Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wiecie ile meczów wyjazdowych w fazie pucharowej w trzech ostatnich sezonach LM przegrał Real? Dwa z 9,(z Wolfsburgiem 15/16, i z Atletico 16/17), przy czym ten drugi zamknęła bramka na 2:1.
Wiecie ile meczów wyjazdowych w fazie pucharowej z poważnymi przeciwnikami(LM+ kluby LL z CdR) wygrała Barca Valverde? 1 z 7, z Valencią w zeszłym roku...
Śmiem twierdzić, że jeśli to się nie zmieni to o wygranej w LM możemy zapomnieć. Owszem, powiecie,że tu rezerwy grały, ale to wpisuje się w naszą grę: "Po co się spinać na wyjazdach, skoro i tak nie przegramy na Camp Nou".
0
Są takie nacje,które nie wymawiają "rz", na pewno są wśród nich Niemcy, nie wiem czy nie i Włosi. Zamiast tego ten dwuznak czytają jako "rc", więc może to jest przyczyna. Bo jednak ktoś tam pewnie to musi podyktować.
0
Taki Pique ma już 31 lat, pogra z dwa sezony i koniec. De Ligt to najbardziej utalentowany stoper młodego pokolenia. I podobnie jak Pique jest prawonożny, podczas kiedy Lenglet i Umtiti są lewonożni.
0
Szkoda, że w drugiej połowie sezonu zawsze był innym zawodnikiem niż w pierwszej.
0
Szukam wersji z "Ja wychodzę", ale nmg znaleźć
3
W Hiszpanii jest wykluczenie, w Europie walkower. Dlatego, gdyby Vrdoljak trafił jednego z tych karnych z Celticiem, to Legia by awansowała.
3
Komentarz usunięty
0
Każdy widzi,że naszą bolączką jest gra w obronie.
Jak zatem inaczej niż "debilna" wytłumaczyć decyzję o bronieniu 4-1 z Romą, kiedy idąc na wymianę ciosów możesz zamknąć mecz strzelając dwie bramki. Tu nie ma nic do rozumowania, to błąd trenera, którego przerosła ranga meczu.
0
Wydaje mi się, że raczej nie, bo aby być zgłoszonym do La Liga musi mieć numer 1-25, grał z 36 jako jeden z tych młodzieżowców, co wskazuje, że takowej nie ma
3
A no dlatego, że Chumi nie jest zawodnikiem pierwszej drużyny,tylko Barcy B a Vazquez jest i mogą obowiązywać go inne standardy.
0
GT 1030 chodzi po 300
Dalej masz GTX 1050 po 600 i 1050Ti za 700
Jeszcze dalej RX 570 za około 800
Obecnie w x-komie masz promocje na RX570
https://inspiracje.x-kom.pl/tydzien-komponentow?s=&cat%5B%5D=902&pricef=&pricet=&sort=&limit=30
4GB 630, 8 730
Pod względem wydajność/cena nie da się znaleźć nic lepszego, to jednak zależy od Cb.
Tu masz benchmarki, RX 570 jest pomiędzy GTX 1050 Ti a GTX 1060.
0
Pod CS Go to może nawet i integra starczy, to zależy od częstotliwości odświeżania monitora i rozdzielczości . Z kart graficznych to uważam, że niżej niż GTX 1050Ti/RX 570 nie ma sensu kupować ze względu na VRAM(2GB to już mało), ale jeśli chcesz to możesz spróbować GT 1030.
0
Nie. Niech się sam utrzymuje, pójdzie do pracy społecznej, tyra fizycznie, jakoś się przyda społeczeństwu, a tak to nic nie zmieni. Takie zdarzenie wciąż będą się zdarzać, ze względu na późniejszą "medialność"mordercy. Natomiast to, co jest teraz to jest dramat. Osoba bezdomna, zamiast iść do pracy lepiej wyjdzie jak napadnie na bank, bo w więzieniu nie musi się martwić o jedzenie, ciepło itp. Nie na tym polega sprawiedliwość...
0
Jak był chory psychicznie to zostawią go na wolności, ponieważ w chwili popełnienia przestępstwa był niepoczytalny, więc nie ponosi winy za ten czyn... Tak działa system prawny w tym kraju.
2
Lewandowski
0
Prędzej wygrają i Ligę, i Ligę Mistrzów. Mają bardzo szeroką kadrę i są niemal nie do pokonania na Anfield.
0
Taki sam jak w lekkoatletyce. To są zawody sezony, może i jest tam Diamentowa Liga(Puchar Świata), ale MŚ jest ważniesjze.
0
Od razu to mi się przypomniało
1
Widać, że czołówka przygotowuje szczyt formy na MŚ. Kraft coraz lepiej, Stoch poprawił nieco te problemy z pozycją najazdową. Będzie bardzo ciekawie po turnieju.
0
Gość rolą na mundialu przypominał Abidala w Barcie Pepa. Był bocznym obrońcą odpowiedzialnym bardziej za grę w obronie i tym "najsłabszym" z czwórki.
0
Ja też nie. Ok, gość jest jednym z bardziej obiecujących pomocników, i za darmo warto go wziąć, ale matka wie, że jak nie dadzą kasy PSG, to mogą dać jej, i chce wydoić jak najwięcej.
0
Nie, nie graliśmy. Wyglądało to mniej więcej tak:
http://www.footballuser.com/1730514/FC_Barcelona
Oddajemy prawą stronę Messiemu, lewą Albie i w tej formacji nie ma miejsca ani dla Dembele, ani dla Coutinho, a jednocześnie nasz środek pola się gubi, brakuje ich wsparcia,jak Messi zejdzie do środka, prawy korytarz jest Roberto, który może nie zdążyć wrócić.
Najgorsze w tym ustawieniu było i tak zwolnienie Messiego i Suareza z gry w obronie, i dopóki tego nie zmienimy musimy grać ustawieniem defensywnym.
0
Na to liczę, ale na pewno jeden sezon będzie przejściowy, gdzie będzie trzeba poukładać to na nowo.
0
Xavi wciąż będzie miał Umtitiego, Dembele, czy Coutinho.
4
Ja bym dorzucił Atletico- drużynę ultrapucharową; w Europie od sezonu 12/13 przegrywali dwumecze tylko z Realem, z który znali się na wylot.
2
W sezonie 15/16, Liverpool zatrudnił Kloppa i skończył na 8. miejscu w tabeli. W tym czasie United robiło wszystko, co się dało,aby wejść do LM, a rok później wygrali dlatego Ligę Europy. Budując drużynę na teraz, skończyli w lesie. Natomiast Niemiec dostał od władz czas i pieniądze, aby ułożyć drużynę pod siebie. Efekt- na ten moment są najlepiej grająca drużyną w Europie. W takiej sytuacji, jak był Liverpool jest teraz Arsenal. Jeśli i tam wykażą się cierpliwością, to może coś z tego będzie.
Za kilka lat, kiedy Busquets, Pique, Messi i Suarez zakończą kariery, my również będziemy musieli przebudować zespół i poświęcić sezon, może dwa, by znów wejść na szczyt. Do tego potrzebny jest człowiek z wizją na ławce trenerskiej. Może kimś takim okaże się Xavi? Jeśli nie, to chciałbym, aby trenerem Barcy został kiedyś właśnie Klopp.
5
Może i to świetna seria. Ale warto zwrócić uwagę na coś innego. Od meczu z Arsenalem nie wygraliśmy na wyjeździe w Europie.
Wyniki:
15/16:
Atletico porażka 2-0
16/17:
PSG porażka 4-0
Juventus porażka 3-0
17/18:
Chelsea remis 1-1
Roma porażka 3-0
Bilans bramek: 1-13
0
Nie ma sensu. Jeśli wymieniać Dembele na kogoś z PSG, to na Mbappe. Neymar jest dużo starszy i lepszy już raczej nie będzie, a Dembele może być.
28
Spoko, Rakitić zagra na śo
0
W tym sezonie zrobił takie dwa, faktycznie często. Myślę, że każdemu można by kilka zliczyć. Poza tym dla bramkarza ważne jest zgranie się z obroną, popatrz na dwa pierwsze sezony Ter Stegena, jak to wtedy wyglądało. Alisson mimo to uratował kilka punktów w tym sezonie Liverpoolowi.