Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cules100pro @Damian11 De Ligt już teraz jest nam w stanie zaoferować poziom nie niższy niż Pique. A co będzie za 5 lat?
1
@Sznejk Rugani i Bonucci to nie jest najwyższa półka,a Demiral i Romero jeszcze się na takową nie dostali. Ramsey, Khedira, Can i Matuidi są razem tak kreatywni jak jeden pomocnik City. Rabiot pół roku nie grał w piłkę. Na prawej obronie jest luka i to spora, na lewej Sandro nie ma zmiennika,a on i tak jest lepszy w ofensywie niż w defensywie. Do tego Sarri nie ma doświadczenia w dwumeczach z zespołami na najwyższym poziomie. Uważam, że tylko Barca i Real są w stanie zagrozić City i Liverpoolowi w LM.
0
@monsterrize w takim razie, czy Juventus nie powinien ponieść kary?Negocjowali z zawodnikiem, bez wcześniejszych negocjacji z klubem. O ile plotki, czy jakieś sondowanie pensji de Ligta można by wytłumaczyć(Raiola jest też agentem piłkarzy Juve), o tyle wyraźne przyznanie się do zakończenia negocjacji jest dziwne,szczególnie że Mino ostatnio miał jakieś utarczki z FIFĄ. Cała sprawa de Ligta wydaje się być jakąś wielką akcją dezinformacyjną. Przekładnie decyzji; do czerwca miała być Barca, później PSG, a od 2tygodni Juve. Możliwe że wszystko jest powiązane z... Neymarem. Zwleka, bo nie wie czy Barca nie włączy Umtitiego w transfer Brazylijczyka,o ile dojdzie on do skutku.
1
@Kapitan hawk
Jeszcze Anglia 1966
6
Moim zdaniem nie powinno być karnego...
0
@Koqsu21 Frenkie będzie raczej następcą Busquetsa.
1
@Messibestplayerintheworld żeby wykorzystać Arthura i Coutinho to nie Barcelona musi zmienić styl gry, a Messi. Przejął rolę jaką pełnili Xavi i Iniesta, a teraz powinien przekazać je Brazylijczykom.
0
@Ratamahatta tak, tylko że na rynku nie ma wielu lepszych. Chyba tylko Kimmich, TAA i Carvajal. Każdy z nich nie do wyjęcia. Chcąc wzmocnić prawą obronę, trzeba wybrać kogoś innego. Do wzięcia był Wan-Bissaka, jest Dumfries, Da Costa i właśnie Cancelo. A Portugalczyk jako jedyny zna ligę.
0
@Raiden Chyba w każdym sporcie widać.Zarówno fizyczne jak i przede wszystkim techniczne. Ale najbardziej widoczne są one w siatkówce. Szybkość gry, jej zaawansowanie taktyczne i siłę fizyczną. Jak na dłoni widać, że nawet te słabsze drużyny męskie nie miałyby żadnych problemów z najlepszymi damskimi.
0
@Deraxium Teraz tak, nie wytrzymał całego meczu, czasem zrobi genialną akcję, ale już nie ten wiek. Jako opcja z ławki może być, ale tutaj jest potrzebny ktoś, kto uciągnie cały sezon na tej pozycji.
1
@WiernyDoKoncaFCB x-kom. Składałem u nich kompa pół roku tem.Wziąłem montaż u nich, ze względu na to,że musiałbym montować wszystko sam. Do dziś żadnych problemów, RAM poszedł od razu na maksymalnych częstotliwościach, kable ładnie uporządkowane. Bez zastrzeżeń.
0
@derlysy1979 Umtiti pójdzie w rozliczeniu za Neymara, takie odnoszę wrażenie
0
@puyol_presidend5 Oblak i Falcao. Jackson w 15 meczach strzelił dwie bramki i miał dwie asysty, czyli raczej słabo. Coentrao miał być konkurentem Marcelo, a tułał się po wypożyczeniach. Tylko jego początek w Realu był obiecujący.
0
Atletico kupuje masowo z Portugalii, co wydaje się być logiczne-blisko, podobna kultura i łatwość aklimatyzacji.Ale tak nie jest . Oto wcześniejsze transfery między TOP3 obu lig od sezonu 11/12:
-Gelson Martins
- Nelson Semedo
-Gaitan
-Danilo
-Jackson Martinez
-Jan Oblak
-Roberto
-Insua
-Falcao
-Ruben Micael
-Fabio Coentrao
Z 11 zawodników, karierę zrobiło 2. Przeskok między TOP 3 w Portugalii, a Hiszpanii jest olbrzymi i wydaje mi się, że teraz może być podobnie. Ciekaw jestem, jak wyjdzie to Atletico, ale obstawiam, że odłączą się od Barcelony i Realu i stworzą grupę walczącą o LM z Sevillą i Valencią.
0
@Catalanian1991 tak, ale nie wiadomo co się wydarzy dalej. Trump powiedział sprawdzam i okazało się, że na Huaweia wypięli się wszyscy najważniejsi przedsiębiorcy. Pytanie tylko, czy ta groźba nie zostanie powtórzona i zrealizowana za jakiś czas, jeśli Huawei zacznie zagrażać Apple'owi czy Samsungowi.
0
@mientusek1407 Nie ma, ale jej nie potrzebuje. Świetnie się ustawia, co sprawia, że strzały nie do wyjęcia dla przeciętnego bramkarza, są dla niego łatwizną. Oczywiście nie wszystkie, ale spora część.
0
@Lordzi Raczej nie. Obie mają po tyle samo pamięci(6GB), z tej dwójki lepszym wyborem moim zdaniem byłby GTX 1660. Ale jeśli możesz dopłacić te 250-300 zł to radziłbym poszukać GTX 1070. Szybsza od obu i z 8 GB pamięci.
0
@AmigoBlancos wystarczyłby Dani Alves w topowej formie.
0
@kamilek20039 straty, niska jak na Leo dokładność podań i brak szybkości. Być może to wiek, być może zmęczenie sezonem
0
@Bobo25 ma to znaczenie, przynajmniej póki w Chinach produkuje się komponenty niezbędne dla USA.
@Cariones Jeszcze nie, może się tak zdarzyć, ale wydaje mi się, że jest zbyt dużo Chińczyków na rynku Androida. Google strzeliłoby sobie w stopę wykluczając wszystkich. Huawei natomiast rozpychał się w USA(budowa 5G), a w dodatku oskarżyli ich o szpiegostwo.
0
@Bobo25 Tylko, że Xiaomi jest zbyt małą marką na rynku amerykańskim, żeby ich wykluczył.
1
@mientusek1407 @Transu96 to świadczy jedynie o geniuszu bramkarza. Alisson świetnie się ustawia i dlatego wiele piłek, które dla przeciętnego golkipera byłyby nie do obrony,jest w stanie sięgnąć. Najlepszym przykładem jest strzał Messiego w lewy górny róg w półfinale LM. Wczoraj też kilka razy zachował się doskonale. Na ten moment to najlepszy bramkarz świata. Nie dlatego, że notuje najwięcej efektownych interwencji, ale dlatego, że najciężej strzelić mu bramkę. I można mówić, że ma świetnych obrońców, ale nawet najlepsza obrona nie zrobi nic, bez dobrego bramkarza.
2
@strazak1991 Gdyby Di Maria nie złapał wtedy kontuzji, Argentyna wygrała by ten mundial.
1
@daro22 na ten moment nie pchaj się w Huawei, nie wiadomo co z nimi będzie z jakiś czas ze względu na wojnę handlową Chin i USA. Są lepsze telefony za podobne pieniądze od Xiaomi.
0
@Jacu327 Da, ale śmierć we śnie jest równoznaczne z tym, żesię obudzisz, bo nie jesteś w stanie wyobrazić sobie co dalej.
0
@Maniek9444 Messi mu podawał nie będzie, a to gorsze niż wyrzucenie.
0
@DonElPatron mecz Brazylii z Argentyną w samych tych krajach obejrzało pewnie z 5 razy tyle.
0
@strazak1991 jeśli Brazylia wygra CA to złotą piłkę powinien dostać Alisson, tym bardziej jeśli na turnieju nie straci bramki.
0
@Encore Pojawili się zawodnicy na dobrym poziomie, którym stara gwardia bardziej przeszkadzała niż pomagała(patrz Foyth, Tagliafico, czy Lautaro)
@kamilek20039 Cała drużyna zagrała nieźle, Messi szarpał, ale z uwagi na formę fizyczną niewiele był w stanie zrobić. Liczba jego strat i przypadkowych zagrań to coś w okolicy dwucyfrówki. Miał kilka udanych dryblingów, ale nie potrafił zrobić różnicy, której oczekiwałoby się od najlepszego piłkarza świata.
@Barca_bwo Ty z kolei przespałeś cały turniej.
2
Już nie brońcie tak tego Messiego. Prawda jest taka, że nie dojechał fizycznie na ten turniej. Śmiem twierdzić, że Messi z turniejów 2014-2016 doprowadził by ten zespół do finału.