Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo @student97r Sporo zależy od decyzji Leonarda, ale patrząc na kadry to GSW nadal jest TOP 5 ligi, nawet bez Klaya. Zachód się nieco osłabił, poza nimi są Lakersi w przebudowie, Houston ze skłóconą szatnią i młode Denver. Portland raczej już nie powtórzy tego sezonu,choć nie można ich lekceważyć. Jednak silniej obsadzony wydaje się być wschód. Bucks będą bardziej doświadczeni, 76ers to niewiadoma, podobnie jak Nets. Największym wygranym FA są chyba na razie Celtics, a jest jeszcze Toronto, w którym może zostać Leonard. Następny sezon może być najciekawszy od dobrych kilku lat.
0
@escarabajo leczenie więzadła krzyżowego z reguły 9-12 miesięcy. W sezonie zasadniczym nie zagra, może zdąży na końcówkę PO. Oby, bo w tym roku uciekła mu statuetka MVP finałów.
0
@puyol_presidend5 Rabiot pół roku nie grał w piłkę, Ramsey to też nie najwyższa światowa półka... Do tego Can, Khedira i Matuidi. Kreatywność żadna. Jedynie Pjanić z środka pola Juventusu jest playmakerem. Granie skrzydłami i wrzutki na CR/Mandzukicia? No ok, ale bez gry środkiem to będzie zbyt czytelne. Nadal uważam, że środek pola i zbyt ofensywne boki obrony sprawią, że Juventus nie będzie w stanie wygrać LM.
0
@BarcaInfo Za Coutinho owszem, ale za Dembele możemy dostać spokojnie powyżej 100 mln euro. Cały czas rośnie inflacja na rynku, a Dembele to wciąż zawodnik z dużymi perspektywami na przyszłość.
0
@bialagora Również tak uważam. Rzekłbym nawet, że to mecz o ZP- rywalizacja między dwoma najlepszymi na świecie- Messim i Alissonem. Część III. Na razie mamy 1:1, z lekkim wskazaniem na Alissona. Aby Leo wygrał ZP Argentyna musi dziś pokonać Brazylię.
39
@BarcaInfo te 70M to jakiś żart? Sprzedaż Dembele taniej niż go kupiliśmy nie wchodzi w grę.
4
@Zip Nie. Nie mają rywala w lidze, ich druga linia to zlepek przypadkowych zawodników, którzy byli do wzięcia za dobre pieniądze(poza Pjaniciem), a do tego boki obrony, które są lepsze z przodu niż z tyłu.
0
@Colon Nie powiedziałbym, że jest to niemożliwe, ale trudniejsze niż obrona strzału lecącego nisko. Bramkarzom bardziej opłaca się rzucić w bok i przykryć strefę mniej więcej od 0,5 metra do 1,5 metra,bo statystycznie mają tam największe szanse obronić, jak również i najwięcej 11 jest wykonywanych w tym kierunku. Jeśli obronią choć jeden to i tak jest sukces. Myślę, że szansa jaką ma bramkarz na obronę karnego to średnio około 10%, w przypadku, gdy karny jest "źle wykonany" i gdzieś około 5%, jeśli jest wykonany dobrze. Rzekłbym nawet, że jedyne źle wykonane karne, to te, które nie lecą w światło bramki.
0
@Colon zdażyło mi się przegrać po karnych będąc bramkarzem. Być może z perspektywy strzelca wygląda to tak jak wspomniałeś, ale z perspektywy bramkarza karne przypominają ruletkę. Musisz coś wybrać, czarne, czerwone, zielone...Tutaj jest podobnie. Wybierasz róg i rzucasz się. Przy czym Twoje szansę rosną im mniej precyzyjny jest strzał. To tak jak byś obstawiał cały czas w ruletce jeden, czy dwa numery(tyle ile jest zielonych). Szanse, że akurat uda Ci się trafić, są takie jak na obronę karnego.
Ale jeśli nie postawisz, nie wygrasz. I w karnych jest tak samo. Nawet jeśli strzelec uderzy źle, to musisz trafić z wyborem strony.
0
@jedrek7000 tak jeśli uważasz, że Argentyna wygra CA.
1
@Messibestplayerintheworld lepszym przykładem, jeśli będziemy się czepiać Ronaldo jest ZP z 2013, aniżeli z 2016 czy 2017. W dwóch ostatnich przypadkach zasłużył zdecydowanie.
0
@masq raczej tak, dlatego, że poza Messim i VVD nie ma trzeciego kandydata. Widzę tam Alissona(i to nawet na szczycie) , ale nie ma na to szans. Jedynie Salah może mógłby zabrać Ronaldo miejsce w Top 3,ale chyba musiałby wygrać PNA.
0
@pinasmeister
1.Scorpions-Wind Of Change
2.Survivor-Eye Of The Tiger
3. R. E. M. -Losing My Religion
0
@Mns21 Brazylia/Kolumbia
0
@MarcinVeB4 @Majsteer Nie. Fakty są takie, że to on robi największą róźnicę. Spójrzcie na półfinał LM. Gdyby nie on to do przerwy byłoby z 3/4-1 dla nas. W finale też trzymał wynik, a teraz przepchnął swoją drużynę do półfinału CA. W dodatku został najlepszym bramkarzem PL.
0
To Alisson, a nie Messi, a tym bardziej nie VVD jest najlepszym piłkarzem świata w tym momencie.
1
@lukas10 Ja bym 120 wydał na Havertza. Wydaje mi się, że talent ma jeszcze większy, a i gra w mocniejszej lidze.
2
@damianex10 Nieważne, że jest źle, ważne, że somsiad nie ma lepiej ;)
0
@masq jeśli ktoś jest socio, a na pewno są tutaj tacy, to poniekąd Bartłomiej wydaje Jego pieniądze.
0
@ksobi i przede wszystkim jeszcze raz z PSG.
2
@MarcinVeB4 whatever it takes; radioactive i ready, aim, fire
0
@Gaucho niech dopłacą 50 i dadzą Kimmicha.
0
@kamilop Spoko, ale on nie ma nawet od kogo się uczyć gry na tej pozycji. Roberto to świetny zawodnik nr 12, ale nie jako członek podstawowego składu, a szczególnie na prawej obronie. Jest za wolny oraz przede wszystkim zbyt mało daje w ofensywie.
0
@kamilop My potrzebujemy przede wszystkim prawego obrońcy.
1
@PatrychoO skoro chce odejść to naturalny ruch. Szuka kilku możliwości, ale preferuję Barcę. Gdyby zaoferował się Realowi to zrozumiałbym wzburzenie, ale tak to nic złego. Faktem jest, że na pewno chce odejść, bo zbyt dużo źródło tym pisze.
0
@SceptycznyFan 1 lipca Griezmann i najpóźniej tego dnia poznamy przyszłość De Ligta.
0
@Encore jak widać liczby to nie wszystko
0
@Encore to sport drużynowy i nie można patrzeć tylko na suche liczby. Są takie sytuacje, których nie da się opisać liczbami i to naturalne, że patrzy się przez pryzmat tego jak wiele osiągnęła drużyna.
0
@Encore tylko w punktach(niech podziękuje sędziom) ale to Giannis był liderem najlepszej drużyny sezonu.
0
@Encore Giannis wygra.