0

To teraz sobie pomyśl, że zamiast Denisa wpuszczamy Asensio, jest różnica?

1

#BartomeuOut

0

Nie, bo umiejętności trzeba pokazać, gdy patrzy cały świat. Każdy mecz miałby jakiś modyfikator do wartości.

0

Ale nagrody przyznaje się za te 5 meczów, a nie za cały sezon. Dlaczego? Bo te 5 meczów ogląda cały świat. A ligę oglądają pasjonaci.

4

Brać! Pamiętacie Barcę Pepa? Alves szalał na prawej, a Abidal ubezpieczał środek. Teraz można by to odwrócić. Alba grałby jak kiedyś Dani Alves, a Pavard pełnił funkcję Abidala.

0

Nokia 6.1
Ma NFC, port USB-C[9V/2A,ładowanie całkiem niezłe, może nie jakieś super szybkie, ale jak na tą półkę jest dobrze], aparat ujdzie, i do tego nagrywanie w 4k. Jakość wykonania bez zarzutu, ochrona wyświetlacza w postaci Gorilla Glass.Ma jacka i hybrydowy dual sim, a do tego aktualizację do Androida 9.0. Jeśli nie przeszkadza Ci ekran o proporcjach 16:9, to jest to chyba najlepszy wybór. Na tę chwilę:
3/32GB: 1099
4/64GB: 1199

Aczkolwiek do końca września cena powinna spaść

0

Za to Messi od 3 sezonów rozgrywa same partidazo, jak na przykład mecze z Atletico i Juventusem[16/17], czy wyjazd na PSG.

5

Nie uważam, żeby to była czyjakolwiek wina. Taka generacja, jak z 2012 roku już raczej się nie powtórzy. Tak naprawdę można by Hiszpanię zamontować z zawodników Barcy, a i tak pewnie wygraliby ME. Ale wszyscy poza Villą byli wychowankami. Teraz jest posucha, Ci bardziej utalentowani mają po 13-17 lat. Dlatego trzeba znaleźć sobie zastępstwo. Real zawsze miał przewagę w zakupach najbardziej obiecujących Hiszpanów ligi. Kilka transferów im wyszło, Asensio, Vazquez, Isco. Ale był też Illaramendi... My w tym czasie z LL ściągnęliśmy Rakiticia, Gomesa, Paco i Denisa. Trafiony był tylko ten pierwszy. Widząc to zarząd skupił się na obserwacji L1 i Francuzów. Mają teraz świetne pokolenie, które wychowywał się na sukcesach reprezentacji z 98 i 2000 roku. Poza tym Katalonii zawsze było bliżej do Francji niż Hiszpanii, zarówno politycznie, jak i przede wszystkim kulturowo. Dlatego transfery Francuzów to zazwyczaj świetne ruchy, gdyż nie mają problemów z aklimatyzacją. Chyba nie było złego transferu od czasów Christanavala. A dobre? Giuly, Henry, Umtiti

0

Taktyczny.

0

Widziałem oba. Angielski ma całkiem niezły scenariusz oparty na Zumbachu, jednak efekty walk powietrznych przypominają bardziej Star Warsy niż II wojnę światową, a samoloty zachowują się jak kukiełki.Do tego mamy zdubbingowanego Zumbacha.. Drugi wcale nie jest lepszy, choć walki stoją na wysokim poziomie. Jednak wykonanie scenariusza pozostawia sporo do życzenia. Wątek dobrego Niemca-rywala Urbanowicza, jest świetny do momentu zakończenia, a i romans Zumbacha jest bardziej drętwy. W moim mniemaniu polski film jest o ocenę/półtorej wyżej

0

Za to jak popatrzymy na LM czy mecze reprezentacyjne to z wyjątkiem kilku/kilkunastu spotkań wygrywa Ronaldo...

0

To zależy jak na to patrzysz. Dla nas lepszy jest Messi dla kibiców Realu/MU/Juve w większości Ronaldo.Portugalczyk w 9 sezonów stał się największą legendą Realu Madryt, wyprzedzając di Stefano. Poza tym żaden z nich nie może zaliczyć tego roku do wyjątkowo udanych

0

Nie, to dwóch najlepszych piłkarzy w historii i ich OVR powinien być taki sam. Choć na miejscu EA, obniżył bym każdemu zawodnikowi w grze OVR tak o jakieś 10, żeby były miejsca na IFy. Bo później są taki sytuacje, że kart+95 jest ze 100

0

Pirlo, Gattuso,Totti, Del Piero, De Rossi zmiescili by się chyba w każdym składzie. Nesta i Cannavaro również, a Buffon był najlepszym BR świata. Chyba tylko Brazylia miała silniejszą kadrę.

2

Możecie mówić co chcecie, ale ja bym nie leciał na ten mecz, nawet kosztem walkowera, czy ostatecznie tytułu, kar finansowych i etc. Takie coś jest brakiem szacunku wobec narodu katalońskiego i wobec kibiców. Cały sezon czekają na taki mecz, a tu nagle przenoszą go poza ocean. Do tego to zaburza rytm drużyn... To nie NBA gdzie liczą się tylko PO, gdzie jest więcej meczów,a jedna porażka nic nie robi. Poza tym te największe gwiazdy, LBJ, Harden czy GSW nie jeżdżą do Europy

1

A tak na marginesie, te ulotki to był chyba jedyny sposób na angielską pomoc dla nas. Konwoje, flota nie mogły wpłynąć na Bałtyk. Lotnictwo nie miało zasięgu, istniała też niepisana zgoda dotycząca zakazu bombardowań, a Brytyjski Korpus Ekspedycyjny nie byłby nawet w stanie pokonać Łotwy. We francuskiej armii też nie było lepiej, w armii 1/3 żołnierzy nie miała broni. Być może wykrwawiliby się na Linii Zygfryda. Jedyną nadzieją byłoby zdobycie zagłębia Ruhry. Politycy brytyjscy i francuscy wykazali się olbrzymią niekompletencją ignorując wszystkie ostrzeżenia.

0

Chorwacja to drużyna UEFA. Być może dlatego to rozpatrują.

0

Jego szanse odjechały po bramce Manolasa.

0

Liczy się:
Osiągnięcia Indywiudalne w LM i MŚ
Osiągnięcia Drużynowe w tych rozgrywkach
Osiągnięcia Indywidualne w roku

Messi poza ostatnimi nie ma żadnych.

0

Lepszym nie, ale był bardziej decydujący w kluczowych momentach.

0

Nie jeden, w żadnym decydującym momencie sezonu nie dał rady. Bierzmy pod uwagę ten rok, więc wyłączmy Juve i Real na Santiago. 1/8 to trochę za niskie progi jak na piłkarza TOP3[ostatni raz to chyba 2007 i Messi]. Jeśli mówimy o pozostałych ważnych meczach mamy: 2 bramki. Ronaldo zrobił z Juve t,o czego nie zrobił Messi z Romą. Strzelił 3 gole i w pojedynkę wyrzucił Włochów z LM, podczas gdy Argentyńczyk nie zrobił w dwumeczu nic, co walnie pomogło drużynie. I dlatego to CR jest w TOP 3. A Salah? On strzelił 2 w 1/4 i dwie w 1/2.

0

Ribery był nominowany, ale wybrano CR, bo uznano Bayern za kolektyw. Tam był także w świetnej formie Robben. Być może to, że Bayern był oparty na dwóch graczach, a nie na jednym zdecydowało. Poza tym zupełne inne były zasady głosowania

0

Finał LM>Dublet

Takie są realia w dzisiejsze piłce. Ile dostaniesz za ligę czy pcuhar? Mało w porównaniu do finału LM

0

Spójrz na to z innej strony. W 2013 roku nie było mundialu, rozgrywki klubowe były jedynymi. W trójce byli Ci najlepsi: Ribery, Messi, Ronaldo. Uznano, że Bayern był kolektywem i dano ZP Ronaldo. Gdyby nie CR to kto miałby być nominowany? Chyba tylko Lewandowski, jednak on strzelił coś koło 20 bramek w lidze, a nie jak Mo Salah ponad 30, a i wpływ na grę drużyny miał w moim mniemaniu mniejszy. Jako kibice Barcy powinniśmy się cieszyć z braku nominacji dla Messiego. Może w końcu zacznie odpoczywać i zamiast dubletów z Huescą czy Alaves, odnotuje je w 1/4 LM.

0

Jakie są najważniejsze rozgrywki w piłce nożnej?
Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów

MVP MŚ: Luka Modrić
MVP LM: Luka Modrić

Każdy inny triumfator nagrody FIFA czy FF byłby nieporozumieniem.

0

Tak, to obowiązek obywatela kraju.

0

Benzema Benzema Benzema

0

Miejmy nadzieję, że wyciągają wnioski.

2

Dla nich to najszybsza droga.

0

Tylko, że trzeba potwierdzić to w najważniejszych meczach. Dlatego Zidane jest dziś jednym z najlepszych w historii. Nie da się utrzymać formy przez cały sezon, dlatego trzeba wybrać priorytety. Albo Ogurki i Złoty But, albo LM/Mundial i Złota Piłka. Leo wybrał pierwszą opcję. Zagrał 5 meczów o międzynarodową stawkę.Bilans 2-1-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?