2

Jeśli Neymar tak powiedział to niech odchodzi, nikt go tu na siłę nie trzyma, a zarząd powinien zdecydować nie co będzie dobre dla gwiazdeczek tylko dla klubu. Ja za nim tęsknił nie będę.

0

Fanboju Messiego obejrzyj sobie chociaż jeden mecz, gdy Barcelona gra z zespołem z silną obroną. Zamiast biegać człapie, może i Ronaldo jest niewidoczny, ale co ma zrobić więcej napastnik jeśli strzela hat-tricka i jest krytykowany?Popatrz sobie na statystyki, które tak zawsze broniły Messiego. I weź też pod uwagę,że jest to ZP za rok 2017, a nie za sezon 16/17. W zeszłym roku należała się Griezmannowi, teraz Buffonowi/Ronaldo w zależności od tego kto wygra w Cardiff. Messi nie ma do nich startu.

0

Czy to wina Ronaldo,że sędzia popełniał błędy?

0

To co powiesz o ZP Messiego? Czy w roku 2010 czy 2011 bez Xaviego i Iniesty miałby je? Co osiągnął,gdy ich brakowało? A co do błędów sędziego, to nie każdy piłkarz jest w stanie grać na spalonym i strzelić dwie bramki.

2

Każdy obiektywny kibic zauważy, że Ronaldo w pojedynkę wyrzucił z LM Bayern i prawdopodobnie Atletico. Te 8 bramek jest ważniejsze niż całe 50 jakie Messi strzelił w tym sezonie. Jeśli Messi jest na topie to gdzie był z PSG?Gdzie był z Juve? Zagrał świetnie w El Clasico, ale nie powiesz, że Ronaldo nie zagrał świetnie w derbach czy w dwumeczu z Bayernem...

0

Do wszystkich, którzy uważają, że Ronaldo nie zasługuje na ZP podajcie mi jeden argument za tym. Jak w zeszłym walił bramy ogórom to było źle(bo z najlepszymi gra gówno), teraz jak gra z najlepszymi też jest źle (bo nie mija 8 i włazi z piłką do pustaka, a w lidze nie istnieje)...

0

To zostawić... Przez takie myślenie nasz zarząd oddaje Alvesa za darmo, Villę za 2 miliony czy Sancheza po świetnym sezonie za 40 baniek

0

Koleś ma 22 lata i jest w dobrej formie, a my go kupiliśmy za 30... Musimy na nim zarobić

0

Nam potrzeba trenera, który posadzi rozkapryszone gwiazdeczki na ławce, trenera który będzie miał szacunek w zespole i to do niego ma należeć ostatnie słowo, a nie do Neymara czy Messiego

0

Jeśli zarząd sprzeda Paco za mniej niż 50 baniek, to udowodni, że współpracownicy Bartłomieja to geniusze biznesu

0

Ronaldo zagrał dziś mecz na poziomie Leo z El Clasico. Atletico nie zagrało źle, ale Real zagrał wybitny mecz.

0

Panie idź Pan obstawiać następnym razem

25

Dziś na pewno ich nie wyeliminują

0

No zagra w czerwcu, ale jest to pewne.

0

Polecam ten film:

1

Boks, NBA, Siatkówka mężczyzn, ręczna, skoki narciarskie

6

W ciągu 4 lat w finale LM 5 razy zagrała drużyna z Madrytu

1

Mam wrażenie, że jeszcze Kliczko wróci i odzyska ten pas

0

W tym momencie to lepiej poczekaj do FM 2018

0

Klitschko po tej walce z Furym będzie chciał skończyć z honorem. Myślę, że wygra przez nokaut.

2

Dzięki ci Zizou, że wystawiasz to drewno Benzemę.

2

Przy 120 za Pogbę te 40 za Gomesa to promocja.

3

Nie przeszkadza mi calma Ronaldo, czy palec Raula. Piłkarze mają prawo do okazania radości w każdy dostępny sposób, więc myślę, że Fioletowym nie powinna przeszkadzać koszulka Messiego.

27

Kim jesteś i co zrobiłeś z Andre Gomesem?

0

Zwycięstwo w El Clasico to IV tytuł w każdym sezonie

0

To oni mają mobilną? Śmierdzi fejkiem na kilometr

0

Zlatan wróci i jeszcze pokaże Żiru jak się strzela scorpionami

0

I 90 minut snu więcej:)

0

"To nie koniec. To nie jest nawet początek końca. Ale być może jest to koniec początku."

0

Czysto matematyczne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?