Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@th@les To, że Messi biega te 8km jest do zaakceptowania, ale jest jeden problem. W dzisiejszej piłce trzeba biegać 105-110km jako zespół. A to oznacza, że jak Messi przebiegnie 8, to ktoś musi przebiec 12. Przy czym u nas poniżej 10 często schodzi także Suarez, a i co Busiego nie jestem pewny. To oznacza, że pojawiają się braki z tyłu. Dlatego często jest tak duża różnica z Vidalem, dlatego wielu ceni Rakiticia. Bo oni w tej drugiej linii odwalają czarną robotę, żeby atak mógł odpoczywać.
9
@Lares Mahrez za trofea z City+Puchar Narodów Afryki.
0
@Lordzi Contratiempo/Prestiż/Zodiak/Incepcja/Wyspa Tajemnic
0
@YouShouldListenToMe PO zabierało, żeby PiS teraz mógł dawać. Tak naprawdę stoimy w miejscu i zamiast rozwijać się, sztucznie pompujemy gospodarkę.
4
@ranger3120 CCleaner
1
@FC1899Barca ten przejaw hipokryzji Tuska jest w gruncie rzeczy całkiem niezłym wytłumaczeniem... Otóż “oszczędności"wynikają z niższego zadłużenia w okresie rządów PO niż innych państw Europy. Dlatego teraz PiS może sobie pozwolić na zwiększenie tego długu. W czystych cyferkach to wygląda nieźle. Dług publiczny utrzymuje się na stałym poziomie %PKB, ale to rośnie, i tym samym dług bezwzględnie również. A jak przesadzą z socjalem to będzie jeszcze gorzej. Wyższe pensje minimalne=> dużo więcej hajsu na utrzymanie pracowników=>cięcie kosztów, czyli zwolnienia pracowników. Ale z tym będzie musiała radzić sobie inna partia, a PiS, który do tego dopuści odejdzie w blasku liczb.
0
@MSDCbrzdyk Granero od razu(stodoła)
2
@Janiama rozum mówi Cristiano, serce Henry, a dusza Ronaldinho.
0
@Rini_Cule https://www.x-kom.pl/p/492384-notebook-laptop-15-6-asus-tuf-gaming-fx505du-r7-3750h-8gb-512.html
0
@Pawelec7 Zamiast Griezmann dałbym Moralesa, i wtedy może by Ci na Varane'a do środka starczyło. W pomocy możesz Partey'a testować bo jest całkiem niezły. Myślę, że lepszy niż Kondogbia i De Jong.
0
@bialagora Mecz wygrany nie dzięki Leo, a Suarezowi. Urus strzelił dwie bramki z niczego.
1
@geass Modyfikator strzału finezyjnego i lobu jednocześnie(LB i RB/L1 i R1).
1
@Janiama usilnie próbowaliśmy zastąpić Neymara 1:1, a do tego należałoby kupić lewoskrzydłowego na podobnym poziomie sportowym(Hazard czy Mane). My natomiast próbowaliśmy zrobić nowego Neymara z Coutinho czy Dembele, zawodników o zupełnie innej charakterystyce. Myślę, że należało poszukać przysłowiowego "Pedro", czyli kogoś do uzupełnienia ataku, a za resztę wzmocnić środek pola- i tam stawiać na Coutinho. A teraz jest to samo z Griezmannem. 9/PS a u nas będzie grał na lewej stronie...
0
@AlwaysBlaugrana i najśmieszniejsze jest to, że żaden z tej trójki nie przychodził jako nominalny lewoskrzydłowy. Dembele przychodził jako prawoskrzydłowy, Coutinho jako "następca Iniesty/10",a Griezmann jako napastnik... A na rynku jest/było wielu dobrych lewoskrzydłowych.
0
@robsesh IF Malen, Promes
0
@mysza97 jest jakaś apka Google do lokalizacji, ale musi być włączona, tak raczej bez szans. Miałem niestety podobną sytuację(zgubiłem telefon schodząc ze szlaku górskiego) i nic nie dało się zrobić.
0
@bixmix Serbia w 3 lub 4setach
1
@SuperGamon Mi9/P20/OnePlus 6
0
@Kuczek Konsole raczej nie radzą sobie dobrze z większą ilością FPSów niż 60. Najlepszym wyborem byłby 4k/60Hz.
0
@VanBest zależy do czego; no i trochę bardziej uspecyfikuj budżet,bo jednak taka rozbieżność jest zbyt duża.
2
@MesQueUnClub96 Aż mi się przypomniał Zbigniew Kumidor.
7
@MESSIah16 Thierry Henry
0
@student97r W 2015 GSW byli niedoświadczeni i to było pewne, że LeBron niemal sam coś ugra(w końcu to bezapelacyjnie TOP1 dekady). Natomiast co do słów Klaya, niezależnie od sytuacji nie powinien był tak mówić, bo kiedyś może być na odwrót(czy nawet już było) . Choć z drugiej strony mu się nie dziwię. Gra świetne finały i tu nagle taka kontuzja... Stracony co najmniej cały sezon zasadniczy, a pewnie i w PO nie wystąpi. Frustracja wzięła u niego górę ;)
1
@student97r W 2015 i 2017 była zbyt duża dysproporcja między rywalami a GSW. Może w 2018 Rockets by im zabrali awans do finału. Natomiast co do słów Klaya, nie wiem czy by wygrali mistrzostwo, ale jestem przekonany, że doprowadziliby do game7.
0
@damian777 Owszem, ale Xavi najlepszą dyspozycję osiągnął w wieku 27-30 lat. Arthur ma dopiero 23, i sporo gry przed nim. Gra do przodu przyjdzie z czasem, i z innym trenerem.
0
@FCMichalo i dlatego City może mieć problem z LM.
6
Jest zasada:
"U siebie rób, jak u siebie, a u obcego na odp****ol..."
Chyba tylko tak można wytłumaczyć różnicę między grą Barcy na wyjazdach, a grą Barcy u siebie.
2
@Pawlak1992 Leon gra na przyjęciu, Kurek obecnie na ataku,choć zaczynał jako przyjmujący. Przyjmujących jest i tak dwóch(Kubiak i Leon obecnie) . Więc dałoby się ich pogodzić nawet jeśli mielibyśmy w ataku kogoś w stylu Wlazłego z najlepszych lat. A teraz nie ma z tym żadnego problemu. Ogólnie chciałbym zobaczyć kiedyś Wilfredo na ataku, żeby odciążyć go w przyjęciu.
2
@krystus48 #team Mourinho
0
@Coutinho007 Coutinho grał w Liverpoolu jako 10/lewoskrzydłowy, więc to normalna pozycja dla niego. A co do Firpo, to dałbym mu jeszcze czas.