0

@19wlodi71 teraz to chyba tylko Wenger. Ale za rok:
ten Haag, Löw, Koeman, może Xavi, czy Arteta

0

@Ratamahatta Ale to nie jest wina trenera, że wydano 700 mln i niemal nic z tego nie wyszło... Podsumujmy:
-Kupno dwóch jeźdźców bez głowy, czyli Semedo i Dembele, którzy nie pasują do filozofii ataku pozycyjnego.
-Próby ze stoperami(Marlon, Mina i Todibo),z których żaden nie jest/nie był konkurentem nawet Vermaelena.
-Niezrozumiałe wypożyczenia KPB i Murillo
-Malcom jako zemsta na Romie
-Paulinho, czyli najbardziej zagadkowy transfer tego wieku

Teraz kupiono Griezmanna; ale to również może się nie udać, gdyż mamy z przodu nadmiar lewonożnych graczy.

Połowa z tych 700 mln została wydana nieprzemyślanie. To wina zarządu i braku koncepcji budowy zespołu.

0

@Kamiloza91 niski kurs, lepiej postawić na Real.

0

@Rini_Cule Huawei P20 jest w podobnej cenie, a znacznie lepszy.

0

@dylanwzgw Huawei P20/LG G7/LG V30

1

@Wajper Chyba najdroższą trylogią pozostaną Piraci z Karaibów. Budżet pierwszych trzech części wynosił około 700 mln dolarów.

0

@alkoholix 1:2.

0

@Dzemix111 @TheMugShot przed kolejką zastanawiałem się czy wziąć Abrahama czy Hallera,oczywiście wybrałem źle. W dodatku za Rashforda, a nie Vardyego. Do tego AWB na ławce... Dobrze że Pukki coś zdobył, bo byłaby tragedia.

0

@Kamiloza91 ja również, 36

0

@JimMorrisonFCB wszystko jest ok, Roberto po prawicy bramkarza, czyli gra na prawej stronie

0

@Encore Tak,ale tam każdy ma rzut. Fernandez miał 5/5 za 3 w pewnym momencie. Hernangomez również trafił 3 trójki z rzędu. A pod koszem jeszcze Marc Gasol, jeden z najlepszych środkowych świata. Musieli odpuszczać Rubio za linią 3 punktową.

0

@Encore Rubio w NBA cegli 3ki. To wydawała się naturalna taktyką, ale dziś niestety wszystko mu wpadało.

2

Dobry mecz naszych, ale Hiszpanie byli poza zasięgiem. Teraz walka o miejsca 5-8 i ewentualnie kwalifikację olimpijską.

1

@marcin000019 ustal wyższy priorytet w menedżerze zadań, zamknij niepotrzebne aplikacje. Jak to nic nie da, to zmniejsz ustawienia.

0

@Jackazz nie. Najciekawszym meczem jest chyba spotkanie Finlandii z Włochami w el. ME 2020.

0

Kąkolewska i Smarzek nie doleciały na finały. Tak nie da się nic wygrać... Teraz celem awans na IO. Co łatwe nie będzie- o ostatnie miejsce walczyć będą też Turczynki i Niemki.

0

@Wichurek akurat Grajber wczoraj sporo poprawiła przyjęcie, i dlatego wygrały 3.seta. Ogólnie rzecz biorąc, grają na dwie przyjmując i starają się kryć Smarzek i Stysiak, przez co mają więcej miejsca do ogarnięcia i wynikają z tego błędy.
@NeroTFP obawiam się trochę o Nawrockiego. Pamiętam, jak mocną kadrę miała Skra, kiedy był trenerem, a dwa razy nie udało się im dostać do Final4 LM. W pozostałych dwóch przypadkach byli gospodarzami i też myślę, że stać ich było na więcej niż 2. i 3. miejsca.

0

@Kubox inflacja stonks

2

@Gosciuu Underground 2

1

@MesQueUnClub96 Neymar. PSG chciało za niego ponad 200 milionów, tymczasem realna wartość Brazylijczyka to gdzieś połowa tej kwoty.

0

@NeroTFP bardziej mi chodzi o trenera. Zmiana atakującej w 4.secie była bez sensu, szczególnie, że rezerwowa zagrała w tym turnieju kilkanaście akcji. W tym momencie zaciął się atak, i cała gra się posypała... W dodatku trochę taktycznie nie domagała obrona(mnóstwo kiwek wypadało).

Oby tylko wyciągnął lepsze wnioski niż Brzęczek. W każdym razie na pewno ma do tego i lepsze warunki, i więcej czasu.

0

@Kredon nie wydaje mi się. Finał został rozegrany dziś o 16:00. Stawiam 3-1 dla Serbii.

0

Siatkarom chyba udzielił się syndrom piłkarzy. Przeciwnik lepszy i mnóstwo własnych, głupich błędów. Do połowy setów było nieźle, później dramat...

0

@Kredon Stysiak nie powinna grać na przyjęciu. Im szybciej zrobią z Niej atakującą, tym lepiej.

0

@Bovciek pomiędzy. Slaughter czy Kulig mają 32 lata, Ponitka czy Sokołowski 26/27, a jest też Balcerowski -18 latek.

7

@FafitFCB Wrzuć na pole somsiadowi ;)

0

@xBarteZx Ani Sergi Roberto, ani Nelson Semedo nie jest w TOP 5 na tej pozycji.

1

@Suzu Może prawego obrońcy? Bo najlepszym w kadrze jest pomocnik... Albo ogólnego ogarnięcia kadry, bo na ten moment zostaliśmy z 4 napastników, z których dwóch jest niepewnych(kontuzje) i 3 stoperów, z których jeden stracił cały poprzedni sezon. I na tych dwóch pozycja, w razie co mamy tylko młodych. Moim zdaniem wypożyczenie Coutinho było sporym błędem.

3

1

@ArterkHD Jak bym był za powrotem Overmarsa. Ogarnąłby i lewe skrzydło i zarząd klub ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?