Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcale nie powiedział, że zostaje... To tylko słowa jego sobowtóra, z którym prasa przeprowadzała wywiad.
Dzięki za wszystko... Za bójkę z Semedo, za podział szatni, za nieprofesjonalne zachowanie też?
0
Andre Gomes, jak w końcówce klasyku na Bernabeu.
1
26 dla ojca, 196 dla FCB
0
https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/leistungsdaten/spieler/288230
24 na LS
22 na PS
Dembele jest obunożny i moim zdaniem on/Mbappe przełamie dominacje Messiego i Ronaldo.
1
Wrzućmy Paryżowi Bartłomieja w pakiecie
0
A czekaj, oni przegrali w Ligue1 z zespołem o wartości Neymara...
0
29 latek nie jest emerytem
0
AI nie jest inteligentniejsze od ludzi.Poza tym nigdy nie będzie. Zawsze będzie myślało schematami, nie ważne ile by ich nie miało. Póki my znamy jeden, których nie znają maszyny jesteśmy bezpieczni.
0
Fala płynie nie przez to, że odchodzi/czy jest to prawdopodobne. Hejtuje się go za to,że jest p**dą i nie potrafi otwarcie powiedzieć. Do tego jeszcze ta bójka z Semedo... Szczyt profesjonalizmu
0
W każdej opcji to my zyskujemy.
a/ mamy mnóstwo hajsu
b/mamy dużo hajsu+Verrattiego
c/mamy Neymara
222 lub 150 z Verrattim, za Draxlera czy Di Marię minimum 200
0
Słowo niezwykły użyte jako synonim "wielki"
0
W tym momencie City nawet i bez kasy od ZEA mogłoby dokonywać kosmicznych transferów. Przychody z transmisji w PL są olbrzymie.
0
Neymar Out.
3
Samolot do Paryża mu o 3 odlatuje
0
Wbrew pozorom Di Maria wcale nie jest niepotrzebny. Może grać na skrzydle i w środku. Mógłby być alternatywą dla Iniesty, jeśli kupią również jeszcze Coutinho i skrzydłowego pokroju Dembele/Dybali skład będzie znacznie wzmocniony. Paulinho też może być jako zmiennik Busquetsa, ale nie za 40 mln€
0
Również dołączyłem.
0
Jeszcze będziesz się cieszyć grą Gomesa.
#InGomesWeTrust
0
Racja, z Trappem na bramce i brakiem sensownych alternatyw w środku pola i obrony. Co roku są kandydatem do zwycięstwa w LM, ale nie wchodzą do 1/2... Sprawa rozegra się jak co roku- między Juve, Barcą,Bayernem, Realem i Atletico. Do grona faworytów zaliczyłbym też MU, Chelsea i City. Te kluby mają kluczową przewagę nad PSG- doświadczonego w LM trenera.
0
Dybala ma w kontrakcie klauzulę 200 milionów
1
W takim bądź razie oficjalka 1 sierpnia.
0
LaLiga>Ligue1
Bernabeu>Parc des Princes
Real zaszedł dalej w LM niż PSG
Prestiż Realu jest wyższy niż PSG
Przychody z koszulek/biletów w Realu>>>w PSG
Przychody z transmisji Real >>>>>> PSG
Real dostał ze sprzedaży graczy już ze 100 mln€, a spokojnie ich budżet wyniósłby 80-120 mln€.
Stać ich.
0
???
Stegen>Trapp
Vidal/Semedo=Alves
Pique-Umtiti>Silva-Marquinhos
Alba>Kurzawa
Busquets>Matuidi
RakitićLucas
DeulofeuCavani
Rzeczywiście, gdybyśmy nie dostali 222mln€ mieliby na papierze lepsze dwie pozycje...
0
Jeśli w umowie jest, że wypłata nastąpi tego lata, klub nie będzie musiał płacić- po przejściu do PSG umowa traci ważność. Jeśli inaczej, to niech w pakiecie z Neymara do PSG pójdzie Bartłomiej na dożywotni azyl.
0
Nasz talizman:
2 sezony z Douglasem- 2xLaLiga
Douglas na wypożyczeniu-0xLL
2
Jak za starych dobrych czasów... Te mecze La Liga o 22:00 w soboty. Świetnie się je oglądało. Szkoda, że sezonowe klasyki będą o 16/18.
0
Nie zapominaj, że to Brazylijczyk. Gdy złapie formę, poleci ją przepić i przebalować, jak co roku w marcu.
8
Messi i Cristiano w wieku 23 lat w TOP3 byli 4 oraz 3 razy.
1
Gomes się przyda jako rezerwowy lewoskrzydłowy środkowy pomocnik grający na prawej obronie.
0
Nie, z ZP będzie podobnie jak ze złotym butem(we francuskiej jest/był mnożnik 1,5)co znaczy ,że na 30 bramek Leo/Suareza/CR7 będzie musiał strzelić 40. P$G nie ma też zbyt dużych szans na wygrywanie LM. Prestiż ligi jest zbyt mały i gwiazdy pójdą na dolary do City czy Milanu(w dłuższej perspektywie). Zysk finansowy Neymara będzie wyglądał znacznie bardziej okazale na papierze niż w rzeczywistości. Po kilku latach zawinie się stamtąd.
0
Nie będziesz tu niszczył atmosfery w szatni. Spadaj, przyjdą lepsi, a na pewno bardziej zaangażowani