0

W ZP liczy się czas od stycznia do przełomu września i października. Dlaczego? Bo jak już ogłoszą tych 30 nominowanych, to nagle jakiś koleś mógłby strzelić do końca roku w dwa miesiące z 50 bramek i by się okazało, że bardziej zasługuje na ZP niż każdy z nominowanych. Wyolbrzymiam, to fakt, ale celowo. W tym roku najważniejszy był mundial, a ta trójka była najlepsza na nim(może Hazarda dałbym wyżej, ale nie nad Modricia). Argument o formie Realu obala termin wyboru nominowanych- wtedy ich gra wyglądała jeszcze w miarę dobrze.

1

Ogólnie nie radziłbym kupować sprzętu IT/telefonów z olx czy allegro. Nie wiadomo jak z gwarancją, czy pochodzeniem produktu. Poczytaj opinie na temat tego hitech w necie.
https://www.hitech.net.pl/?gclid=EAIaIQobChMI7pno55zt3gIVDKWaCh2hMwnZEAAYASAAEgLr6fD_BwE
Tu masz stronkę, przejrzyj regulamin itp. i sam podejmij decyzję.

0

Wiedzą, że może być ciężko dostać się do TOP 4 w LL w tym roku, to LE wygrają, żeby za rok w LM grać

PS: Finał Ligi Europy: Real vs PSG? Oglądałbym ;)

0

To jest chyba zła wróżba

2

O 16 Game11: Carlsen vs Caruana w szachy, a później Atletico-Barca

0

Nie. Po prostu dedykowane rdzenie dla DXR są za słabe. Ta technologia dopiero co została wprowadzona(kiedy na rynek weszły pierwsze RTX 2000 nie było jeszcze gier obsługujących RayTracing) i okazało się, że brakuje tym kartom mocy. Za rok, może dwa wrzucą ich więcej do nowej generacji.


Gdyby gra była źle zrobiona/zoptymalizowana to i bez DXR klatki na kartach z górnej półki występowałyby takie problemy.

0

BF V+RayTracing, i nawet dla najwydajnieszej karty graficznej na ten moment (RTX 2080 Ti) jest problem by uciągnąć na Ultra stałe 60fps w wyższej rozdzielczości niż FHD. Trailer jest tak dobry, głównie właśnie dzięki RayTracingowi.

0

Czyżby miał to być Gimnastic Tarragona?

0

Każde zwycięstwo Realu to zasługa sędziego...

Modrić nie wyróżniał się w Chorwacji, bo inni też grali dobrze?W takim razie, Messi też nie wyróżniał się u nas, bo przecież Rakitić, Umtiti, Alba czy ter Stegen też mają za sobą udany rok. Varane nic nie ma poza szybkością?W formie to najlepszy stoper świata. A to, że ostatnio popełniał błędy- każdemu się to zdarzy. Ale w gruncie rzeczy nie liczą się 3 punkty z Levante, Leganes czy hat-trick z Eibarem. Liczą się decydujące mecze. A takich w sezonie jest 5 czy 6. Mecze w których wiesz, że nie możesz przegrać.Jest to faza pucharowa MŚ i LM . Czasem w LL może być to El Clasico, ale z uwagi na naszą przewagę w zeszłym roku, pozwolę je sobie pominąć Messi miał trzy/cztery w zależności od tego jak liczyć mecz z Nigerią. Wygrał dwa, dwa przegrał. Modrić przegrał 1, Varane 0. No chyba, że będziemy liczyć zwycięskie 1-3 z Juve.

Piłka nożna to sport drużynowy i w przypadku nagród indywidualnych też to jest uwzględniany. Sukcesy twojej drużyny są najbardziej wymiernym czynnikiem i to one pokazują jak dobry jesteś. W NBA zazwyczaj MVP sezonu zasadniczego zostaje ktoś, kto doprowadził drużynę do pierwszego miejsca w konferencji. Wprawdzie zdarzą się wyjątki(Westbrook 2017) Gdyby miał wygrywać najlepszy , to zawsze wygrywał by LeBron. W piłce też jest podobnie(patrz Messi 2010(Sneijder?), Ronaldo 2013(Ribery?)) Koniec końców, to gra drużyny pokazuje jak dobry jesteś.

0

Miał. Nie można porównywać pomocnika z napastnikiem. A Modrić doprowadził swoją drużynę do finału MŚ, gdzie tylko Hazard mógł się z nim równać. Wygrał też LM. W dodatku został wybrany najlepszym piłkarzem obydwu rozgrywek. W tym roku to Messi nie ma startu do Modricia. "Strzelił więcej bramek? "Taka rola napastnika... "Messi też się cofa i gra jako pomocnik."A później człapie w najważniejszych meczach, i koniec końców nie ma Go nigdzie. Jedynym kontrkandydatem dla Chorwata mógłby być Varane.

0

Black Friday=>ludzie spodziewają się paczek, sbc itp. Każdy chcę mieć coinsy i wyprzedaje co ma

0

Dlatego, że Rakitić to najlepsza 6 świata i jesteśmy od niego uzależnieni. Ivan gra dobrze, Barca gra dobrze. Ivan gra źle, Barca również.

0

A ja nie. Udowodnił, że w dupie ma lojalność, trofea i drużynę. Liczy się tylko kasa. A skoro tak to niech szuka zatrudnienia w Madrycie, ewentualnie w City.

2

Nie, nie robią. 9 czy 10 zgrania nie ma znaczenia, bo możesz dać +1 menedżerem. A maksimum jest 10. Nie pasuje mi Hamsik na ŚPO. Widziałbym tam Mertensa, no i jeśli starczy to faktycznie Nainggolan za Allana.

0

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wanda_Nara
https://www.instagram.com/wanda_icardi/?hl=pl
Chyba najczęściej przytaczana tu postać,gdy Higuain marnował setki w mś i CA

0

Akurat partyzantka czeska odegrała podczas IIwś prawdopodobnie najważniejszą rolę ze wszystkich ;)

2

Jeśli Pep Segura tak mówi to znaczy,że jest odwrotnie...

1

Magnus czeka i chce wszystko rozstrzygnąć w szybkiej dogrywce. Szkoda, bo miał wygraną w G1 i na pewno wszystko toczyłoby się inaczej, gdyż Caruana musiałby zaryzykować.

1

Messi może strzelił dwie bramki i wypracował trzecią, ale śmiem twierdzić że w pierwszej połowie był najsłabszy, a jego gra stała się jedną z przyczyn. Podejmował złe decyzje, szukał rajdów indywidualnych, zamiast podań.Bez niego byliśmy drużyną,dziś prawie każdy grał swój mecz.

0

Hazard byłby najlepszy, ale drogi. A poza tym i tak mamy Cou i pewnie nikt nie wejdzie do składu na skrzydło. Skupił bym się na zakupie jakiejś 8 z najwyższej półki lub jakiegoś mobilnego napastnika.

0

BTTS
+2.5
+3.5
Coś z tego bym brał

1

Było "świetnie i znakomicie"

0

Na sen nie ma nic lepszego niż pierwszy półfinał LM z sezonu 10/11

2

To i tak ta dziewczyna byłaby wyżej w tabeli niż Real.

0

Od razu przypomina się sytuacja Chapecoense...

0

Asensio nie jest nominowany. Dali Isco, ale fakt, że z tym składem ciężko ugrać cokolwiek. Przygotowanie fizyczne stoperów jest dramatyczne, a środek pola w postaci Casemiro i Kroosa nie istnieje. Bale ostatni dobry sezon to zagrał jeszcze za Ancelottiego(może ewentualnie wstęp Beniteza), a co do Benzemy w klasyku był najlepszym piłkarzem Realu. Wprawdzie zbenzemił kilka akcji, ale każda piłka z prozdu przechodziła przez niego.

0

Byłem w kinie na dwóch finałach LM, teraz idę 3 raz. Poprzednie dwa zakończyły się zwycięstwem Realu, teraz liczę na zmianę

0

*figo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?