Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A później przychodzi 1/4 LM i kopie się po czole, bo nie ma siły grać...
1
Busquets-Raktić-Pogba
Messi-Suarez-Coutinho
0
Rolę Rakiticia docenisz jak go zabraknie
14
Serio? W naszej kadrze byłby pomocnikiem nr 4-5 i mamy zapłacić ponad 100 baniek? Co on pokazał? Odkąd odszedł z Juve, nic... Na mundialu lepsi od niego byli zarówno Kante jak i Matuidi.
0
Liczyłem na coś ze starej FIFY Street, gdzie strzelający odpadał.
0
A to nie powinno wywalać strzelca bramki?
0
Liczba Vidalów z 22 musi się zgadzać
0
Miałem go do tego zaproponować
0
Ale wchodzi średnio raz na 10 spotkań. Może jest tego jakaś przyczyna? Podobnie jak dziwiliśmy się pomijaniem Denisa, czy Vidala przez Lucho, a później Valverde. Przyszedł Rafinha i nagle zjadł Denisa, który też przecież "nie zawodził".
1
45 mln€ za Minę i za rok ruszamy po de Ligta.
0
Nasza kadra wygląda teraz bardzo dobrze. Przydałby się jeszcze ktoś na szpicę, bo ani Munir, ani Paco jakoś mnie nie przekonują
5
Jeśli Real straciłby Modricia, Ronaldo i Zidane'a w jednym okienku, to byłoby to chyba najlepsze lato dla Barcelony w historii.
1
Co z gwarancją?
0
Myślę, że takich sytuacji jest dużo więcej. Monitorowanie ludzi to dziś błahostka.
3
Nie ma zawodnika, który posadzi Rakiticia na ławce. W tej chwili na swojej pozycji jest najlepszy na świecie.
0
Patrząc na ten Real i ich atak, to kto wie, czy nie będą tłuc się z Valencią i Sevilla o 3.miejsce, szczególnie jeśli stracą Modricia.
0
Im zostawiam prawe skrzydło, widzę w tym roku 4-2-3-1, choć bardziej będzie to wyglądać jakoś tak:
http://www.footballuser.com/formations/2018/08/1699864_FC_Barcelona.jpg
Z Messim i Cou w środku, a Albą i Dembele na skrzydłach
2
Vidal?
Moim zdaniem to świetny transfer. Popatrzmy na naszą linię pomocy:
Busquets
Rakitić
Arthur
Andre Gomes
Liczę Denisa, Rafinhę i Cou jako lewo-skrzydłowych. Andre Gomes raczej wartościowym zmiennikiem nie będzie, więc zostaje tylko Arthur,ale raczej nie za Busiego. Vidal może zagrać na obu tych pozycjach, może pełnić rolę podobną do Paulinho rok temu. Jeśli koszt transferu ma wynieść
1
Szansa. Nie ważne jak bardzo zaawansowana nie będzie SI, pewnie będzie można stworzyć coś jeszce lepszego. Pokazuje to chociażby pojedynek szachowy AlphaZero i Stockfisha.
16
Oficjalnie: Poznaliśmy datę remontu toalet na Estadio Santiago Bernabeu
0
Liverpool wzmocnił się bardzo mądrze. Kupili Fabinho i Keitą do środka, a tam w wyniku kontuzji Oxa i Cana nie było kim grać. Do tego Shaqiri- pierwsza sensowna opcja rezerwowa w ataku i prawdopodobnie Alisson, czyli bramkarz z najwyższej półki. Przydałby się jeszcze jakiś stoper. Myślę, że będą znacznie równiejsi.
1
1.LFC
2.City
3.Tottenham
4.MU
0
Równie dobrze można powiedzieć, ze i obrona Realu miała wtedy gorszy dzień...
0
Mbappe strzelił 2 wicemistrzom świata, i mijał w taki sposób Argentyńczyków.
0
Courtois
Vrsaljko Varane Vida Lucas
Modrić-Pogba-Hazard
Mbappe-Lukaku-Griezmann
1
W 2014 roku, nikt nie zasłużył bardziej na tytuł niż Niemcy.
5
Nie mogę się zgodzić. Luka Modrić był najlepszym piłkarzem turnieju. Zawsze pierwszy w pressingu, brał ciężar gry na siebie, i w tych kluczowych momentach dawał sygnał swojej drużynie. Mówisz o tych gorszych momentach, ale i Hazard takie miał. Niby karnego nie trafił, ale on go wypracował fenomenalnym zagraniem do Rebicia.
0
Vipbox
0
Można powiedzieć, że Mbappe zaliczył hat-tricka przeciwko wicemistrzom świata, bo karnego to on wypracował. Statystykami Francuz przebiją zarówno Ronaldo jak i Messiego, jeśli tylko mu nie odbije,ani nie zjedzą go kontuzje to za 2-3 lata będzie sięgał po ZP.
0
To ja Ci powiem, że w przyszłym sezonie Pique posiedzi sobie na ławce.