0

@Gosciuu Żeby CS na Macu Ci chodził w zadowalający sposób,prawdopodobnie musiałbyś zainstalować Windowsa. Jeśli nie masz telefonu z iOS, to nie ma żadnego powodu by kupować MacBooka. W cenie najsłabszych można kupić naprawdę solidny sprzęt z Windowsem.

0

@Ronaldinho10_ Żadnego, nie potrzebujemy na razie skrzydłowego. Jeśli miałbym wydać +100 milionów na jednego zawodnika, pomijając"realność" tego transferu, to kupiłbym Trenta Alexandra-Arnolda.

10

@panczo Ale jest Perez, który też dobrze się zaprezentował. Tak wygląda sytuacja, że czasem trzeba z kogoś zrezygnować, a na mecz można zabrać tylko 18.

1

@DonAndresFCB Alissona i to na szczycie
-To on wygrał Liverpoolowi LM, czy to w półfinale z nami, czy w samym finale, a w dodatku zdobył CA,tracąc jedynie bramkę z karnego i broniąc karnego w ćwierćfinale.

4

@Kapitan hawk Nie uwierzę, póki nie zobaczę.

0

@Deathwing112 szatnia by tego nie udźwignęła.

0

@konraden Od VVD i Messiego bardziej zasłużył Alisson, ale bramkarzy się powszechnie lekceważy...

0

@Hosh Już była. Zemstą Szejków było opłacenie klauzuli Neymara w zemście za negocjacje z Verrattim.
@Bambus150400 Oby stało się to, co wróży @Matt_i1992

9

Transfery Neymara zaczynają się układać w sagę podobną do Gwiezdnych Wojen.
Był epizod 4."Nowa nadzieja", czyli odejście do PSG w poszukiwaniu" nowych wyzwań". Teraz 5- "Bartłomiej kontratakuje". Całość zakończy się pewnie "Powrotem Jedi", kosztownym powrotem Neymara do Barcy. Pytanie, co będzie dalej, bo SW dalej były kręcone.

0

@Blomqvist W tym okienku do wzięcia byli Pavard, Wan-Bissaka i Cancelo. Semedo jest daleko za najlepszą trójką: TAA,Kimmich i Carvajal. A o Kimmicha można by się postarać w obliczu zainteresowania Bayernu Coutinho. Są też inne nazwiska. Dobry sezon miał Danny da Costa w Eintrachcie, jest też Dumfries czyli podstawowy obrońca reprezentacji Holandii. Obserwował bym także Maxa Aaronsa z Norwich, bo może w tym sezonie zrobić podobną karierę co Wan-Bissaka w poprzednim.

@FCB24 Co złego jest w tym, że Griezmann nagrał film? Jaki byłby wizerunek Neymara, gdyby teraz nagrał film i powiedział, że się pomylił, chce odejść z PSG, bo liga jest dla niego za słaba? Na pewno lepszy.A ten,zawsze pali za sobą mosty i nie chodzi nawet o złe postępowanie wobec klubu(patrz Dembele), ale teraz również wobec szatni, i przede wszystkim wobec zarządu.

@Koqsu21 Owszem, ale z tą różnicą ma 27 lat, a Dembele 22. Jasne, jest pomiędzy nimi różnica poziomów na korzyść Brazylijczyka, ale w obliczu wieku, wymiana Dembele na Neymara nie jest dla nas opłacalna, podobnie jak dopłata 80 czy 100 milionów i dołożenie Coutinho.

3

Mam wrażenie, że nie ma żadnych sportowych argumentów przemawiających za powrotem Neymara. Naszym problemem nie jest atak, lecz prawa obrona, i tam można by przeznaczyć te 80 czy 100 milionów. Neymar jest nierówny, ostatnimi czasy szklany jak Dembele, a w dodatku nie ma poukładane w głowie. Pytanie, czy ściągamy go dlatego, że Messi chce, czy dlatego, żeby nie poszedł do Realu.

1

@Katalończyk 99 Barca ma Albę na lewym skrzydle, natomiast Griezmann w roli lewoskrzydłowego, będzie grał drugiego napastnika, a to jest pozycja idealnie dla niego. Na ławce jest Dembele i Coutinho, którzy również mogą tam zagrać. Pierwszy musi dostawać szanse(ostatni sezon miał niezły), a drugi jest zagadką, pierwszy sezon i mundial miał świetny, drugi beznadziejny, choć na CA było lepiej. Real ma Hazarda, który w Chelsea ciągnął wózek, więc zrobi to tu tym bardziej, że otaczają go lepsi zawodnicy. A PSG ma Mbappe, który jest przyszłością klubu. Pieniądze z Neymara mogą wydać i wzmocnić inne pozycje- przede wszystkim bramkę, i boki obrony.

0

@sebasek99 nie lubi. Bo ją hejtujemy za mecz z La Coruną z 16/17(12.03.17), który kosztował nas mistrzostwo(porażka 2:1, a na koniec zabrakło 3 pkt do Realu) , gdyż Neymar musiał wrócić na jej urodziny(11.03).

0

@Drogba1 widziałbym 3-4-3.
W obronie Lenglet, Pique i Umtiti, w środku Frenkie/Busi i Arthur/Rakitić na bokach Griezmann i Alba, a z przodu MSN. To chyba najsensowniejsze ustawienie, ale nadal niezbalansowane, tym bardziej, że na ławce jest Valverde,który nie lubił ryzykować.

0

@IronSanHybrid wałek z pensją Griezmann, miał ją obniżyć, a wychodzi jakby zarabiał 50 mln rocznie... A ponoć 17 netto.

3

@messi564 Neymar w formie dawno nie był, jest nierówny, a i szklany. W dodatku, nie ma na czym oprzeć tej tezy. We Francji nie ma przeciwnika dla PSG, a dwa lata dla piłkarza to wieczność i nie ma co odwoływać się do Barcelony. Na ten moment lepsi od Neymara są bez wątpienia Hazard, Sterling, Salah Mane i Griezmann, a być może także Mbappe,Reus czy Sancho. Nie wspominam o Messim i Ronaldo, bo dla pokolenia 1990-1995 ich poziom jest nieosiągalny.

0

@Yoshi94 nie ma na rynku, i schodzą za 10k. Wchodź na 59 minutę i snajp(daj min kup teraz 9900, a max 10k).Jeśli masz kilka godzin, to może Ci się uda.

0

@Kredon Mój 10, w kolejce 27 pkt. Dramat, wszystko co mogło pójść nie tak poszło. Liverpool stracił bramkę, Alisson złapał kontuzje, Bernardo nie zagrał, zostali mi jeszcze piłkarze United :/

1

@kamilkrycha To był gwałt. W każdym secie spora przewaga i bezpieczny wynik ,po pierwszej przerwie technicznej budowaliśmy przewagę i ją trzymaliśmy. A najlepsze jest to, że Francja naprawdę zagrała całkiem nieźle. To co łapali w obronie, to się w głowie nie mieści. Gdyby nie to, to wynik byłby jeszcze bardziej jednostronny.

1

@kerouac ja, mam Robertsona, TAA i Alissona.

0

@Transu96 Wan Bissaka. Gra w lepszej drużynie i jest bocznym(asysty).

4

@Veb1233 Zdjęcie z cyklu:"Moment przed tragedią"

14

@Criss18Barca druga linia Realu pamięta jeszcze Benitez, a kto młody przychodził to od razu Zidane go odpalał. Llorente miał świetne sezony w innych klubach, a Ceballos był gwiazdą dwóch kolejnych ME u21. Jeden w Atletico, drugi w Arsenalu.

3

Ten gol Vitolo przypomina bramkę Ronaldinho z El Clasico na Bernabeu w sezonie 05/06

0

@BartqRKO i to od maja 2018

0

@Odesseiron Uogólniłem.

PS: Na zdjęciu nie ma Ronaldo

0

@Odesseiron to nie wina zawodników z 9, tylko ich kolegów. Inzaghi miał obok siebie Kakę, Pirlo czy Seedorfa. A Piątek ma Suso, Calhanoglu i Boriniego... Może Bennacer rozrusza Milan.

0

@FC1899Barca Soundtrack z NBA 2K14.

1

@msmsms Do końca roku jest jeszcze kilka głośnych premier. Film Tarantino, film o Jokerze z tytułową rolą Joaquin Phoenixa i IX część Gwiezdnych Wojen. Ale filmy z gatunku sci-fi czy fantasy rzadko dostają nominacje w tej kategorii. Dlatego na razie faworytem jest chyba Keanu Reaves za III część Johna Wicka.

2

@escarabajo Za Callejona. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku, a Napoli udało by się sprowadzić jeszcze jakiegoś klasowego bramkarza, to mogą poważnie zagrozić Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?