Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Madryt uważa, że to będzie trudne, to jest to do zrobienia.
0
Chciałbym Romę/Porto lub MU/PSG.
1
Przegląd prasy prawdę Ci powie. W Katalonii pokażą zdjęcia, z których widać, że może być styczna, w Madrycie takie, z których widać, że wyszła.
Tak poza tym, zauważyliście, że VAR rozstrzyga kontrowersje na rzecz gości:
-Gol Tagliafico
-Gol Asensio
-Gol Moraty
-Gol Tadicia
0
Seaman z WC 2002 się przypomniał.
5
"Jak stracić rok w tydzień?"
scenariusz: Florentino Perez
reżyseria: Santiago Solari
w rolach głównych:
Sergio Ramos jako on sam
Vinicuis Junior jako on sam
Luis Suarez jako El Pistolero
Dusan Tadić jako Leo Messi
0
Na PC-dopóki nie wyłączą serwerów(czyli gdzieś do 2021)
Na konsolach-musisz kupić dostęp(PS+/Xbox Gold) i również nie mogą wyłączyć serwerów
0
Wygląda średnio, a urządzenie jest nie symetryczne. To takie przyznanie się do słabości przez wszystkie koncerny, że nie są w stanie ukryć głośnika i kamerki do selfi pod ekranem. Sam fakt ukrywanie tego najlepiej to pokazuje.
0
Nie do końca. To tylko wydajność, a do tego notch. Xperia XZ1 to znacznie ciekawszy wybór.
0
Gole w derbach są ważniejsze
0
G6- najlepszy stosunek jakości do ceny
Na Twoim miejscu poszukałbym jednak innych rozwiązań:
Xperia XZ1
Honor 10
Nokia 7 Plus/Nokia 8
Honor Play
Pocophone F1
2
Nikt nie wierzy w to, że Atletico może odrobić nawet te 7 punktów. Są bardzo nieregularni. Natomiast Real miał w tym sezonie kilka serii zwycięstw, i byłby groźniejszym przeciwnikiem w walce o LL.
0
Nie, to był Jesus Gil Manzano. Undiano kiedyś był chyba najlepszym sędzią w Hiszpanii, ale to było blisko dekadę temu.
PS: Mallenco sędziował między innymi klasyk z 2009 roku na Santiago(2-6).
0
Zobaczymy jak Messi zagra w LM w marcu i kwietniu, bo ostatni dobry mecz to zagrał w 2015 roku...
0
Wymieniłeś pół składu, a najlepszego gracza poza Modriciem(Mandzukicia) nie... Zresztą to tylko pokazuje, że Chorwacja w zasadzie nie miała słabych punktów i każdy trafił z formą. Ale to właśnie Modrić dawał im impuls do pressingu, i to on dowodził drużyną. Messi zniknął po meczu z Belgią, o Modriciu nie można tego powiedzieć. Może nie miał liczb, ale odwalał kapitalną robotę w środku pola. A od tego w końcu jest pomocnik.
0
To Mascherano i Romero zaprowadzili ten zespół do finału.
0
Różnica była taka, że Messi zagrał wtedy znacznie słabiej w fazie pucharowej, natomiast Modrić utrzymał formę cały turniej.
0
Bezkonkurencyjnym telefonem w tej cenie jest Xperia XZ1. Mam i polecam.
0
Był objeżdżany-prawda, ale zanotował też kilka ważnych interwencji i przyczynił się do czystego konta.
0
Bez różnicy. Griezmann ma lepszą kondycję=> bardziej na śpo, a z drugiej strony jest silniejszy=>bardziej na napad. Zagraj i tak, i tak, a następnie zobacz co gra lepiej.
0
To gdzieś 88.5, co nie zmienia faktu, że w pierwszej serii trafił w 10, i końcowy wynik sprawiedliwy.
0
Kubacki jest wyższy, ale Ryoyu miałby gdzieś około 88.Wiatr i śnieg rozdały karty. Ale koniec końców takie podium nie byłoby uznane za dziwne przed konkursem.
0
Varane za Godina i IF Ben Yeddera za Isco (przesuń go wyżej w meczu).
0
Stoch miał dodane 2x tyle, Kraft 1,5. A na nornalnym obiekcie ma to największe znaczenie. Tam liczy się każda dziesiąta punktu.
Eisenbichler, Kraft, Kubacki, Stoch, Forfang oni są ofiarami jury. Kolejny konkurs na normalnej skoczni, którego wyniki wypaczono wystarczy wspomnieć dwudniowy konkurs olimpijski w Pjongczang.
2
Z tych które widziałem :
Urugwaj-Ghana 1-1 MŚ 2010
Liverpool-BVB 4-3 LE 2016
No i mecze osobnej kategorii:
Polska-Niemcy 2-0
Barca-PSG 6-1
Real-Barca 2-3
3
Decyzja 28 lutego.
0
O właśnie, o Silvie zapomniałem
0
Ciężko to porównać, ale myślę, że kluczowy jest inny czynnik. Ilu zainteresowało się piłką dzięki Messiemu, a ilu koszykówką dzięki Jordanowi, i jako stanowiło to % oglądalności. Wydaję mi się, że nie ma co porównywać i górą jest MJ.
Biorąc pod uwagę suche statystyki Jordan przegrywa z LeBronem, ale jego wkład w rozwój ligi i dyscypliny był niewyobrażalny. Przejął schedę po Birdzie i Johnsonie, i kiedy wydawało się, że zainteresowanie spadnie, to Jordan wzniósł je jeszcze wyżej.
Kolejną sprawą jest akcja na oczach całego świata. Messi miał ją w półfinale LM z Realem. Mimo wszystko nijak ma się to do rzutu Jordana w 6. meczu finałów z roku 1998, a nawet do bloku LeBrona na Iguodali w 7.meczu finałów z roku 2016. W przypadku zestawianie sportów drużynowych należy spojrzeć na te indywidualności raczej w taki sposób. Dlatego w czołówce nigdy nie będzie żaden siatkarz. Bo jeśli będzie rozgrywającym, to bez atakujących nic nie ugra i vice versa. Podobnie w piłce ręcznej. Tam nawet wielka indywidualność nic nie zrobi, ze względu na kontaktowość tego sportu. W koszykówce jest inaczej. W zeszłym roku LeBron doprowadził Cavs do finału. Zespół, który po jego odejściu jest jednym z najgorszych w lidze. Gdyby nie J.R.Smith to może skończyłoby się czymś więcej. W piłce jest to znacznie trudniejsze, acz nie niemożliwe. Przykłady: Ronaldo 2002 z Niemcami, czy Zidane 1998 z Brazylią. Z drugiej strony więcej jest przeciętnych/słabych występów. Wystarczy wspomnieć tych samych zawodników i lata odpowiednio 1998 i 2006.
Porównanie do sportowców występujących indywidualnie jest niemożliwe.
Jeśli miałbym wybrać TOP 10 ostatnich 15-20 lat, to znaleźliby się tam na pewno Bjoergen,Bjoerndalen, Phelps,Bolt,Włodarczyk, Mayweather i LeBron. A dopiero później rozważałbym tam Messiego, czy Cristiano.
0
Mat-Geo-Ang to taki pseudohuman zazwyczaj.
Mat-Fiz ma tylko takie rozszerzenia, czy jeszcze coś 3? Zdecyduj jak sobie radzisz z fizyką i wybierz w zależności od tego. Jeśli dobrze to bez różnicy. Jeśli średnio to lepiej mat-fiz-inf.
0
Rakitic.
De Bruyne i Eriksen grają wyżej.
0
Ogólnie Juve gra teraz piach. Na zespoły takie jak Bolonia może wystarczyć, ale Atletico i Atalanta w Pucharze obnażyły słabości Juventusu.
Widać też że Allegrego przerosła oczekiwania.