Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli Neymar tak powiedział to niech odchodzi, nikt go tu na siłę nie trzyma, a zarząd powinien zdecydować nie co będzie dobre dla gwiazdeczek tylko dla klubu. Ja za nim tęsknił nie będę.
0
Fanboju Messiego obejrzyj sobie chociaż jeden mecz, gdy Barcelona gra z zespołem z silną obroną. Zamiast biegać człapie, może i Ronaldo jest niewidoczny, ale co ma zrobić więcej napastnik jeśli strzela hat-tricka i jest krytykowany?Popatrz sobie na statystyki, które tak zawsze broniły Messiego. I weź też pod uwagę,że jest to ZP za rok 2017, a nie za sezon 16/17. W zeszłym roku należała się Griezmannowi, teraz Buffonowi/Ronaldo w zależności od tego kto wygra w Cardiff. Messi nie ma do nich startu.
0
Czy to wina Ronaldo,że sędzia popełniał błędy?
0
To co powiesz o ZP Messiego? Czy w roku 2010 czy 2011 bez Xaviego i Iniesty miałby je? Co osiągnął,gdy ich brakowało? A co do błędów sędziego, to nie każdy piłkarz jest w stanie grać na spalonym i strzelić dwie bramki.
2
Każdy obiektywny kibic zauważy, że Ronaldo w pojedynkę wyrzucił z LM Bayern i prawdopodobnie Atletico. Te 8 bramek jest ważniejsze niż całe 50 jakie Messi strzelił w tym sezonie. Jeśli Messi jest na topie to gdzie był z PSG?Gdzie był z Juve? Zagrał świetnie w El Clasico, ale nie powiesz, że Ronaldo nie zagrał świetnie w derbach czy w dwumeczu z Bayernem...
0
Do wszystkich, którzy uważają, że Ronaldo nie zasługuje na ZP podajcie mi jeden argument za tym. Jak w zeszłym walił bramy ogórom to było źle(bo z najlepszymi gra gówno), teraz jak gra z najlepszymi też jest źle (bo nie mija 8 i włazi z piłką do pustaka, a w lidze nie istnieje)...
0
To zostawić... Przez takie myślenie nasz zarząd oddaje Alvesa za darmo, Villę za 2 miliony czy Sancheza po świetnym sezonie za 40 baniek
0
Koleś ma 22 lata i jest w dobrej formie, a my go kupiliśmy za 30... Musimy na nim zarobić
0
Nam potrzeba trenera, który posadzi rozkapryszone gwiazdeczki na ławce, trenera który będzie miał szacunek w zespole i to do niego ma należeć ostatnie słowo, a nie do Neymara czy Messiego
0
Jeśli zarząd sprzeda Paco za mniej niż 50 baniek, to udowodni, że współpracownicy Bartłomieja to geniusze biznesu
0
Ronaldo zagrał dziś mecz na poziomie Leo z El Clasico. Atletico nie zagrało źle, ale Real zagrał wybitny mecz.
0
Panie idź Pan obstawiać następnym razem
25
Dziś na pewno ich nie wyeliminują
0
No zagra w czerwcu, ale jest to pewne.
0
Polecam ten film:
1
Boks, NBA, Siatkówka mężczyzn, ręczna, skoki narciarskie
6
W ciągu 4 lat w finale LM 5 razy zagrała drużyna z Madrytu
1
Mam wrażenie, że jeszcze Kliczko wróci i odzyska ten pas
0
W tym momencie to lepiej poczekaj do FM 2018
0
Klitschko po tej walce z Furym będzie chciał skończyć z honorem. Myślę, że wygra przez nokaut.
2
Dzięki ci Zizou, że wystawiasz to drewno Benzemę.
2
Przy 120 za Pogbę te 40 za Gomesa to promocja.
3
Nie przeszkadza mi calma Ronaldo, czy palec Raula. Piłkarze mają prawo do okazania radości w każdy dostępny sposób, więc myślę, że Fioletowym nie powinna przeszkadzać koszulka Messiego.
27
Kim jesteś i co zrobiłeś z Andre Gomesem?
0
Zwycięstwo w El Clasico to IV tytuł w każdym sezonie
0
To oni mają mobilną? Śmierdzi fejkiem na kilometr
0
Zlatan wróci i jeszcze pokaże Żiru jak się strzela scorpionami
0
I 90 minut snu więcej:)
0
"To nie koniec. To nie jest nawet początek końca. Ale być może jest to koniec początku."
0
Czysto matematyczne