Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hawajczyk tak, ale był to raczej dodatek, a grę prowadzili Xavi z Iniestą. Teraz Messi musi robić i to, i to, a jak Suarez jest bez formy to jeszcze potrzebny jest w polu karnym, bo nikt inny się tam nie znajdzie.
0
@michal26 Nikt jej nie usłyszał, i raczej nie usłyszy, chyba, że podczas ćwiczeń. Dwukrotnie przeprowadzono atak jądrowy, którego efekt był zaskoczeniem, nawet dla samych twórców broni. Na pewno dokonano gdzieś eksperymentu na więźniach(przykładem jest Turyngia w 1945, choć nie znany jest skład bomby), ale raczej nikt nie puszczał alarmów. W gruncie rzeczy broń jądrowa jest strażnikiem pokoju na świecie, ponieważ skutki ewentualnego odwetu są niemożliwe do przewidzenia.
11
I dobrze, taki zawodnik zdrowy to skarb. Zawsze daje z siebie 100%
0
Dlatego ten ranking jest do kitu. Jak Chelsea wygrywając LE zdobywa więcej punktów niż Liverpool wygrywając LM?
1
Wygrywali jak nigdy, odpadli jak zawsze. Wielka szkoda naszej kadry...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kajtek77 Szok. Pamiętam go między innymi z finału LM,w swoim czasie jeden z najlepszych rozgrywających.
[*]
0
@barcelonaLM Jakby połączyć oba, to wyszłaby idealna reklama piłki nożnej.
0
@conveluki jak mamy wydawać ponad 100 milionów na młodego ofensywnego pomocnika, to lepszą opcją byłby Kai Havertz.
0
@BigShaq Ani Barca, ani PSG nie ogłoszą transferu przed 1.lipca. Stawiam na Juventus.
0
@BARCA_FOR_EVER akurat z tej grupy nie da się nie wyjść. Boliwia umie grać tylko u siebie, a Katar czy młodzieżowa reprezentacja Australii za dużo nie przeszkodzą.
4
@LuisSalvano Redmi Note 7 nie ma konkurencji w tej cenie. Jedyną wadą może być rozmiar( 16 cm długości), jeśli jest dla Ciebie za duży, to z mniejszych masz LG Q7. Ale pod względem wydajności jest przepaść.
0
@BoogieWoogie to fakt, że Allegri doskonale dobrał plan na tamten mecz. Jednak podczas samego spotkania przekombinował. Po 3. bramce Juventus się cofnął jeszcze głębiej i z tego wziął się karny.
Natomiast przewaga kadrowa Juve nad resztą jest tak duża, jak Bayernu czy PSG, i ligę wygrają na pewno, ale mając w swoim składzie jednego z dwóch najlepszych w historii, chcesz wygrać LM. A Sarri owszem, wygrał ligę Europy, ale patrząc na przeciwników Chelsea, to poza Arsenalem i Eintrachtem(z którym był szczęśliwy awans po karnych), reszta to poziom kwalifikacji LM. Niemniej jednak jestem ciekaw jak mu pójdzie, na pewno podczas meczów Juve z Napoli będzie się działo.
PS: Ciekawe czy weźmie Jorginho ze sobą
0
@BoogieWoogie Allegri w najważniejszych momentach nie udźwignął presji/pomylił się taktycznie. Przegrane finały to jedno, ale rewanż z Realem w 17/18 czy Bayernem 15/16 pokazują to jeszcze lepiej.
W Napoli, Sarri odbijał się od LM. Owszem, nie miał kadry na wielkie osiągnięcia, ale jednak można było oczekiwać więcej. Poza tym, nie ma dużego doświadczenia w fazie pucharowej. A jeśli spojrzymy na zwycięzców, to ich trenerzy mieli takowe, czy to z boiska, czy już z ławki. Ostatnim spoza nich był di Matteo, a wcześniej Benitez.
0
@BoogieWoogie to nie jest trener na LM, myślę, że będzie podobnie jak z Allegrim.
2
@BigShaq siadłby taki Bielik zamiast de Ligta w Ajaxie.
0
@Veb1233 W Europie ciężej o drużyny z Top 50,masz z takimi 5-6 meczów na kampanię, a w Conmebol ponad 10.
0
@ArterkHD Wehikuł Czasu
0
@NeroTFP Siedem, Labirynt, Prestiż
0
@matirix20 jakiegoś prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia.
0
@BigShaq zaryzykuję stwierdzenie, że talentu najwięcej ma Havertz.
0
@betonito Grimaldo
0
@MarioVeB! I tak uważam, że warto podjąć ryzyko. Ten milion euro można pozyskać na wiele sposobów. Nawet jak gość by się nie sprawdził, to jako 22/23 latka byśmy sprzedali za jakieś 10 mln bo młody i ma Barcę w CV... A nie czekaj, Bartłomiej by go opierdaczył gdzieś na lewo i jeszcze dopłacił.
0
@MarioVeB! Czasem warto zaryzykować... A nie wspomnę o tym, że pieniądze na pensje dla innych się znalazły i jakby po tym sezonie Rakitić czy Busquets poszli prosić o podwyżkę to by ją dostali. Wydajemy najwięcej na wynagrodzenia, i to z olbrzymią przewagą. Taki precedens to wina Bartomeu i jego ludzi.
18
Brawo Bartomeu...
0
@Kacper1432
Keylor Navas
Godin
Bernardo Silva(może do tego roku)
Cavani
2
@AmigoBlancos
Courtois
Thiago Silva
Pogba
Dybala
0
@guetta256 Pogba i crack. Wybierz jedno. Gość jest niesamowicie nierówny,znika w ważnych meczach i do tego lubi strzelać fochy. Wolę tam Pogbę niż np Eriksena. Chciałbym nawet,żeby to się stało. Wtedy Real nie miał by już kasy na dalsze transfery.
0
@AmigoBlancos może i mają, ale transfery nie do końca przemyślane. O ile Militao i Hazard to dobre ruchu, o tyle Jović jak i Mendy w kontekście kadry wzmacniają i tak nieźle obsadzone pozycje. Do wymiany macie całą drugą linie, a następca Kroosa czy Modricia w skali 1:1 to wydatek ponad 100 mln euro. Przy już wydanych 300, może być problem z kolejnymi transferami. Bo chyba nikt nie uważa, że po takim sezonie, Real za jakiegokolwiek piłkarza może otrzymać więcej niż 70-80 mln euro. Modrić jest już stary, za Kroosa możecie dostać z 50,Isco wyjęty z lodówki jest wart z 60, rozczarowujący Asensio z 70,a na Bale'a brak chętnych.
21
Błagam, wygraj następne wybory.