Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ZP liczy się czas od stycznia do przełomu września i października. Dlaczego? Bo jak już ogłoszą tych 30 nominowanych, to nagle jakiś koleś mógłby strzelić do końca roku w dwa miesiące z 50 bramek i by się okazało, że bardziej zasługuje na ZP niż każdy z nominowanych. Wyolbrzymiam, to fakt, ale celowo. W tym roku najważniejszy był mundial, a ta trójka była najlepsza na nim(może Hazarda dałbym wyżej, ale nie nad Modricia). Argument o formie Realu obala termin wyboru nominowanych- wtedy ich gra wyglądała jeszcze w miarę dobrze.
1
Ogólnie nie radziłbym kupować sprzętu IT/telefonów z olx czy allegro. Nie wiadomo jak z gwarancją, czy pochodzeniem produktu. Poczytaj opinie na temat tego hitech w necie.
https://www.hitech.net.pl/?gclid=EAIaIQobChMI7pno55zt3gIVDKWaCh2hMwnZEAAYASAAEgLr6fD_BwE
Tu masz stronkę, przejrzyj regulamin itp. i sam podejmij decyzję.
0
Wiedzą, że może być ciężko dostać się do TOP 4 w LL w tym roku, to LE wygrają, żeby za rok w LM grać
PS: Finał Ligi Europy: Real vs PSG? Oglądałbym ;)
0
To jest chyba zła wróżba
2
O 16 Game11: Carlsen vs Caruana w szachy, a później Atletico-Barca
0
Nie. Po prostu dedykowane rdzenie dla DXR są za słabe. Ta technologia dopiero co została wprowadzona(kiedy na rynek weszły pierwsze RTX 2000 nie było jeszcze gier obsługujących RayTracing) i okazało się, że brakuje tym kartom mocy. Za rok, może dwa wrzucą ich więcej do nowej generacji.
Gdyby gra była źle zrobiona/zoptymalizowana to i bez DXR klatki na kartach z górnej półki występowałyby takie problemy.
0
BF V+RayTracing, i nawet dla najwydajnieszej karty graficznej na ten moment (RTX 2080 Ti) jest problem by uciągnąć na Ultra stałe 60fps w wyższej rozdzielczości niż FHD. Trailer jest tak dobry, głównie właśnie dzięki RayTracingowi.
0
Czyżby miał to być Gimnastic Tarragona?
0
Każde zwycięstwo Realu to zasługa sędziego...
Modrić nie wyróżniał się w Chorwacji, bo inni też grali dobrze?W takim razie, Messi też nie wyróżniał się u nas, bo przecież Rakitić, Umtiti, Alba czy ter Stegen też mają za sobą udany rok. Varane nic nie ma poza szybkością?W formie to najlepszy stoper świata. A to, że ostatnio popełniał błędy- każdemu się to zdarzy. Ale w gruncie rzeczy nie liczą się 3 punkty z Levante, Leganes czy hat-trick z Eibarem. Liczą się decydujące mecze. A takich w sezonie jest 5 czy 6. Mecze w których wiesz, że nie możesz przegrać.Jest to faza pucharowa MŚ i LM . Czasem w LL może być to El Clasico, ale z uwagi na naszą przewagę w zeszłym roku, pozwolę je sobie pominąć Messi miał trzy/cztery w zależności od tego jak liczyć mecz z Nigerią. Wygrał dwa, dwa przegrał. Modrić przegrał 1, Varane 0. No chyba, że będziemy liczyć zwycięskie 1-3 z Juve.
Piłka nożna to sport drużynowy i w przypadku nagród indywidualnych też to jest uwzględniany. Sukcesy twojej drużyny są najbardziej wymiernym czynnikiem i to one pokazują jak dobry jesteś. W NBA zazwyczaj MVP sezonu zasadniczego zostaje ktoś, kto doprowadził drużynę do pierwszego miejsca w konferencji. Wprawdzie zdarzą się wyjątki(Westbrook 2017) Gdyby miał wygrywać najlepszy , to zawsze wygrywał by LeBron. W piłce też jest podobnie(patrz Messi 2010(Sneijder?), Ronaldo 2013(Ribery?)) Koniec końców, to gra drużyny pokazuje jak dobry jesteś.
0
Miał. Nie można porównywać pomocnika z napastnikiem. A Modrić doprowadził swoją drużynę do finału MŚ, gdzie tylko Hazard mógł się z nim równać. Wygrał też LM. W dodatku został wybrany najlepszym piłkarzem obydwu rozgrywek. W tym roku to Messi nie ma startu do Modricia. "Strzelił więcej bramek? "Taka rola napastnika... "Messi też się cofa i gra jako pomocnik."A później człapie w najważniejszych meczach, i koniec końców nie ma Go nigdzie. Jedynym kontrkandydatem dla Chorwata mógłby być Varane.
0
Black Friday=>ludzie spodziewają się paczek, sbc itp. Każdy chcę mieć coinsy i wyprzedaje co ma
0
Dlatego, że Rakitić to najlepsza 6 świata i jesteśmy od niego uzależnieni. Ivan gra dobrze, Barca gra dobrze. Ivan gra źle, Barca również.
0
A ja nie. Udowodnił, że w dupie ma lojalność, trofea i drużynę. Liczy się tylko kasa. A skoro tak to niech szuka zatrudnienia w Madrycie, ewentualnie w City.
2
Nie, nie robią. 9 czy 10 zgrania nie ma znaczenia, bo możesz dać +1 menedżerem. A maksimum jest 10. Nie pasuje mi Hamsik na ŚPO. Widziałbym tam Mertensa, no i jeśli starczy to faktycznie Nainggolan za Allana.
0
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wanda_Nara
https://www.instagram.com/wanda_icardi/?hl=pl
Chyba najczęściej przytaczana tu postać,gdy Higuain marnował setki w mś i CA
0
Akurat partyzantka czeska odegrała podczas IIwś prawdopodobnie najważniejszą rolę ze wszystkich ;)
2
Jeśli Pep Segura tak mówi to znaczy,że jest odwrotnie...
1
Magnus czeka i chce wszystko rozstrzygnąć w szybkiej dogrywce. Szkoda, bo miał wygraną w G1 i na pewno wszystko toczyłoby się inaczej, gdyż Caruana musiałby zaryzykować.
1
Messi może strzelił dwie bramki i wypracował trzecią, ale śmiem twierdzić że w pierwszej połowie był najsłabszy, a jego gra stała się jedną z przyczyn. Podejmował złe decyzje, szukał rajdów indywidualnych, zamiast podań.Bez niego byliśmy drużyną,dziś prawie każdy grał swój mecz.
0
Hazard byłby najlepszy, ale drogi. A poza tym i tak mamy Cou i pewnie nikt nie wejdzie do składu na skrzydło. Skupił bym się na zakupie jakiejś 8 z najwyższej półki lub jakiegoś mobilnego napastnika.
0
BTTS
+2.5
+3.5
Coś z tego bym brał
1
Było "świetnie i znakomicie"
0
Na sen nie ma nic lepszego niż pierwszy półfinał LM z sezonu 10/11
2
To i tak ta dziewczyna byłaby wyżej w tabeli niż Real.
0
Od razu przypomina się sytuacja Chapecoense...
0
Asensio nie jest nominowany. Dali Isco, ale fakt, że z tym składem ciężko ugrać cokolwiek. Przygotowanie fizyczne stoperów jest dramatyczne, a środek pola w postaci Casemiro i Kroosa nie istnieje. Bale ostatni dobry sezon to zagrał jeszcze za Ancelottiego(może ewentualnie wstęp Beniteza), a co do Benzemy w klasyku był najlepszym piłkarzem Realu. Wprawdzie zbenzemił kilka akcji, ale każda piłka z prozdu przechodziła przez niego.
1
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?325969-F%DATBOL-La-Liga-18-19-Matchday-10-Barcelona-vs-Real-Madrid-28-10-2018
Masz tam niżej torrenta po PL
0
Szukałbym jakiś poleasingowych
https://www.cebit.pl/pl/p/DELL-LATITUDE-E7440-14-i58gb128gb-SSD-HD-w-10-pro/1104
https://www.fajnykomputer.pl/pl/p/HP-ProBook-430G3-i5-6200U-2.30GHz-8GB-128GB-SSD/87361
To tak znalezione na szybko
0
Byłem w kinie na dwóch finałach LM, teraz idę 3 raz. Poprzednie dwa zakończyły się zwycięstwem Realu, teraz liczę na zmianę
0
*figo