0

Zwycięstwo Realu w LM w 15/16 było przede wszystkim jego zasługą. To on postawił na Casemiro kosztem Jamesa.

0

Mają prognozy na tyle dokładne że wiedzą jak się ułoży wiatr za 10 sekund.

0

Gomes oszczędzany na Chelsea:)

0

Nie.
Verratti pokazał w dwumeczu z Realem ile jest wart. A Dembele będzie lepszy od Neymara. Poza tym ma mniejsze ego.

3

Dla takich ludzi drzwi powrotu powinno się zamykać na klucz.

0

Jak komentował Białas to grywał Sanchis

0

Kadra. Zidane w odróżnieniu od całej trójki ma idealnie zbalansowaną drużynę. Real tak naprawdę nie ma słabych punktów. Do niedawna bezapelacyjnie najlepsze boki, do tego pomoc- najlepsza na świecie oraz ławka.

1

Lepiej jakby Alves zajął się grą. Był wczoraj najgorszym zawodnikiem PSG, to od niego wszystko się zaczęło kończyć. Już pora zawiesić korki na kołku.

0

Zaimponowali mi tym dwumeczem. Zero stresu, wydaje się jakby mieli cały pod kontrolą. Myślę, że to kandydat do finału[bo tam i tak i tak przegrają:/)

0

Real-Juve
Barca-Bayern

16

Zidane jest słabym trenerem. Swoje sukcesy zawdzięcza nazwisku. Jego osiągnięcia są chyba najlepszą możliwą motywacją. Dzięki temu Real osiągnął takie wyniki. W tym roku brakuje już jej, w LL jest źle, a CdR zakończyli kompromitacją.

0

Ale czy Real ma lepszą? Carvajal bez formy, Marcelo to nie obrońca, Ramos z Varanem zagubieni... Jedynie Nacho trzyma poziom.

0

Liverpool. Mają tak duży potencjał z przodu, że są w stanie roznieść każdy zespół.

0

Czyż Figo nie odszedł dla pieniędzy? Przeszedł do Realu głównie z ich powodu. Wtedy był to zapewne jeden z najlepiej płatnych(jak nie najlepiej)klubów tak jak dziś PSG.

1

Dlatego że zawsze jest pierwszy w pressingu, a te mocne zespoły grają piłką więcej niż ogórki. Poza tym daje wzrost, a to może przydać się przy stałych fragmentach.

0

Ściągnij puffina i spróbuj z aliezem jeszcze raz

1

Ślepy, Niewidomy, Lahoz

0

Tak było np w sezonie 07/08 kiedy Barca postawiła szpaler Realowi.
http://www.marca.com/estadisticas/futbol/primera/2007_08/jornada_35/

0

Nie, szpaler robisz tylko w 1. meczu po zdobyciu mistrzostwa matematycznie. El Clasico będzie w 35. kolejce, nie w 36 jak sądziłem poprzednio. W związku z tym, ten próg wzrasta do 12-15.

0

Atletico musi wygrywać. Jak będziemy mieć 9-12pkt przewagi to Real robi szpaler an CN

0

Messi coraz starszy
Suarez również
A 100 baniek za Griezmanna to promocja. Wart byłby spokojnie 150-180. Byłby to świetny interes.

0

To sterowanie z PES-a

0

Nie mogę go inaczej oceniać, bo nie zagrał innego meczu o wyższą stawkę z jakimkolwiek zespołem z TOP-u

0

Raczej zdrożeją. Będą cięższe do trafienia w paczkach, a poza tym może jakiś Janusz nie zauważy różnicy. Ważne tylko by była to górna półka;
+83 i popularni zawodnicy. Alba, Umtiti, Salah(IF-y i otw), Immobile(IFy), Mbappe, Jesus, Sterling, Sane,. W bramkarzy nie powinieneś się pchać.

0

Neymar.
Niby ma walczyć z CR7 czy Messim o dominację w futbolu, a na Bernabeu pokazał ile jest wart. Nieodpowiedzialność, niedokładność, złe wybory...

0

1. Zgoda
2. Zgoda
3. 30-70
4. Zgoda
5. 60-40
6. 45-55
7. 55-45
8. Zgoda

57

Najgorsze to gra w obronie, a ściślej rzecz biorąc nie umiejętność wyciągania wniosków. Jak można 3 razy dać się złapać na to samo? Valverde popełnił duży błąd w przerwie nie dając Willianowi "plastra".

0

Puffin Web Browser
Meczosy.pl

2

Wybór jest prosty. Andre Gomes. Potrzeba kogoś do pressingu. Poza tym na korzyść Portugalczyka przemawia wzrost oraz względnie dobre wspieranie boku obrony. Bramkowy remis będzie korzystnym wynikiem.

0

Tak, tylko tamten materiał to "skrót" finału Mistrzostw Europy z 2013 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?