0

@8Iniestazo8 każdy mecz, nawet te na najwyższym poziomie. Kiedy ktoś mówi o tym, że futbol kobiecy jest na wysokim poziomie, od razu przypomina mi się to video z finału(!) ME:

0

@olejtm żadna pomoc z Busim nie da nam potrójnej korony.

0

@Kapitan hawk
Półfinał ME: Cristiano awansuje Portugalią do finału
Półfinał LN: Cristiano awansuje Portugalią do finału

Umniejszanie komuś wkładu w sukces bo Rambla go nie lubi jest bez sensu... Cieszmy się, że żyjemy w czasach dwóch najwybitniejszych piłkarzy w historii.

1

@Danny Gaucho z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony takie United wydaje się być ciekawszą opcją. Przechodząc tam będzie liderem, a jednocześnie trafi do lepszej ligi. Dodatkowym smaczkiem byłaby rywalizacja z VVD. Oby jednak Twoje argumenty wzięły górę.

3

To tylko pokazuje, jak bardzo tej drużynie brakuje jaj...

0

@Trojanek23 są jakieś granice. Uważam, że jak chcą zmieniać tradycyjne pasy to bardziej w taki sposób jak w sezonie 12/13,a nie jak teraz czy w sezonie 15/16.

0

@MateS jego(bramkarskie)akurat są spoko, może o nich mówił

0

@Trepol17Veb Tak. Idealny zawodnik do nas. Potrzebujemy na lewe skrzydło fałszywego skrzydłowego, który wejdzie w pole karne i zostawi lewą stronę Albie. Coutinho tak nie zrobi, Griezmann być może. Transfer Sona byłby moim zdaniem lepszy od Griezmanna z kilku powodów. Po pierwsze jest bardziej wszechstronny, a po drugie klub zyskałby mnóstwo na rynku azjatyckim.

0

@Michael24 Nie, może kupię wyjazdową,bo bardzo mi się podoba.

0

@Pawlak1992 To jest własnie w sporcie najpiękniejsze. Choćby nie wiem, jak mało prawdopodobne byłoby dane zdarzenie to jednak może się wydarzyć. Doskonale pokazuje to i wczorajsza gala, jak i cały sezon LM.

0

I walka Joshuy z Wilderem odroczona o kolejny rok.

1

@Pawlak1992 A jednak było warto dla Joshua vs Ruiz.

0

@Solimalhio Wiele można zarzucić EV, ale to nie jego wina, że byliśmy tak nieskuteczni na Anfield.
@BaRcA!FaN Było kilkanaście takich meczów w tym sezonie. Najlepsze przykłady to nudne 0-0 z City i Bayernem na Anfield.

21

Gdyby Ernesto wygrał finał w taki sposób jak Klopp, to La Rambla by go zajechała mówiąc o tym, że brzydko grał w piłkę. Niemca natomiast wszyscy podziwiają i chwalą...

Wielki szacunek dla Liverpoolu i Kloppa za cały sezon, ale jeszcze większy dla Tottenhamu i Pochettino za walkę i wiarę do samego końca.

0

@Momalsino Najszybciej Son lub Lloris. Pierwszy musiałby strzelić hat tricka, a drugi wygrać w karnych. 

1

@coolesha86 ja bym odwrócił proporcje. Trener nie ma wpływu na skuteczność, której zabrakło. Nie mógł również przewidzieć, że Alba rozegra najgorszy mecz w karierze. 

0

@Mathew86 ja się pytam, gdzie jest Dusan Tadić? Kapitalny sezon Serba, zarówno w lidze jak i w LM. Mecz z Realem na SB rozegrał na takim poziomie, jak legendarne wyczyny Messiego czy Ronaldinho. 

1

@Ratamahatta  Te statystyki są w gruncie rzeczy bardziej na korzyść Dembele niż na korzyść wymiany. Ousmane ma dopiero przed sobą ten sezon, w którym Ney wykręcał takie liczby. 

0

@Roxi Groźny kontrkandydat Leo do ZP w 2020 roku.A biorąc pod uwagę ME, być może i nawet faworyt. 

1

@Don Lucas Wolałbym Hazarda za Coutinho, nawet przy dopłacie rzędu 50 mln€. 

0

@Koqsu21 uważam, że Hazard dałby więcej

1

@Delolen Polska nie jest odpowiedzialna za wybuch II wojny światowej, ale polscy politycy doprowadzili do paktu Ribbentrop-Mołotow. Rok przed konfliktem, Polska zajęła Zaolzie, czym wyraźnie wsparła Hitlera. Wydawało się, że antyradziecki sojusz Polsko-niemiecki jest kwestią czasu. Gdy jednak wysunięto niemieckie żądania, Polacy je odrzucili i podpisali traktat z zachodem. A wobec tego układu, Niemcy musieli znaleźć sojusznika przeciwko nam. A takim był ZSRR. 

0

Blanc, Martinez, Ten HagTrzech ciekawych kandydatów. 

1

Zanim zaczniemy grillować trenera ,spójrzmy na kadrę. W maju najbardziej zawiedli Alba i Rakitić. Tych dwóch, którzy byli najbardziej eksploatowani w przekroju całego sezonu. Żaden nie ma zmiennika na odpowiednim poziomie. Za Jordiego mogli wejść Vermaelen lub Miranda, czyli szklany stoper albo młodzian. Natomiast z Ivanem sytuacja jest bardziej skomplikowana. Arturo i Busquets to dwóch zawodników o zupełnie różnej charakterystyce, i bez kogoś pomiędzy nimi ta dwójka nie funkcjonowałaby. W pomoc mogli by też zagrać Alena,Rafinha, i Puig ale to zawodnicy ofensywni i bardziej zmiennicy Arthura niż Rakiticia. Jedyną opcją wydawałby się być Sergi Roberto, ale ten z kolei jest chyba rozpatrywany wyłącznie jako prawy obrońca.

Drugim naszym problemem jest zmarnowanie potencjału z przodu. Prawoskrzydłowi nie są w stanie dać tyle, ile by mogli, bo ich strefa często jest pod kontrolą Messiego. Z drugiej strony również jest podobnie, gdyż pole gry  lewoskrzydłowym zabiera Alba, co sprawia, że często nie wiedzą, gdzie tak naprawdę mogą przydać się drużynie. Taki Coutinho na przykład często dubluje pozycje Messiego, co sprawia, że jest nieefektywny.

Gwoździem do naszej trumny w tym sezonie, a konkretniej w maju, był brak klasowego zmiennika dla Suareza. Takowego brakło i dziś, i na Anfield. Abel Ruiz podczas presezonu nie wyglądał najlepiej, ale w tym sezonie podczas kilkunastu minut zrobił tyle samo co Boateng w kilkunastu spotkaniach. Nic. Najlepiej obsadę tej pozycji pokazało to, że grał tam dziś Vidal...

0

Gdybym w to nie wierzył nie oglądałbym meczów Barcy w LM.

1

Cucu, a jak nie to Grimaldo za rok

0

No tak, ale jedynym który się tam wyróżniał był Benzema. A wydawałoby się, że będzie na te mecze o nic mobilizacja u każdego ze starej gwardii, aby zostać na następny rok.

2

Trenerzy Realu w LL w tym sezonie:
-Lopetegui 10 kolejek, 14 pkt, średnia 1.4/mecz
-Solari 17 kolejek, 37 pkt, średnia 2.18/mecz
-Zidane 11 kolejek, 17 pkt, średnia 1.55/mecz

Wniosek jest oczywisty, nie warto zwalniać trenera na podstawie nieudanych meczów w pucharach. Gdyby Solari dopasował się do Zidane'a i Lopeteguiego to Real do końca walczyłby o LM. I ktoś powie, że odpuścili na końcu, ale przecież wciąż wielu zawodników musiało udowodnić swoją wartość w tym czasie,aby przetrwać rewolucję latem.

0

Messi w składzie na przyszłość?Argentyńczyk ma za miesiąc 32 lata, i sądzę, że po MŚ w Katarze będzie kończył karierę,

1

Co by tu nie mówić, to i tak wielkie osiągnięcie. Pierwsza drużyna w historii, która w Anglii zrobiła coś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?