0

Ból dupy? Nie, po prostu beka z szukania "nowych wyzwań". Jestem bardzo zadowolony, że Neymar odszedł z Barcelony za te 222 miliony, a za to można wzmocnić zespół. Nigdy zanim nie przepadałem. Jasne to światowy TOP, ale nie Messi, ani CR7, nie jest nie do zastąpienia. Może uda się to Deulofeu? A jeśli nie to miejmy nadzieję, że Bartłomiej dokupi kogoś do Paulinho.

62

Kiedy możesz grać z Realem, ale wolisz w tym czasie zagrać z Guingamp...
#Neymar

0

Ale on był za słaby na ŁKS. Zagrał 1100 minut w sezonie, przegrywał rywalizacje o miejsce w składzie z takim tuzami jak Mladen Kascelan czy Łukasz Madej.

0

F-Soccer

10

Chyba najsmutniejsze zakończenie wielkiej kariery od czasów Zidane'a.

0

Brakuje napastnika, tak jak nam LEWEGO(żadnych Di Mariiów) skrzydłowego, a pomoc to trzeba gruntownie przebudować i obawiam się, że nie starczy na to jedno okienko, szczególnie jak kupią 3 Paulinhów.

0

Jeśli się zastanowimy, to wcale nie mamy gorszego okienka niż Real...
Wymieniliśmy Neymara na Deulofeu i zakupiliśmy Semedo
Real:
Wymiana Coentrao na Theo
Wymiana Pepe na Vallejo
Wymiana Jamesa na Ceballosa
Powrót Llorente
Wymiana Moraty na Mayorala
Moim zdaniem to ten ostatni ruch osłabia Real tak jak nas odejście Neymara. Morata miał świetny sezon, znacząco lepszy był niż Benz.

0

On nie grał w ŁKS-ie, w tym problem

0

Większość z nich odeszła z Neymarem.

2

Byłem pierwszy... Nazywam go tak od kilku lat

0

Lavezzi będzie godnym zmiennikiem Deulofeu.

0

Tak, ale zasadnicze różnic jest kilka:
1.Cena za Ney'a była ustalona
2.Coutinho mówi, że chce odejść, w odróżnieniu od Neymara
3. Liverpool jest nieco niżej niż Barcelona

0

Numer 1.
Przy takiej pomocy nawet Tello i Pedro stali się zawodnikami na wysokim europejskim poziomie. Moim zdaniem Iniesta u szczytu formy był lepszy niż Messi u szczytu formy. Nigdy nie pokażą tego statystyki, ale pod względem wpływu na zespół Andres był najważniejszy.

0

Nie. City przejęto w 2009 roku. Rok później poszedł CR za 94 miliony(wartość jak najbardziej dobra), Rekord Zidane'a utrzymał się 8 lat, a po City przyszli następni. PSG,Malaga. Śladem Arabów podążają Chińczycy i mamy boom. Gość wart 20 baniek 10 lat temu jest wart 100, Neymar byłby wart z 60, a nie 222.

0

Nic dziwnego to lata I. wojny światowej, ale to chyba jedyny Polak, który grał dla Barcy.

3

Bardziej bym się przejmował monitorem, gdy ukaże się:
"Paulinho Fichado!"

0

Może i jest w tym trochę racji. Nastawiamy się na wielkie transfery, Coutinho, Dembele/Dybalę/Hazarda, a przyjdą Paulinho z Di Marią.

0

Gość grał i w Barcelonie i w Realu, przeszedł od nas do nich chyba, więc jak najbardziej nadaje się do tego tytułu

1

Figo,Neymar,Saviola,Fabregas,Alves,Ronaldo, Rivaldo,Schuster, Michael Laudrup,Rozitskiy

Puyol,Iniesta,Xavi,Messi,Busquets,Silvinho,Guardiola,Valdes,Pique,
Abidal

4

Hazard. Ten gość zastąpi Neymara w stosunku 1:1, a może nawet 1,5:1. Dembele za 2-3 lata przyjdzie i tak.

0

Szejk wyda na Neya z 700kk.
300kk€ za MŚ 2022
z czego 222kk€ za transfer
oraz 78kk€ jako premia
45kk€ rocznie przez 5lat= 225kk€
111kk€ podatku od klauzuli(50%kwoty)
36kk€ premii
Wychodzi więc inwestycja za co najmniej 672kk€(nie licząc innych premii). Koszt transferu to 333kk€.

0

Milan- od sezonu 06/07.

0

Real był zespołem znacznie lepszym niż PSG teraz, przyszli Mou i Ancelotti i ułożyli tą drużynę.
Casillas>Trapp
Ramos=Alves
Pepe>Silva
AlbiolMotta
DiarraVerratti
Raul>Di Maria
BenzemaNeymar
Także jest różnica. Real sprzedał pół kadry, a PSG nikogo, jednak w Realu w 1. składzie grałoby 5.zawodników kupionych, a w PSG tylko Ney.Przy czym Neymar nie osiągnął jeszcze poziomu Ronaldo, a prawdopodobnie nigdy go nie osiągnie.

0

Zmiennik dla Busiego, gość dosyć wszechstronny. Za 20 baniek można wziąć.

0

Alvis poprawnie, Aubameyang chyba też, a co do Ribery'ego mało kto przeczyta to Fhą Hibehi...
#Fhancuski

0

Nie. Jasne, była chwila niedowierzania, ale bardziej niedowierzania niż żalu. Nie spodziewałem się, że ktoś może wyłożyć 300 baniek.

0

Jak Ney odejdzie, to dadzą za Coutinho i te 150 baniek

0

Młody? Od kiedy 25-latek jest młody? Dla mnie młodzi są Ci, którzy mogą grać na IO[u-23], Najman to po prostu jeden z piłkarzy, którzy zawsze będą w cieniu Messiego i CR7. Tacy jak on, Griezmann czy Hazard nigdy nie zdobędą ZP. Gdy skończą karierę Leo i Ronaldo, o ZP będą walczyć Mbappe, Dembele i Asensio.

0

Na pewno nie, wyszłoby 91,25 milionów funtów rocznie?!

1

A niech idzie, w Realu się nawet na trybuny nie załapie za dwa/trzy lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?