Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest, podpis musi być pewnie własnoręczny, a mało kto przyleci Ci w środku września podpisać druk
0
Z tym, że 30% socios Barcelony na pewno nie mieszka w Katalonii, nie mogli więc podpisać tego.
0
I tak lepsza niż nasza
1
The Journey to nie poziom BAL w Pesie. MyClub ma większy potencjał niż UT,KONAMI nie wydaje miliard wersji zawodników z przerysowanymi overallami. Graficznie PES również wygrywa, a gameplayowo FIFA przewyższała PESA tylko w latach 11-15,
0
Ściągnij apkę F-Soccer
0
Tonący chwyta się ostatniej deski ratunku...
0
Obejrzeli mecz wczoraj
0
Kupuję skrzydłowego:
Lemar/Mahrez
Messi łączy linie a na 2 pozycje w środku mamy 5 graczy (Busi,Gomes,Rakitić,Roberto,Paulinho)
0
Andres Iniesta
1
Gorzej od Di Marii na pewno nie będzie wrzucał:)
0
Zamiast rzucać główne siły do bitwy granicznej należało umocnić się za Wisłą i nękać Niemców atakami partyzanckimi, myślę, że w ten sposób przetrwalibyśmy do zimy. Stalin nie uderzyłby na nas, gdyby nas nie pokonał wcześniej Hitler. Fakt, iż na wschodzie była spora część armii świadczy tylko o niekompetencji dowództwa. Stalin wybił połowę oficerów swojej armii, i pchanie się w wojnę światową w '39 czy '40 byłoby błędem. Pokazał to dobitnie konflikt z Finlandią
0
Jednak przez te 6 lat państwa te nie były oficjalnie w stanie wojny, a do komunistycznej wersji historii warto podchodzić z rezerwą:)
0
To pójdę o krok dalej.Wojna rozpoczęła się 7.07.1937 roku incydentem na moście Marco Polo.
1
Di Maria brał lekcje od Daniego Alvesa.
1
Świetnie się broniliśmy?Linie frontu zostały przerwane, a klęska Polski stała się jasna 3. września, przegraliśmy bitwę graniczną, wprawdzie był czas, gdy można było zadać Niemcom niespodziewany cios, ale dochodzimy do drugiego powodu klęski: Naczelnego Dowództwa. Rydz-Śmigły błędnymi decyzjami przyspieszył Niemieckie zwycięstwo. Jego francuscy odpowiednicy nie byli lepsi. Niemcy gospodarczo przewyższały Polskę i Francję, mieli również przewagę w powietrzu. A co do Sowietów, oni zaatakowaliby nas i tak(Stalin musiałby się zemścić za 1920), czekali by tylko na dogodną sytuację.
1
We Francuskiej armii we wrześniu '39 przypadał jeden karabin na 3. Niemcy ufortyfikowani za linią Zygfryda wykrwawiliby aliantów, niewykluczone, że padliby szybciej niż w '40. Anglicy nie mieli możliwości by pomóc... Beck mógł zarządać od aliantów wszystkiego, a oni musieliby ugiąć się pod groźbą sojuszu polsko-niemieckiego.
0
Bez obrony nic nie ugrają, a w tej formacji mają poważne braki.
0
Do LM potrzeba bocznych obrońców... Alves to niewiadoma, a Kurzawa mnie nie przekonuje.
0
Tak mi się wydaje, najpewniej Mahrez to alternatywa Di Marii
0
Od pewnego Brazylijczyka.
Przed jego odejściem negocjowali Verrattiego i Coutinho( ok. 70 mln€). Dostaliśmy 26 mln€ niewypłaconej premii i 222 miliony za transfer. Po zakupie Dembele zostało nam jeszcze spokojnie z 200 milionów. Leicester za Mahreza chce 50 mln€. Resztę przeznaczą na Cou, nie uwzględniłem zmiennych, ale część z nich może pokryć wynagrodzenie odchodzących zawodników. Sądzę, że cała trójka będzie zarabiać razem podobną kwotę co sam Neymar.
0
Jeśli wróci do formy z 15/16 to wygryzłby ze składu Coutinho.
0
Ale w 4-2-3-1 Messi będzie grał za plecami Suareza, przyda się więc dodatkowy skrzydłowy:
Suarez/Paco
Coutinho/Denis-Messi/Iniesta-Dembele/Mahrez
1
Niewykluczone, że Real przegrał ten sezon sprzedając Moratę. Benzema to nie goleador i potrzebuje zmiennika na poziomie... Mayoral to kilka pięter niżej
0
23.03.2014 Real-Barca
1
#TeamKrychowiak
0
Na kilka lat będzie spokój, zyskamy czas na przygotowanie się. Tu nie chodzi o bombardowaniu, bo to nic nie daje. Należałoby zbrojnie wesprzeć Kurdów. A co do ideologii, gdyby komuniści przegrali wojnę domową, a naziści zostali zduszeni w 1936 przez Zachód, nie byłoby II wojny światowej na taką skalę. Należy zniszczyć islamskich fanatyków od środka, zabrać im finansistów i unicestwić ich rezerwy surowcowe.
0
Tak walczy Floyd. Daje się przeciwnikowi wyszaleć i końcówka jest jego. Triumf taktyki bokserskiej.
0
Jest. Trzeba działać zdecydowanie. Na świecie są państwa, które finansują terrorystów. Mój typ padłby na Rosję/Niemcy. Choć nie można wykluczyć Francji, UK i USA. Każde z tych państw mogłoby rozbić państwo islamskie w tydzień, ale po co?Skoro przynosi to wymierne korzyści...
0
Bayern
Szejki
Inter
Legia
0
Chcesz po polsku? Mam eng streama