0

Wcale nie powiedział, że zostaje... To tylko słowa jego sobowtóra, z którym prasa przeprowadzała wywiad.
Dzięki za wszystko... Za bójkę z Semedo, za podział szatni, za nieprofesjonalne zachowanie też?

0

Andre Gomes, jak w końcówce klasyku na Bernabeu.

1

26 dla ojca, 196 dla FCB

0

https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/leistungsdaten/spieler/288230
24 na LS
22 na PS
Dembele jest obunożny i moim zdaniem on/Mbappe przełamie dominacje Messiego i Ronaldo.

1

Wrzućmy Paryżowi Bartłomieja w pakiecie

0

A czekaj, oni przegrali w Ligue1 z zespołem o wartości Neymara...

0

29 latek nie jest emerytem

0

AI nie jest inteligentniejsze od ludzi.Poza tym nigdy nie będzie. Zawsze będzie myślało schematami, nie ważne ile by ich nie miało. Póki my znamy jeden, których nie znają maszyny jesteśmy bezpieczni.

0

Fala płynie nie przez to, że odchodzi/czy jest to prawdopodobne. Hejtuje się go za to,że jest p**dą i nie potrafi otwarcie powiedzieć. Do tego jeszcze ta bójka z Semedo... Szczyt profesjonalizmu

0

W każdej opcji to my zyskujemy.
a/ mamy mnóstwo hajsu
b/mamy dużo hajsu+Verrattiego
c/mamy Neymara

222 lub 150 z Verrattim, za Draxlera czy Di Marię minimum 200

0

Słowo niezwykły użyte jako synonim "wielki"

0

W tym momencie City nawet i bez kasy od ZEA mogłoby dokonywać kosmicznych transferów. Przychody z transmisji w PL są olbrzymie.

0

Neymar Out.

3

Samolot do Paryża mu o 3 odlatuje

0

Wbrew pozorom Di Maria wcale nie jest niepotrzebny. Może grać na skrzydle i w środku. Mógłby być alternatywą dla Iniesty, jeśli kupią również jeszcze Coutinho i skrzydłowego pokroju Dembele/Dybali skład będzie znacznie wzmocniony. Paulinho też może być jako zmiennik Busquetsa, ale nie za 40 mln€

0

Również dołączyłem.

0

Jeszcze będziesz się cieszyć grą Gomesa.
#InGomesWeTrust

0

Racja, z Trappem na bramce i brakiem sensownych alternatyw w środku pola i obrony. Co roku są kandydatem do zwycięstwa w LM, ale nie wchodzą do 1/2... Sprawa rozegra się jak co roku- między Juve, Barcą,Bayernem, Realem i Atletico. Do grona faworytów zaliczyłbym też MU, Chelsea i City. Te kluby mają kluczową przewagę nad PSG- doświadczonego w LM trenera.

0

Dybala ma w kontrakcie klauzulę 200 milionów

1

W takim bądź razie oficjalka 1 sierpnia.

0

LaLiga>Ligue1
Bernabeu>Parc des Princes
Real zaszedł dalej w LM niż PSG
Prestiż Realu jest wyższy niż PSG
Przychody z koszulek/biletów w Realu>>>w PSG
Przychody z transmisji Real >>>>>> PSG
Real dostał ze sprzedaży graczy już ze 100 mln€, a spokojnie ich budżet wyniósłby 80-120 mln€.
Stać ich.

0

???
Stegen>Trapp
Vidal/Semedo=Alves
Pique-Umtiti>Silva-Marquinhos
Alba>Kurzawa
Busquets>Matuidi
RakitićLucas
DeulofeuCavani

Rzeczywiście, gdybyśmy nie dostali 222mln€ mieliby na papierze lepsze dwie pozycje...

0

Jeśli w umowie jest, że wypłata nastąpi tego lata, klub nie będzie musiał płacić- po przejściu do PSG umowa traci ważność. Jeśli inaczej, to niech w pakiecie z Neymara do PSG pójdzie Bartłomiej na dożywotni azyl.

0

Nasz talizman:
2 sezony z Douglasem- 2xLaLiga
Douglas na wypożyczeniu-0xLL

2

Jak za starych dobrych czasów... Te mecze La Liga o 22:00 w soboty. Świetnie się je oglądało. Szkoda, że sezonowe klasyki będą o 16/18.

0

Nie zapominaj, że to Brazylijczyk. Gdy złapie formę, poleci ją przepić i przebalować, jak co roku w marcu.

8

Messi i Cristiano w wieku 23 lat w TOP3 byli 4 oraz 3 razy.

1

Gomes się przyda jako rezerwowy lewoskrzydłowy środkowy pomocnik grający na prawej obronie.

0

Nie, z ZP będzie podobnie jak ze złotym butem(we francuskiej jest/był mnożnik 1,5)co znaczy ,że na 30 bramek Leo/Suareza/CR7 będzie musiał strzelić 40. P$G nie ma też zbyt dużych szans na wygrywanie LM. Prestiż ligi jest zbyt mały i gwiazdy pójdą na dolary do City czy Milanu(w dłuższej perspektywie). Zysk finansowy Neymara będzie wyglądał znacznie bardziej okazale na papierze niż w rzeczywistości. Po kilku latach zawinie się stamtąd.

0

Nie będziesz tu niszczył atmosfery w szatni. Spadaj, przyjdą lepsi, a na pewno bardziej zaangażowani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?