Pressinho
Dołączył/a: kwiecień 2013
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@msmsms Angelino i Rodri. Wzmocnili dwie najsłabiej obsadzone pozycje. LFC budowało przewagę nad City, gdy kontuzjowany był Fernandinho, a teraz ma zastępcę w postaci Rodriego, a w dodatku jest zdrowy KDB. Zjedzą Liverpool w tym roku. Stawiam na przewagę rzędu 10-15 pkt ze strony City.
0
@Janiama Najlepsi atakujący potrafili grać na przyjęciu. Mikhaylov od tego sezonu będzie tak grał(Sokolov poszedł do Zenita). Anderson umiejętnie łączy te dwie role(jedna w reprezentacji, jedna w klubie). I da się to zrobić z meczu na mecz. Przykład? Muserskiy w finale IO 2012, kiedy w 3. secie trener przesunął go na atak.
Może i Leon dobrze przyjmuje, ale jak Go wywrócą zagrywką, to nie ma Jego 3.80 w ataku. A patrząc na naszych przyjmujących to mamy tam większe rezerwy- Kubiak, Szalpuk, Ślwika,Bednorz
0
@dadan1990
XZ2 Compact jest chyba najlepsza w swojej klasie, ale faktycznie z jej dostępnością jest problem. W sklepach- tylko różowa. Udało mi się znaleźć czarną, ale za 2299:
https://www.proshop.pl/Telefon-komrkowy/Sony-Xperia-XZ2-Compact-64GB-Black/2646421?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricesite
Jeśli chodzi o pozostałe "małe" telefony to XZ1 Compact, a przede wszystkim Google Pixel 2. Przy czym ramki Pixela sprawiają,że jest on niemal rozmiaru S8(mniejszy jedynie o 3mm, przy 0,8 cala mniejszym ekranie)
0
@damianex10 Wow. Prędzej bym stawiał, że ktoś pobiegnie 100m poniżej 9:50, niż coś tutaj. Pobić rekord Phelpsa bez specjalnych kombinezonów, które mieli wtedy w Rzymie i to w dodatku aż o tyle! A gość ma 19 lat, i kto wie, co jeszcze osiągnie.
0
@Sznejk talent, ale ponieważ jego agentem jest Mino Raiola, to wszyscy uważają, że jest 3 razy lepszy. Włoch robi mu świetną reklamę.
27
I cyk, na prawą obronę ;)
3
@student97r Chelsea ma zdecydowanie najsłabszą kadrę z Top 6. Większym zaskoczeniem dla mnie będzie jeśli zajmą wyższe miejsce, niż to że w walce o 6.miejsce wyprzedzą ich Wilki, West Ham czy Leicester. To będzie bardzo ciężki sprawdzian dla Lamparda. Oby dano mu popracować dłużej niż tylko w tym sezonie.
0
Ten komentarz Kołtonia idealnie podsumowuje presezon. Wszystkich bardziej obchodzą transfery i aspekty pozasportowe, niż to co dzieje się na boisku.
1
Nie i jeszcze raz nie. Jego agentem jest Raiola, w dodatku cały czas mam wrażenie, że Kean jest przehype'owany. Na ME u 21 nie pokazał nic nadzwyczajnego, w LM również. Są inni napastnicy o podobnym potencjale- Cutrone, Leao, Joelinton, Piątek, Werner czy nawet, jeśli można by wydać więcej- Richarlison czy Lautaro, nie wspominając o Jesusie .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichalZZZ Chisora przez KO
5
@kerouac zezwolisz na to, to będą chcieli adopcji dzieci, a dalej specjalne warunki w pracy czy w szkołach. Podasz im dłoń, będą chcieli całą rękę. To nie ruch, a organizacja ideologiczna. W odróżnieniu od wielu wcześniejszych podobnychLGBT ma znacznie szersze źródła finansowania i mogą sobie pozwolić na więcej.
42
@Drzakubs Nie każdy musi być liberałem. LGBT w gruncie rzeczy może być bardziej destrukcyjna niż każda inna organizacja,która w dodatku pcha się wszędzie. Gdyby ktoś dystrybuował naklejki:"strefa wolna od chrześcijan", to na zachodzie nie znaleźli by w tym nic dziwnego. U nich jest to w tradycji, tak jak u nas chrześcijańska mentalność,która idzie w sprzeczności.
1.Jeśli przynależność do LGBT nie jest dobrowolna,to już tworzymy inny sort i traktujemy homoseksualizm jako chorobę.
2. To, co napisałeś, to absolutna bzdura. W wielu stanach USA ciemnoskórzy nadal są bezkarnie wyszydzani, natomiast negowanie Holokaustu nie jest potępiane przez władze USA, a Izraela.Spójrz sobie na ustawę, jaką wprowadzano w polskim sejmie...
Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, prawicowych, lewicowych. Może otwarcie coś poprzeć, lub potępić. Nie chodzi mi o obrażanie, lecz zwykłe przedstawienie opinii na jakiś temat, nawet jeśli byłaby politycznie niepoprawna. Nie ma chyba nic złego, jeśli się powie, że woli się hetero, czy, że uważa się, iż wyznawana religia przez siebie. I na tym polega wolność. Nie trzeba popierać jednej drogi(co zauważ stara się narzucić LGBT prowadząc ekspansjonistyczne akcje), można samemu dokonać wyboru.
I tak, mam konserwatywne poglądy i jestem przeciwnikiem LGBT. Dasz im dłoń, będą chcieli całą rękę. Nie uważam ich za ludzi do eutanazji czy odizolowania, ale uważam, że nie wolno dawać zbyt dużej ilości praw,gdyż czysto teoretycznie, co stanie się z rasą ludzką, jeśli 100% byłoby homo?Klonowanie itp. A skutki tego są niemal niemożliwe do przewidzenia.
Mogę zostać zjedzony w komentarzach, wyzwany od homofobów, faszystów, katoli czy kogo tam chcecie i trudno. Ale trzeba rozróżnić wolność, od politycznej poprawności. Mam wolność wyznawania własnych poglądów, nawet jeśli są politycznie niepoprawne( o ile nie jest nazistowski, ani komunistyczny) i nie ma w tym nic złego, a że kariery w Europarlamencie bym nie zrobił- trudno, i tak nie zamierzałem próbować.
0
@ForcaMilosz No nie teraz, tylko za dwa lata; miałby grać na 10 w 4-2-3-1
0
@ForcaMilosz za dwa lata jak znalazł, Messi do 40 grał nie będzie, po Katarze raczej kończy karierę/wraca do NOB
0
@Bagsik88 może, ale mam wrażenie, że to dlatego, że je oglądałem ;) Natomiast Thiago w wielu nich nie grał, a jednak ogranie jest ważne na dłuższą metę. Tottenhamowi ogólnie brakło doświadczenia w LM, w tym roku będą jeszcze mocniejsi.
0
@Michael24 weż kostkę, wyznacz legendę według własnego uznania i sprawdź. Nie dość, że liga, w której każdy może wygrać z każdym, to jeszcze pierwsza kolejka...
Osobiście wrzuciłbym:
Arka-Jagiellonia 2
Zagłębie-Cracovia 1
Raków-Korona 0
0
@messi564 Eriksen. Mniej szklany, z lepszym uderzeniem z dystansu i bardziej ograny w kluczowych meczach(w Anglii ma 10 co sezon, Thiago w Niemczech ma 2-4).
0
@Bartek22 10 w miejsce Messiego idealna.
0
@A_Gomesinho_21 Semedo, gdyż jest prawym obrońcą z natury, a Roberto to pomocnik.
0
@bartoszekkk Pique skończy karierę to przyjdzie De Ligt. Można było dać mu te 12 milionów teraz, to i tak bylibyśmy sporo do przodu. No ale cóż, Bartłomiej biznesu ma najwyraźniej lepszy pomysł
0
@Suzu Semedo, ale nie ma na kogo oraz Busquetsa na Coutinho. De Jong na 4,Arthur na 6, Cou na 8. Tak widziałbym naszą pomoc.
0
@Kubsoleon Xperia XZ1 mam i polecam. Może i ma antyczne ramki, ale za to wydajny i z wejściem słuchawkowym, czego próżno szukać w wielu Chińczykach. Jeśli chcesz coś nowszego to Pocophone F1.
1
@18wojtek99 Kilka lat temu wyglądało na to,że po Messim i Ronaldo będzie pustka. Ci najlepsi zawodnicy z "młodego pokolenia"mającego przejąć berło byli jedynie kilka lat młodsi. Ani Neymar, ani Bale nie byli w stanie zrobić tego na dłużej, a Hazard dopiero teraz otrzymuje szansę na to(jest o 4 lata starszy niż CR, gdy szedł do Realu).Natomiast zawodnicy z lat 95-00 wydają się być fantastyczni jak na swój wiek. Są Francuzi- Mbappe i Dembele, w Bundeslidze kapitalny sezon mają za sobą Sancho i Havertz. Z dobrej strony zaprezentowali się także Brazylijczycy Vinicius i Paqueta. W niektórych ciągle tkwi olbrzymi potencjał(Rashford,Martial). A są jeszcze Portugalczycy o których biła lub bije się cała Europa- Joao Felix i Bruno Fernandes
1
@krzysiekVeB to tak jak uznać, że Dario Benedetto> Leo Messi
0
@FC1899Barca Neymar grał we Francji ,reszta w Hiszpanii. W dodatku jest ostatnio szklany jak Dembele, ale znacznie starszy.
@Striker @D10SLEO nie ma u nas pomysłu na Cou. Na Copa grał dobrze. Odejdzie i będzie gwiazdą.
4
@FC1899Barca kiedyś może, ale teraz Griezmann jest klasę wyżej niż Neymar. A Coutinho i Dembele są na poziomie Brazylijczyka.
1
@IronSanHybrid na 1 taki przypadek przypada pewnie kilkuset patoli. Lepiej zyskać 1000 głosów i stracić 10, niż odwrotnie. Dopóki w kraju partia będzie ważniejsza niż obywatele, nic się nie zmieni...
1
@Senyer miałoby i to duży, by pozwoliło by lepiej wykorzystać nasz potencjał z przodu. Messi do środka, Griezmann na lewo schodzący do środka i zostawiający miejsce Albie, Dembele z przestrzenią na prawej stronie, a Suarez robiący to co umie najlepiej-czyli wolną przestrzeń w polu karnym.
0
@Jarecki0505 no to damy 180