Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dejvv Niemal pełna zgoda, ale jest jedno "ale". Griezmann dopiero co przyszedł, a styl gry Atletico różni się od Barcelony. Głupio wymagać od niego, aby był decydujący w drugim meczu o coś.
0
@patry295 Choćby siejąc nowe rośliny, czy udomawiając zwierzęta. W czasie tych kilku miliardów lat, na Ziemi przeszło wiele kataklizmów. Nie możesz być pewnym, czy wszystko wyglądałoby tak samo. Jestem pewny, że na jakiejś z planet US istniało w czasie tych kilku miliardów lat życie, a przynajmniej jego zalążki, ale nie utrzymało się, z powodu braku grupy inteligentnej grupy.
Problem jest taki,że nie ma możliwości rozstrzygnąć kto z nas ma rację, gdyż nie pozwalają na to jeszcze osiągnięcia technologiczne. Może przyszłość przyniesie ciekawe rozwiązanie :)
0
@patry295 Ale żaden z tych gatunków nie jest na tyle inteligentny co ludzie. Śmiem twierdzić, że gdyby nie rozwinęła się ludzkość, to i życie na Ziemi mogłoby nie istnieć. Nasza planeta byłaby jedną z wielu, taką na której mogło istnieć życie, ale w sumie to nie wiadomo, czyli coś jak Mars.
1
@mikiiki Siedem, Wyspa Tajemnic, Prestiż, Contratiempo, Podejrzani,Iluzja, Incepcja, Labirynt
0
@Phatro Ziemia bez ludzi byłaby jak każda inna planeta.
1
@socha w gruncie rzeczy, może być bliżej prawdy niż dalej. W ostatnich latach Neymar pokazał,że najważniejsze dla niego są pieniądze i marketing. Odszedł do PSG dla hajsu, a następnie zlecił wszczęcie procesu(a jakże o kasę) z Barceloną, do której teraz, po stosunkowo słabym sezonie, chce wrócić. Dlaczego? Po pierwsze, by było o nim głośno i znów zyskał wizerunkowo. A dopiero dalej, jest fakt,że popełnił błąd, czy chce wrócić. Gdyby było inaczej, zabrałby głos otwarcie. Wie, że dla jego marketingu musi odejść z PSG, nieważne gdzie, czy do Barcelony, czy do Realu.
1
@fcbarcafan19 również doradziłbym Ci Pukkiego, w Bournemouth rozkłada się atak na Wilsona i Kinga, a Fin jest główną postacią Norwich
0
@AV0CAD0 Z tego co pamiętam żadna drużyna nie zrobiła tego dwukrotnie z rzędu jako mistrz Polski, odkąd istnieje Liga Europy. Pijąc do Piasta i ich odpadnięcia z Rygą, jeszcze bardziej ukazujesz główny problem Legii. Nie szukajcie problemów u innych, tylko u siebie(patrz tłumaczenia Vukovicia).
1
@8Iniestazo8 30 srebrników i opaska 100%Judas
2
@AV0CAD0 Co wywalczyli? Kto tam pozostał? Naściągaliście szrotu z Chorwacji i Portugalii i nie wykorzystaliście jednej z niewielu okazji,aby stać się takim polskim Celticiem i meldować się w LE co roku,a czasem i w LM.
Za rok wygasa sezon 14/15,a za 3 16/17. Wtedy nie będzie Gibraltarów czy Luksemburgów, a Holandie i Portugalie. Przypomnicie sobie, że kiedyś mieliście "łatwiej" awansować, ale to zmarnowaliście, bo nie mieliście ani prezesa, ani trenera... A cała Polska miała rację, pokazując rzeczywisty powód Waszych "sukcesów", o ile za taki można uznać pokonanie wicemistrzów Gibraltaru, 3 drużyny ligi fińskiej i 4 ligi greckiej.
1
@Hushovt Otóż nasi politycy rozdają obywatelom pieniądze za nic.Pompują tym gospodarkę,ale nadwyrężają budżet państwa. W pewnym momencie ta bańka pęknie. Nagle się okaże, że nie stać nas na utrzymanie emerytów, bo tych będzie zbyt wielu, a tym bardziej na różne rodzaju świadczenia finansowe. A na dodatek wielu młodych, wciąż będzie wyjeżdżać.Zamiast zbliżać się do zachodu technologicznie, rozwijać infrastrukturę czy turystykę, my robimy to w czystych cyferkach.
@PawkoFCB Nawet jeśli paliwo byłoby tanie, to odbiliby sobie to na ważniejszych rzeczy, takich jak chleb czy woda.
11
@AV0CAD0 Legenda głosi, że nurkują lepiej niż Neymar
2
@Undertaker87 Bartłomieje
0
@barteq Normalnie. Na MŚ 2018 w siatkówce też tak było: Najlepszy atakujący- Anderson, MVP- Kurek. Mam wrażenie,że jest taka sugestia, aby nagradzać jak najwięcej zawodników, a więc, o ile to możliwe nikt nie dostawał więcej niż jednej nagrody. Dlatego są takie sytuacje, i dopóki wybór można uzasadnić, to ja nie mam nic przeciwko.
1
@Veb1233 Obydwaj są tani i to ich największa zaleta, zachowasz budżet na droższych i pewniejszych, a co zdobędą to Twoje. Jak będziesz używał dzikiej karty, to uwzględnij ich.
1
@Veb1233 Lundstram do obrony i Ceballos do pomocy
1
@barteq Bo był najlepszym piłkarzem najlepszej drużyny.
4
A może by tak dać Albę na Lewe skrzydło, a Firpo na LO?
0
@TakBylo2015 tak, w październiku, na wybory.
0
@patrykzmc2000 Juve, zjedzcie Snickersa, bo zaczynacie gwiazdorzyć... Kupili Ronaldo, to myślą, że mogą kupić każdego.
0
@Boberson Spodziewam się 15-20 za wypożyczenie i 160-180, więc PSG i tak by było do przodu
0
Rennes-PSG 2:1
Who needs Neymar?
1
@sebasek99 Na ławie Pukki i Ceballos
0
@Zodiac niemiecka. We Włoszech drużyny z miejsc 3-8 więcej z reguły znaczą w Europie.
1
@NeroTFP zobaczyłeś Aduriza XD
0
@Amok97 no tak, typowa ekstraklasa. Niby się wydawało, że więcej argumentów mają goście, a tu 4-0...
0
@Amok97 Nie, ŁKS w tym składzie personalnym lepiej gra na wyjazdach, było to widać w 1. i 2.lidze, w Ekstraklasie też jest. W dodatku po raz pierwszy w tym sezonie grają z drużyną z dolnej ósemki. I choć jako kibic ŁKS-u mogę być nieobiektywny, to wydaje mi się, że lepiej postawić 2 niż 1.
0
@reloaded Telefon może nie być z polskiej dystrybucji i może być problem z gwarancją. I tak, jest to w pełni możliwe, żeby taka była różnica. Bestcena czy Dragonist mają nowe często po 400-500 zł taniej, a co dopiero używki i to przez allegro.
0
@NeroTFP Gay go gonił, dlatego tak szybko pobiegł ;)
0
@Blomqvist po to, że na prawej obronie gra pomocnik...