1

To nie te klimaty, jasne będą dziwnie patrzeć na Cb, ale nic się nie stanie,spokojnie.

Na El Clasico nie byłem, ale na samym Bernabeu owszem, i pamiętam, że zwiedzał również gość w koszulce Fabregasa z sezonu 11/12.

Godzinę otwarcia bramy powinieneś mieć na bilecie, ale stawiam na 16/17

1

Dziś wygrał Valverde. Tym swoim stawianiem na Rakitica który wypracował dwie bramki, ofensywną zmianą w przerwie i trzymaniem Suareza, który się przełamał.

0

Można Eisenbichlera lubić lub nie, ale należało mu się . Przegrał w tym sezonie 3 konkursy z Kobayashim o kilka dziesiątych punktu. Może i mu dodali metrów, ale przy podobnym lądowaniu w 1.serii Kobayashi dostał wyższe noty, a skoczył krócej...

2

Złoto MŚ w lotach

Mała Kryształowa Kula za loty

Złoto MŚ na skoczni normalnej

0

Moim zdaniem Ronaldo tam poszedł głównie przez to:


2

Patrząc na cały tydzień, jeśli przegrać/odpuścić jakiś mecz- to ten. Dlatego rozumiem to i sądzę że będą spore dotacje.

2

Ja tam bym widział Tagliafico.

0

W USA znajdą klientów. A później w innych państwach. Kilka lat temu, nie do pomyślenia były telefony za 1000, a dziś poniżej tej kwoty ciężko znaleźć cokolwiek z innej stajni niż Xiaomi.

0

Nie stać ich na Mbappe.

0

Nic dziwnego, ceny smartfonów drastycznie rosną, bo są to urządzenia o coraz większych możliwościach i szerszym zasięgu działań. Skoro Apple może podbijać ceny to i Samsung. A jak Samsung to i Chińczycy. Można się więc spodziewać, że w tym lub w przyszłym roku topowy Huawei przekroczy 5000, a Xiaomi 3000.

0

Promes, na razie weź zwykłą, później zbieraj na jego OTW.

0

Nie, podobnie jak Morata nie faulował Chielliniego. Takie sytaucje dzieją się przy każdym rożnym, i jeśli mamy je interpretować jako faul, to każdy rożny skończy się karnym.

0

Z drugiej strony chciałbym czasem zobaczyć Barcę z takim lisem pola karnego, któremu nie potrzeba(Halo Suarez, ilu?) sytuacji, żeby strzelić bramkę, a to co mu się stworzy wykorzysta. W rozegraniu już i tak mamy wielu zawodników. Jest Messi, przez którego przechodzi każda akcja, 3 pomocników, boczni obrońcy i drugi skrzydłowy, a czasem też i Pique się angażuje.

0

Po meczu z Lyonem mamy już 195 minut bez gola na wyjeździe w Play-Offach w LM. W latach 2016-2018 passa ta wyniosła 352 minuty... Tak nie da się nic ugrać w Europie.

1

Oglądałem oba, mniej więcej podobny poziom, choć sytuacje były nieco klarowniejsze. Przeważał Liverpool, ale brakowało przedostatniego podania, ostatniego, a czasem też wykończenia.

0

2:1 dla Lyonu lub 2:2

0

Te ogórki są jedyną drużyną z pozytywnym bilansiem z City w tym sezonie. Będzie bardzo ciężko.

0

Trafi do Londynu. Chelsea, Arsenal lub Tottenham.

0

W budżecie do 800-900:
Redmi Note 5
Mi A2
W budżecie do 1200(cena P20 lite):
Xperia XZ1

Wydajnościowo telefony te są najlepsze w klasie.

1

Raczej tak, zaryzykowałbym 1/obie strzelą

0

Dam tak, ale na razie nie mam zdania. Zobaczymy, jak zaprezentujemy się w LM, i czy Valverde wyciągnie wnioski z niepowodzeń w meczach wyjazdowych w fazie pucharowej. Bo, o ile w CDR można je odrobić, o tyle w LM są już nie do odrobienia. Mam nadzieję, że przedłużenie kontraktu pozwoli mu zachować spokój przed kluczowym momentem sezonu. Z optymizmem spoglądam także na formę zawodników. Dobrze, że dołek przyszedł na początku lutego, a nie jak w sezonie 15/16 na przełomie marca i kwietnia.

0

Sevilla- Lazio, a o 21 Szachtar-Frankfurt

0

Na froncie wschodnim też Niemcy wielokrotnie okrążali Sowietów. Były plany, żeby Rommel wsparł atak na Kaukaz, poprzez natarcie na Bliski Wschód. już rozważenia takiej możliwości pokazują, jak wielka wiara była w jego umiejętności w OKH.
A co do Montgomery'ego, to najlepiej o nim świadczy Market Garden i fakt, że później zrzucał niepowodzenie operacji na Sosabowskiego.

0

Czy Brytyjczycy stworzyli kult jego osoby? Raczej nie. Patrząc na przewagę liczebną aliantów, która wciąż rosła, fakt, że czekali bojąc się ruchów Rommla, pokazuje pełnię jego umiejętności. Prawdziwą demonstracją był odwrót w Afryce. Prócz Afryki miał inne osiągnięcia. To on zaczął wykorzystywać działo p-lot kalibru 88mm przeciw czołgom, które później zastosowano jako główne w tygrysie. Poza tym to on był dowódcą 7. Dywizji Pancernej we Francji, gdzie wsławił się niesłychaną szybkością działań. Moim zdaniem nie dorównywał mu żaden z alianckich dowódców( może poza Pattonem).

Ogólnie to bardzo ciekawa postać, szczególnie jego udział w spisku antyhitlerowskim, a także jak kształtowała się opinia w Niemczech na jego temat( w RFN był w latach 50. uważany za bohatera).

0

Powiedz to kibicom Liverpoolu.

0

To wiadomo, że przy flaszce dogadają się bez problemów ;)

0

1.Ligi Europy się nie stawia.
2.Porto moim zdaniem nie przegra z Romą.

1

Trzeba to trochę inaczej liczyć, tak jak kluby:
Mamy dwie opcje:
a/Kupujemy zawodnika za np 50mln€ i dajemy mu np 10 mln€ pensji, przy podpisaniu kontraktu na 3 lata koszty wynoszą 80 mln€
b/Podpisujemy wolnego zawodnika i dajemy mu np 20 mln€ pensji, w tym przypadku,przy 3-letnim kontrakcie koszty wynoszą 60mln€.
Pominąłem premię dla agenta i za podpis, bo będą zapewne takie same w obu przypadkach.

0

Najbardziej kompletny jest S9, jak nie przeszkadza Ci notch(wcięcie u góry) i brak złącza słuchawkowego to bierz P20,bo w tej cenie jest nowszy niż S8- będzie miał dłużej aktualizacje i do tego ma lepszy aparat, S8 za to nagrywa lepsze filmy. Reasumując
1.S9/P20 w zależności od budżetu i preferencji
2.S8

0

Ja mam error 502

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?