieniądze są jak narkotyk, im więcej masz tym więcej ich brakuje

0

Bolszewizmu nurtem nacjonalizmu? Celem bolszewików było stworzenie państwa wielonarodowościowego jak Federacji. Jakikolwiek komunizm ma poglądy totalnie sprzeczne z nacjonalizmem. W pewnym sensie każdy polityk powinien być nacjonalistą... Czy to że nacjonalizm zyskuje zwolenników to problem? Nie, to wydaje się naturalne, gdy traci się zaufanie do polityki międzynarodowej.Tak było z Niemcami na przełomie lat 20. I 30. XX wieku. Gospodarka była uzależniona od zachodu, a rząd nie był w stanie się z tym uporać. Dziś jest podobnie. Państwa zachodu narzucają Środkowi swoją wolę. Jedni to popierają, inni już niekoniecznie. Tych innych jest u nas więcej.

34

Ludziom, którzy mają pieniądze, wiecznie brakuje tylko jednego-pieniędzy

0

Zarówno 150 za Dembele jak i 180 za Mbappe to promocja. To piłkarze o porównywalnych umiejętnościach, wspomniana dwójka zapewne przejmie schedę po Messim i Cristiano

3

To nie notatnik, żeby były: "Rozdarte serca"

0

TOP 8 w tym momencie to:
Brazylia, Niemcy,Argentyna, Francja, Hiszpania, Anglia,Belgia, Portugalia
Wdarcie się do 1/4 kosztem jednego z nich będzie sporym osiągnięciem. Cel jest prosty- wyjść z grupy,

1

Tak, o rok za późno zacząłem się interesować piłką nożna[2007] i ominęła mnie era Ronaldinho.

0

Karim z grudnia; Leo z czerwca. Uwzględniano tych którzy 1.11.2007 mieli mniej niż 20 lat

0

Poziom moich rysunków nigdy nie wejdzie nawet na ten poziom...

1

Uczą się od Messiego

0

Wraca stara dobra Barca- Gomes i Rakitić w roli skrzydłowych

0

Nie może chyba zmienić decyzji w przypadku faulu

0

Dla mnie tu nawet faulu nie było. Zderzenie dwóch zawodników- i słabszy z nich upadł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?