0

W przypadku Niemców może nie, ale w przypadku Rosjan ta sytuacja jest widoczniejsza i niechęć trwa do dziś, bo jest to skutek lat 70. i 80. Jasne, konflikt serbsko-chorwacki był jeszcze nowszy, ale nadal uważam, że nie jest przeszkodą na poziomie profesjonalnym. Przykładami mogą być Gruzini w lidze rosyjskiej.

0

United-PSG 4-0
Roma-Porto 1-2
Idąc dalej:
Ajax-Real 1-3
Spurs-BVB 2-1

0

To nie ma znaczenie na profesjonalnym poziomie. Jović gra z Rebiciem-Chorwatem w jednej drużynie. Idąc tym tropem rozumowania to Rybus czy Krychowiak też nie powinni iść do Rosji, czy Lewandowski też nie powinien grać z Niemcami w Bayernie.

0

Rashford
Sane
Martial
Sterling
W tej kolejności

1

Leonarda da Vinci, a poza tym to lista w której Tesla nie jest 1 jest nic nie warta.

0

Bo są dwa po sobie i to ma znaczenie. Jak się orientowałem, to viagogo ma chyba najniższe ceny, jeśli nie przyjmują ci na stronie realu.

0

Czekaj, chcesz bilety na CDR, czy na mecz ligowy?

0

Indiana bez Oladipo raczej nie da rady. Osobiście widzę w tym roku finał GSW-Celtics.

0

Chyba nie, co nie zmienia faktu, że cenowo mają przebitkę rzędu 150 zł na bilecie. Spróbowałbym kupić jeszcze przez stronę Realu albo już na miejscu, o ile lecisz względnie wcześnie.

4

Marca jutro przypomni karnego na Viniciusie z Sociedadem ;)

0

To skoro drugi trener z rzędu go "zajeżdża", a i trener reprezentacji nie oszczędza, to chyba sugeruje, że jest dla ich drużyn ważny. To zawodowcy i wątpię, że osobiste sympatie biorą górę.

0

Rakitić nie jest tak ważny? To spytaj się Valverde czemu tak dużo gra...
100 mln, do wzięcia był Kante, który United przydałby się bardziej, do tego można by dobrać stricte ofensywnego zawodnika takiego jak Isco, James, czy Eriksen. Wiedząc, że Zlatan już jest po drugiej stronie rzeki można było te pieniądze przeznaczyć na napastnika(Lacazette, Auba, czy Griezmann)

1

Pewnie dlatego, że by się okazało, że był nieuprawniony do gry i Real odpadł by walkowerem.

0

Za te 100mln jakie United dało można by wtedy znaleźć wielu lepszych. Rakitić nie potrafi dać prostopadłych podań? Przerzucać piłki? O czym Ty mówisz? Jak się spojrzy na statystyki, to może faktycznie Rakitić nie ma wielu asyst, ale jego wkład w grę jest olbrzymi. Jeśli on nie będzie w formie w kwietniu, niczego nie ugramy w LM.

0

Czy lepszy strzał z dystansu? Polemizowałbym,po prostu w Barcelonie nie ma nastawienia na strzały z dystansu, technicznie i przeglądem pola Ivan zjada Pogbę. Przypomnij sobie choćby podanie z jesiennego El Clasico do Alby. Pogba to najbardziej przeceniany piłkarz, zobaczymy co pokaże w meczu z Liverpoolem i PSG,bo nie sztuką jest strzelać dwie bramki Fulham.

0

Rakitić jest lepszy od Pogby. Gra stabilniej, jest lepszy w ataku pozycyjnym, w obronie i lepszy wydolnościowo. Pogba wydaje się być wszechstronniejszy w ataku, ale całościowo to Ivan jest lepszym piłkarzem.

0

Za to ja nie wierzę w Xaviego.Obawiam się, że Barca pod jego wodzą to będzie klepanie dla klepania, nieskuteczne i przewidywalne.

1

Nie daje, ale może to wina taktyki. Mam wrażenie, że nieważne kto by grał na lewym skrzydle, grałby słabo,gdyż jest to strona Alby, która zabiera lewoskrzydłowemu przestrzeń do gry. Dembele też radził sobie tam średnio. Dlatego chciałbym zobaczyć Coutinho bliżej środka pola.

1

Aż prosi się o wystawienie Coutinho w środku, może tam odzyska formę.

0

Spurs-BVB i Atletico-Juventus
Moim faworytem do wygrania LM jest właśnie Atletico.

1

Ernesto, nie wystawiaj więcej... Aleni na skrzydle

1

Z tego co udało mi się znaleźć, to na Eleven Sports 2 masz powtórki o 23 i 16, w nocy nie ma nic.

3

Piraci z Karaibów Verbinski'ego.

0

Mimo wszystko Argentyńczyk nie mógłby powiedzieć, że Ronaldo>Messi

0

Juantorena jednak gra dla Włoch. Poza tym rezygnacja Messiego byłaby inna. Leon został do tego zmuszony, ponieważ takie są przepisy na Kubie-wyjeżdżasz z kraju do Europy- kosztem gry dla reprezentacji.

0

Dobrze, a więc fakty.
Leon zdobył srebro mistrzostw świata 2010 z reprezentacją Kuby ciągnąc drużynę, kiedy reprezentacja Polski nie weszła do TOP 12. Później, chcąc się rozwijać jako sportowiec musiał wyjechać z kraju[wyobraź sobie teraz takiego Messiego, które całe życie musi grać w Newell's],co równało się z utratą możliwości gry dla Kuby. Jakoś tak się stało, że jego agentem został Polak, a następnie ożenił się z Polką. Do tego mówi po polsku. Poza tym decyzję o grze dla Polski podjął, kiedy wiadomo było, że będzie nas czekać przebudowa, czyli mniej więcej w roku 2015. A to, że wszystkie komplikacje sprawiły, że dopiero od przyszłego roku to nastąpi to inna sprawa

2

Ja sympatyzuję z Milanem od 2007 i też nie pamiętam, żeby grał tam wcześniej jakiś Piątek.

4

Dobrze wrażenie robił podczas ICC, mam nadzieję, że będą z niego ludzie.

0

Dwumecz,bo jesteśmy równiejsi. Real w jednym meczu będzie bardziej niebezpieczny. I szczerze mówiąc, chciałbym pierwszy mecz u siebie, i zamknąć wszystko na CN.

1

W takim razie wszystko Ci wytłumaczę.

Zarówno Girona, jak i Barcelona to miasta w Katalonii. Jak wiadomo region ten chce odłączyć się od Hiszpanii, bo kulturowo bliżej im do Francji,a kataloński język to w zasadzie połączenie hiszpańskiego i francuskiego. Kiedy władzę w Hiszpanii przejął Franco, znacząco zmniejszył autonomię Katalonii. Flagi można było wywieszać tylko podczas wydarzeń sportowych. Dlatego też Barcelona stała się symbolem Katalonii. Również idąc ulicami Girony natkniesz się na estelady ,senyery i flagi Barcelony. W związku z tym, że kibice mają wspólny cel: niepodległość, relacje między klubami i ich kibicami są świetne, a większość kibiców Girony, jest również kibicami Barcy. Kolejnym czynnikiem potęgującym to jest Pere Guardiola, brat Pepa, który wykupił akcje Girony.

Nie zawsze w derbach kluby się nie lubią, spójrz na Real i ich dawną drużynę B, czyli Getafe, której prezes otwarcie mówi, że jest kibicem Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?