Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MatiFCB2000 "Potępisz wszelki język, który się zmierzy z Tobą w sądzie. " Czyżby Bartłomiej potępił Neya za sprawę sądową i odrzucił transfer?
33
@Momalsino De Ligt
0
@goldenboy Myślę, że to trochę etap przejściowy po czasie PRL-u. Była partia i opozycja. Jedni dla drugich byli be i teraz jest podobnie. Dopiero jak to pokolenie wycofa się z polityki, kraj pod tym względem będzie zdrowszy. Jest zapotrzebowanie na nowych polityków co pokazują wyniki Biedronka czy wcześniej Kukiza i Petru. Jednak żaden z nich nie ma szans stać się kontrkandydatem duopolu PO-PiS. Nie mają funduszy, ani wsparcia w mediach.
0
@aras17_VeB przy hiszpańskich podatkach, o ile się nie mylę, to te 14 mln brutto to gdzieś 6-7 netto, a we Włoszech 10-12. Czyli brutto Barca oferowała tyle samo.
2
@Momalsino to metaforyczne wyrażenie, że Lautaro zostaje w Interze.
0
@maniekbak pójdzie do Juve, Pique pogra dwa/trzy sezony jeszcze. I po tym czasie damy za niego 150 mln euro i 25 mln euro pensji.
0
@G9 Łudzę się, że będzie inaczej, ale realnie oceniając sytuację jesteśmy za słabi w obronie, szczególnie na bokach(brak PO i zmiennika dla Alby) oraz nierówni w środku(Umtiti po straconym sezonie, coraz starszy Pique i młody Todibo; jedynie Lenglet bez zarzutów). Wydaje mi się, że w kolejce do LM jesteśmy na trzecim miejscu, za City i Liverpoolem.
0
@Arkon W systemie 4-2-3-1, Griezmann może grać na szpicy i w 3/ ofensywnych graczy. W 4-3-3 może grać jednego z napastników(dowolna pozycja), a w 4-4-2 jednego z napastników i z bocznych pomocników. Zaczynał jako lewoskrzydłowy w RSSS, po przejściu do Atletico grywał jako napastnik lub prawoskrzydłowy.
0
@Arkon Griezmann jest bardziej wszechstronny, równiejszy i przede wszystkim potrafi poświęcić się dla drużyny.
5
@Barca_Big_Moment Valdek zawsze grał 4-2-3-1,ale w Barcie kazali mu zmienić na 4-3-3, po czym w obliczu kontuzji Dembele zaczął grać 4-4-2. A że funkcjonowało to nieźle to przy tym pozostał. Jednak obecnie przydałoby się 4-2-3-1.
0
@chudym Niestety mniej więcej tak to u nas wygląda.
0
@draxidox Dragonist, bestcena itp mają telefony z oficjalnej dystrybucji, ale z zagranicy, w związku z czym może być problem z gwarancją- dlatego taka różnica w cenie. Oczywiście mówią, że wszystko załatwią itp. ,choć bywają z tym problemy jest jedyne ryzyko. Dostajesz nowy telefon, ale z możliwością ograniczenia lub nawet braku gwarancji. Decyzję musisz podjąć sam.
1
@RosjaninBut Nie widziałem nigdzie Redmi 7A , ale za około 500 zł nic lepszego nie znajdziesz. Natomiast jeśli chodzi o to, co budżetowo bym polecił to:
-Do 700: Redmi Note 5
https://www.x-kom.pl/p/428384-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-3-32gb-blue.html
-Do 800: Redmi Note 7
https://www.x-kom.pl/p/482315-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-7-3-32gb-space-black.html
Każdy będzie szybszy niż S4 i to znacznie. Note'y są większe niż 7A(co może być problemem), ale są w sprawdzonych sklepach, natomiast 7A jest w większości sprowadzane z zagranicy.
1
@Arthur @adi7adi8 Dzięki za wyprowadzenie z błędu.
0
@puyol_presidend5 Koledzy wspominali już o turnieju kwalifikacyjnym na IO, ale są jeszcze Mistrzostwa Europy we wrześniu i Puchar Świata(dwie najlepsze drużyny awansują na IO) w październiku.
0
@baryn Mi chodzi o to, że pieniądze przeznaczone na Neymara należałoby lepiej wykorzystać poprzez zakupy do pomocy i obrony. A jeśli chodzi o stoperów to jest to formacja z wielkim "?".Jedynie o Lengleta można być spokojnym.
0
@baryn Nie mamy niezłej obrony. Nelson Semedo i Sergi Roberto razem byliby topowym prawym obrońcą, ale osobno są zapchajdziurą. Na lewej Alba nie ma zmiennika(chyba że zostanie Cucurella). W środku jest nierówny Pique, Lenglet i Umtiti, który ostatni sezon spędził w gabinetach... A w ostatnich 10. latach(poza 2012) LM wygrywały drużyny z najlepszymi bokami obrony.
0
@pero1983 #BartłomiejBiznesu
0
@baryn De Ligt za Pique, który ma już swoje lata. Tak jak De Jong za Busquetsa. Marketingowe Barcelona to wciąż marka Top 3 na świecie. Poza tym przyda nam się wzmocnić boki obrony. A Neymar nie jest niezbędny. Jeśli przyjdzie Griezmann, on nieco odciąży Leo, w dodatku może druga linia z Frenkie'm będzie bardziej kreatywna. Jakąkolwiek wymiana Coutinho/Dembele za Neymara +>70 milionów byłaby głupotą.
0
@bartoszekkk a pensje, premie za podpis itp? Minus urósłby do 250-300 w przekroju sezonu.
0
@Resoviak123 w barwach Realu Madryt
7
@Chwytliwy to nie on jest głównym problemem, lecz Busquets. Futbol się zmienił, stał się bardziej bezpośredni, a to nie odpowiada starzejącemu się Sergio. Uważam, że Busi powinien pełnić taką rolę jak Xavi w swoim ostatnim sezonie. Grać mniej, regulować grę drużyny, a przede wszystkim być ustawianym wyżej.
0
@PeteR10 jest i to wielu. Na rynku masz młodych Havertza i Sancho, którzy rozegrali świetny sezon i są inwestycją w przyszłość. Jest plejada skrzydłowych w Anglii(Son, Mane, Salah;transfer każdego z nich nie byłby droższy), a także wciąż Griezmann. Za te pieniądze można też wzmocnić inne pozycje, a tam klasowych graczy jest mnóstwo. To, ile potrafił dać nam Neymar kiedyś, nie jest jego wyceną na ten moment. Gdy odchodził, był pierwszym po Ronaldo i Messim. Teraz nie jest pierwszy ani za nimi, ani nawet w PSG.
1
@Criss18Barca gdybym miał głosować to nie wybrałbym ani Messiego, ani VVD. Uważam, że Alisson bardziej zasłużył na ZP. To on był kluczowy w decydujących momentach w LM(ile piłek obronił w samej pierwszej połowie rewanżu Barcy z Liverpoolem), czy Copa America(karne z Paragwajem). W dodatku wygrał złote rękawice w PL. Ale nie ma to szans, bo nikt o nim nie mówi.
0
@Triv44
Cristiano
Messi
Ibra
Lewandowski
Suarez
Cavani
Higuain
Benzema
Villa
Huntelaar
0
@Chwytliwy kolejny jeździec bez głowy na skrzydło do Milanu?
Dobry plan...
1
@PeteR10 Insigne i tak lepszy.
2
@wachaFCB ale byłyby jaja, gdyby Ney przyszedł a Dembele posadził go na ławce.
0
@bafi jakiś czas temu korzystałem z Shotcuta, wydawał się całkiem ok
0
@Shado Zdecydowało to, że w Juve będzie grał a u nas byłby zmiennikiem Pique. Pensją sondował, jaką rolę chcą mu dać w zespole.