0

Tak. Ranieri i Gattuso są strasznie nierówni.Conte potrafi skłócić całą szatnię. Maurizio Sarri jeszcze nic nie wygrał. Allegri przegrał Juventusowi kilka razy kluczowe mecze takie jak choćby zeszłoroczny rewanż z Realem, gdzie przy prowadzeniu 3-0 i i wizji dogrywki cofnęli się zamiast przycisnąć i poszukać kolejnej bramki. Dziś znów nie wyciągnął wniosków i Ajax dał mu lekcje. Renoma di Francesco czy Ancelottiego została podkopana,a Mancini nigdy nie osiągnie wyższego poziomu.

0

Nie ma żadnych racjonalnych powodów by uważać inaczej. MU ostatnio gra słabo, a i my jesteśmy o rok mądrzejsi oraz mamy świeższą drużynę. W dodatku nie straciliśmy bramki na wyjeździe i gramy u siebie, gdzie jesteśmy niepokonani od meczu z Bayernem. Ktoś pamięta, kiedy ostatnio po wygranej na wyjeździe, odpadliśmy na CN?

0

Może, ale mimo wszystko nie najlepiej to o nim świadczy. Jeśli już na początku wystąpił taki problem to z biegiem czasu będą narastały kolejne. Jasne, to nie Galaxy Note 7, ale jednak nadal spora wpadka.

0

Mi9/P30 Pro w zależności od budżetu i tego czy wolisz wydajność (Mi9) czy lepszy aparat(P30 Pro). Mate 20 Pro miewał problemy z wyświetlaczem(nie wiadomo co Ci sprzedadzą). Natomiast iPhone X, jeśli nie masz Maca, jest raczej bez sensu. Fakt, ma dłuższe wsparcie(gdzieś 5 lat do 2/3). A co do samej optymalizacji to jest to przewaga tylko w grach że względu na dedykowany silnik. Natomiast w aplikacjach codziennego użytku, raczej iOs ustąpi Androidowi.

0

Jasne, to wszystko wina Tuska... Prawda jest taka, że nauczyciele nie są grupą popierającą PiS, więc nie mają za ich rządów niczego. Gospodarka rośnie, towary drożeją, a ich pensje pozostają stałe. Czarę goryczy przepełniła reforma, przez którą spora część z nich może stracić prace. Dlatego wybrali termin taki, a nie inny- kiedy jest natłok egzaminów, od których zależy przeprowadzenie reformy i dlatego wysunęli tak duże żądania(moim zdaniem za duże)-.wiedząc że to najlepszy okres, bo mają najsilniejszą kartę przetargową, a w przypadku rządów PiSu na kolejne podwyżki nie mają co liczyć. Poza tym zbliżają się wybory, w których sporą rolę mogą odegrać uczniowie liceów głosujący po raz pierwszy, a na ich głosy spory wpływ mogą mieć nauczyciele.


Ogólnie rzecz biorąc, żeby w tym kraju polityka wróciła do normy, to należałoby zdelegalizować PiS i PO, bo te dwa ugrupowania zamiast dbać o dobro obywateli, przepychają się między sobą, a później mamy takie kwiatki jak krowa cenniejsza niż nauczyciel. To nie KOD, Unia czy antypolskie organizacje(jakie?) zrujnują ten kraj. Zrujnuje go koalicja POPISu.

0

Kluby inaczej to liczą.
Płacisz za Diasa 60 mln€, a jego roczne utrzymanie oszacujmy na 10mln€
Za De Ligta dajesz 80 mln€, a jego utrzymanie to gdzieś 15 mln€.
Z racji różnicy wieku, zaokrąglijmy ich przydatność do około 10 sezonów i 15 sezonów.
Za Diasa płacisz 16 mln/sezon
Za De Ligta płacisz około 20 mln/sezon
Warto dopłacić te 4 mln?Oczywiście, że tak. De Ligt nie jest i nie będzie przepłacony.

0

Właśnie o tym mówię, że De Ligt pokazał swoją wartość na tle drużyn z LM, natomiast Dias nie,a rywale Benfici w LE nie byli zbyt mocni, a w LM też się nie popisali.

2

Nie oglądam, ale liga portugalska nie jest wiarygodnym sprawdzianem dla umiejętności zawodnika. Z kim on tam się mierzy?Z Maregą, Coronę i Basem Dostem. Teraz przyszedł Eintracht w 10 i u siebie stracili 2 gole. De Ligt mierzył się z lepszymi zawodnikami, mając podobne efekty(Real, Juve czy Bayern).

3

Sorry, ale De Ligt to w tym momecie TOP 5 stoperów świata, a Dias, to co najwyżej TOP 5 stoperów Ligi Europejskiej.

0

Ale tu popełniľ błąd. Gdyby zostawił Eto'O wygrałby 4 LM, a nie tylko dwie.

0

To normalne że sędziowie popełniają błędy, raz na korzyść jednych, raz drugich, ale nie wydaje mi się że wypaczyli wynik tego meczu. Wejście Salaha było bardziej na żółtą niż czerwoną, a i karny byłby dość kontrowersyjny, Arnold został nabity przez Alison, a piłka nie leciała w stronę bramki.

0

Na to trzeba spojrzeć szerzej. Przede wszystkim wydaje mi się, że głównym powodem strajku są nie pieniądze, a reforma. Wskazuje na to termin- przed egzaminami(tak wiem, że się wypierają, że przypadek...)oraz same żądania, które są bardzo wysokie. Jeśli oni to uzyskają, to ruszą inni- strażacy, policjanci,rolnicy etc.
Nikt nie wie jak te zmiany się skończą. Jako, iż jestem w II.klasie liceum i to mnie obejmuje,to obijają mi się o uszy różnego rodzaju plany, w których to dyrekcja ma odgórnie narzuconą ilość klas(w tym przypadku 4 dla podstawówek i 3 dla gimnazjum zamiast wcześniejszych 5), a w wielu szkołach nie mam miejsca na to.

Dlatego też wydaje mi się, że chcą ugrać tym strajkiem dwa cele- zdobyć podwyżki, a jednocześnie zyskać większą autonomię w placówkach.

0

S8, a jak coś tańszego z tej półki to Xperia XZ1.

0

Odoi zagrał tyle są ów meczów w 11 Chelsea, co w reprezentacji... Więc chyba nie za bardzo.

0

Ten sam procesor i wersje pamięciowe. Obydwa nie mają złącza słuchawkowego,za to mają USB-C. Mi A2 nie ma notcha(wcięcia u góry), przez co moim zdaniem wygląda ładniej. W dodatku masz czystego Androida w stosunku do MIUI w Mi 8 Lite. A to oznacza szybsze i dłuższe aktualizacje. No i koniec końców- Mi A2 jest tańszy niż Mi 8 Lite(800zł do 1000zł). W X-komie masz jak coś teraz przecenę na Mi A2 4/32 za 700, i 4/64 za 800, więc jeśli jesteś zdecydowany to masz jeszcze dodatkową 100 w kieszeni.

0

Przyśpiewki Liverpoolu są mega. Czy to sam ich hymn, czy Allez, Allez, Allez.

1

Z tej dwójki Mi A2.

0

Cały czas ciekawi mnie czemu powszechnie uważa się, że obce cywilizacje są na wyższym poziomie rozwoju. Nie można ani tego potwierdzić, ani obalić. A co jeśli jest inaczej? Nikogo nie słyszymy,bo nie mają dobrze rozwiniętej komunikacji. Ich statki mogą być pojazdem szpiegowskim, a najpewnie mistyfikacją. Z kolei ich arsenał zbrojeniowy jest słabszy od naszego, co również tłumaczyłoby ciszę, znacznie logiczniej niż fakt że nikogo poza nami nie ma.

0

W Korei i na Bliskim Wschodzie stacjonowały ich wojska, w Arabii już nie. A te kilka zamachów Al Kaidy było za słabym powodem. Zamachy zdarzały się też wcześniej, ale nie na taką skalę jak WTC.

0

Żeby Ameryka poszła na wojnę muszą zginąć Amerykanie w dużej liczbie. Przykłady:
Pearl Harbor 1941
WTC 2003-wojna z Irakiem

0

To zawalenie ma jeden problem, ale inny. To niemożliwe żeby wieże po takim uderzeniu zawaliły się w całości. Kondygnacja nad uderzeniem spada i zawala całą budowlę. Aż tak ciężka była? Poza tym same zawalenie wydaje się być aż za bardzo naturalne. A sam czas zawalenia to już inna bajka i o zastrzeżeniach na ten temat nie słyszałem.To dość chwytliwa teoria i każdy jakkolwiek poparty argument wywoła burzę.

0

Do 500/600 absolutnie nic. Ogólnie w tej cenie nie łatwo znaleźć dobry telefon. Najlepiej w stosunku jakość do ceny wyjdziesz wybierając Xiaomi Redmi Note 5 za około 650-700 lub Mi A2 w cenie około 800. Z Samsungów to poniżej A8/S7 nie radziłbym wybierać, choć to wydatek około 1000. Natomiast jeśli już musisz coś kupić na teraz i chcesz by to był Samsung, a jednocześnie nie możesz przekroczyć budżetu, to masz chyba tylko jeden model- J3 2017, w podobnej cenie co ten z linku, ale rok nowszy.

1

Nie, stary telefon, a i cena nierewelacyjna.

0

Ja liczyłem na jakąś obronę ręką.

0

Prestiż

1


Z pamiętnego partidazo z Legią przy pustych trybunach.

0

Ze wszystkich pozycji, jakie muszą wzmocnić skrzydła są chyba ostatnie w kolejce. Tam przede wszystkim do wymiany jest środek pola.

0

Haller to bardziej rozgrywający, coś a'la Benzema. Nam jest potrzebny gość z dryblingiem i wszechstronny w polu karnym. Nie mam lepszego wyboru niż Jović.

0

Canona vs Sunderland

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?