Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zwycięstwo Realu w LM w 15/16 było przede wszystkim jego zasługą. To on postawił na Casemiro kosztem Jamesa.
0
Mają prognozy na tyle dokładne że wiedzą jak się ułoży wiatr za 10 sekund.
0
Gomes oszczędzany na Chelsea:)
0
Nie.
Verratti pokazał w dwumeczu z Realem ile jest wart. A Dembele będzie lepszy od Neymara. Poza tym ma mniejsze ego.
3
Dla takich ludzi drzwi powrotu powinno się zamykać na klucz.
0
Jak komentował Białas to grywał Sanchis
0
Kadra. Zidane w odróżnieniu od całej trójki ma idealnie zbalansowaną drużynę. Real tak naprawdę nie ma słabych punktów. Do niedawna bezapelacyjnie najlepsze boki, do tego pomoc- najlepsza na świecie oraz ławka.
1
Lepiej jakby Alves zajął się grą. Był wczoraj najgorszym zawodnikiem PSG, to od niego wszystko się zaczęło kończyć. Już pora zawiesić korki na kołku.
0
Zaimponowali mi tym dwumeczem. Zero stresu, wydaje się jakby mieli cały pod kontrolą. Myślę, że to kandydat do finału[bo tam i tak i tak przegrają:/)
0
Real-Juve
Barca-Bayern
16
Zidane jest słabym trenerem. Swoje sukcesy zawdzięcza nazwisku. Jego osiągnięcia są chyba najlepszą możliwą motywacją. Dzięki temu Real osiągnął takie wyniki. W tym roku brakuje już jej, w LL jest źle, a CdR zakończyli kompromitacją.
0
Ale czy Real ma lepszą? Carvajal bez formy, Marcelo to nie obrońca, Ramos z Varanem zagubieni... Jedynie Nacho trzyma poziom.
0
Liverpool. Mają tak duży potencjał z przodu, że są w stanie roznieść każdy zespół.
0
Czyż Figo nie odszedł dla pieniędzy? Przeszedł do Realu głównie z ich powodu. Wtedy był to zapewne jeden z najlepiej płatnych(jak nie najlepiej)klubów tak jak dziś PSG.
1
Dlatego że zawsze jest pierwszy w pressingu, a te mocne zespoły grają piłką więcej niż ogórki. Poza tym daje wzrost, a to może przydać się przy stałych fragmentach.
0
Ściągnij puffina i spróbuj z aliezem jeszcze raz
1
Ślepy, Niewidomy, Lahoz
0
Tak było np w sezonie 07/08 kiedy Barca postawiła szpaler Realowi.
http://www.marca.com/estadisticas/futbol/primera/2007_08/jornada_35/
0
Nie, szpaler robisz tylko w 1. meczu po zdobyciu mistrzostwa matematycznie. El Clasico będzie w 35. kolejce, nie w 36 jak sądziłem poprzednio. W związku z tym, ten próg wzrasta do 12-15.
0
Atletico musi wygrywać. Jak będziemy mieć 9-12pkt przewagi to Real robi szpaler an CN
0
Messi coraz starszy
Suarez również
A 100 baniek za Griezmanna to promocja. Wart byłby spokojnie 150-180. Byłby to świetny interes.
0
To sterowanie z PES-a
0
Nie mogę go inaczej oceniać, bo nie zagrał innego meczu o wyższą stawkę z jakimkolwiek zespołem z TOP-u
0
Raczej zdrożeją. Będą cięższe do trafienia w paczkach, a poza tym może jakiś Janusz nie zauważy różnicy. Ważne tylko by była to górna półka;
+83 i popularni zawodnicy. Alba, Umtiti, Salah(IF-y i otw), Immobile(IFy), Mbappe, Jesus, Sterling, Sane,. W bramkarzy nie powinieneś się pchać.
0
Neymar.
Niby ma walczyć z CR7 czy Messim o dominację w futbolu, a na Bernabeu pokazał ile jest wart. Nieodpowiedzialność, niedokładność, złe wybory...
0
1. Zgoda
2. Zgoda
3. 30-70
4. Zgoda
5. 60-40
6. 45-55
7. 55-45
8. Zgoda
57
Najgorsze to gra w obronie, a ściślej rzecz biorąc nie umiejętność wyciągania wniosków. Jak można 3 razy dać się złapać na to samo? Valverde popełnił duży błąd w przerwie nie dając Willianowi "plastra".
0
Puffin Web Browser
Meczosy.pl
2
Wybór jest prosty. Andre Gomes. Potrzeba kogoś do pressingu. Poza tym na korzyść Portugalczyka przemawia wzrost oraz względnie dobre wspieranie boku obrony. Bramkowy remis będzie korzystnym wynikiem.
0
Tak, tylko tamten materiał to "skrót" finału Mistrzostw Europy z 2013 roku.